Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Demonizacja Odry. Dlaczego dzieci mają umierać po szczepieniach?
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Poniedziałek, 14 maj 2018 08:45 Napisał

Demonizacja Odry. Dlaczego dzieci mają umierać po szczepieniach?

dr JerzyJaśkowski dr JerzyJaśkowski

Z cyklu : „ P- 279,państwo istnieje formalnie.
108 dzieci zmarło po szczepieniach, 0 z powodu naturalnej odry.

Motto: 

„Żaden kraj nie może upaść bez pomocy wewnętrznych trolli”
jj

Pamiętaj!
Nie można na dłuższą metę wychowywać narodu politycznie, bez przeprowadzenia „kańciastej” granicy pomiędzy pojęciami tak prymitywnymi jak: sojusznik i najeźdca, wierny i zdrajca, swój i obcy, wróg czy agent” !.
Józef Mackiewicz.

"Taka ludność cofa się w rozwoju do form plemiennych”.
jj

Jak można się zorientować, śledząc polskojęzyczne mass media niemieckich właścicieli pod amerykańskim zarządem do 2099 roku, obecnie mamy do czynienia z intensywnym  wyraźnym tresowaniem ludności zamieszkującej jeszcze tereny pomiędzy Odrą i Bugiem. Tresura polega np. na straszeniu Rodziców chorobą zwaną ODRĄ.

Tak jak było do przewidzenia, tresurę czynią instytucje opłacane przez podatnika w rodzaju Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego PZH. Zdecydowana większość osób zajmujących się demonizacją Odry, jest opłacana z kilku stron.

Co ciekawsze, owa kampania straszenia Rodziców nasiliła się po przyjeździe tzw. doradców amerykańskich do Ministerstwa - nie wiadomo dlaczego zwanego: "Zdrowia".

Można podać wiele przykładów, że działania tego tworu zwanego Ministerstwem, niewiele mają wspólnego ze zdrowiem ludności, a wręcz przeciwnie, poprzez system procedur działają szkodliwie na nasze zdrowie, szczególnie młodego pokolenia.

Nie wszystkie kraje mają biurokratów w rodzaju Ministerstwo Zdrowia. Na przykład Szwajcaria nie posiada  tego ministerstwa, a mają o wiele lepiej rozwinięty system opieki zdrowotnej aniżeli Polska. Nie wspominając, że pieniądze przeznaczane na utrzymanie tego tworu zwanego ministerstwem, można by spokojnie przeznaczyć na zwiększenie liczby  np. operacji zaćmy, czy innych, tak aby chorzy nie musieli czekać wielu miesięcy w kolejkach. Nie jest to nic nowego. Już w czasie obrad Okrągłego Stołu  strona Solidarnościowa składała wniosek o likwidację Ministerstwa Zdrowia. Tylko w okresie ostatnich dwu lat p. minister Radziwiłł wyprowadził z systemu ochrony zdrowia ponad 270 milionów na zakup szczepionki przeciwko dwoince zapalenia płuc, chorobie z przed ok. 100 laty.

Do procedur działających na szkodę społeczeństwa należy zaliczyć  tzw. przesiewowe mammografie. Wiadomo, że mammografia przyspiesza powstawanie nowotworów piersi u kobiet. Szwajcaria w ogóle zabroniła wykonywania mammografii.  A w Polsce nadal jest to procedura opłacana z podatków przymusowo zabieranych ludności. W dodatku coraz częściej mówi się o konieczności podwyższania składki na zdrowie.

Przypomnę, obecnie w Polsce mamy najniższą składkę na zdrowie. Jeszcze w stanie wojennym wynosiła ona 10.5 % PKB. Potem Aaron Bucholc zwany prof. Balcerowiczem obniżył ją do ok. 4% PKB. Obecnie PiS planuje podniesienie jej do 6%  PKB ale dopiero ok. 2025 roku. Kto przy zdrowych zmysłach może powiedzieć co będzie za te 7-8 lat i ile osób musi w tym okresie umrzeć czekając w kolejkach do lekarzy?

Inną taką bezmyślną procedurą jest fluoryzacja zębów w szkołach. Już ponad 20 lat lat temu udowodniono szkodliwość fluoryzacji zębów  przeprowadzanych w szkołach. Nie tylko taka procedura nie poprawia stanu uzębienia ale jest szkodliwa z powodu uszkadzania mózgu, obniżania IQ, powodowania cukrzycy czy raka. O tym ze fluor jest neurotoksyną wiadomo od wielu lat każdemu z wyjątkiem urzędników Ministerstwa i Naczelnej Izby Lekarskiej z p. Hamankiewiczem na czele zwalczającym urzędowo inne metody leczenia aniżeli dozwolone przez koncerny.

Przykładowo:
norma skażenia wody fluorem w Polsce wynosi 1.5 mg/l w UE podobnie,  także 1.5mg/l. Problem polega na temperaturze w której dokonuje się pomiaru. W Unii Europejskiej  temperatura pomiaru wynosi 10 C i norma 1.5mg/l,  natomiast w temperaturze pokojowej czyli 18-20 C stężenie fluoru w wodzie nie powinno przekracza 0.7mg/l. W Polsce wartość 1.5 mg/l jest dopuszczalna w temperaturze pomiaru 20C,  czyli tzw. norma  polska  jest o 100% większa aniżeli w UE. Konsekwencją takiego podejścia jest trucie szczególnie dzieci i młodzieży.

Jak powszechnie wiadomo, nawet ta  norma  nie jest  przestrzegana i nadal truje się dzieci dodatkową fluoryzacją w szkołach itd, pomimo faktu, że dzienne zapotrzebowanie na fluor pokrywają dwie szklanki herbaty. Wprowadzono i reklamuje się nadal pasty z fluorem pomimo udowodnienia nie tylko nieskuteczności tych past ale i ich toksycznego działania.

Jerzy Jaśkowski i współautorzy: Raport wstępny o warunkach rozwoju dzieci i młodzieży w gminie Gdańsk, EKO-Pharma Gdańsk, 1998
J.Jaśkowski, K.Leśnikowska-Osielska 2001: Zagrożenie fluorozą mieszkańców wsi regionu pomorskiego, Med. Środ. 4, 81-82
J.Jaśkowski, K.Leśnikowska-Osielska, J.Terlecki 2001:Choroby jatrogenne na przykładzie fluorozy, Uwarunkowania środowiskowe zdrowia dzieci: materiały IX Konferencji Naukowej, Legnica, 1-2 czerwca

Skutkiem takiej bezmyślności jest np. wzrost zachorowań na cukrzycę u młodocianych, osteoporoza u dorosłych, itd. Nie da się ukryć, że od paru dekad pracownicy Izb Lekarskich idą ręka w rękę z urzędnikami Ministerstwa w tworzeniu przewlekle chorych w Polsce. Jest to nic innego jak dodatkowe opodatkowanie ludności.

„My podatków nie podnosimy, sam kupujesz sobie lekarstwa, nie musisz. Ale w każdym zakupie jest podatek vat czyli łapówka dla urzędników”.

Jak każdy może się zorientować  ani razu od 1989 roku czyli tej ustawki służb specjalnych, nigdy nie ostrzegano ludności przed wyżej wymienionymi  negatywnymi procedurami. Nie wspomnę o masowym truciu ludności za pomocą pestycydów np. Randapu czy trwałych smug na naszym niebie zwanych chemtrailsami. Proszę zauważyć, że Główny Inspektor SANITARNY  w ogóle nie porusza tego problemu!

Największą zbrodnią tzw. rządu warszawskiego [G.Braun] było oddanie prasy medycznej w obce „rence” i uznanie reklamówek koncernów za biuletyny medyczne.

Wracając do odry. Co to tak naprawdę jest ta odra? W takiej kontrowersyjnej sytuacji najlepiej dowołać się do podręczników wydawanych przed zmianami politycznymi, albo w pierwszym okresie, zanim politycy nie zabrali się za naprawianie nauki. Co więc na temat odry możemy znaleźć w podręcznikach przeznaczonych dla lekarzy i studentów?

Wg Oksfordzkiego Podręcznika Chorób Klinicznych z 1992 roku, a więc wydanego przed monopolizacją prasy medycznej przez przemysł, znajdujemy informacje:

„Odra  jest to choroba wirusowa - paramykowirus, który rozprzestrzenia się drogą kropelkową powodując katar, osłabienie,wysypkę. Charakterystyczne są tzw. plamki Koplika na śluzówce policzków, które wyglądają jak duże grudki soli. Wysypka o charakterze plamistym pojawia się za uszami w okresie od 3-5 dnia. Następnie rozprzestrzenia się na całe ciało i staje się zlewna.
LECZENIE ; TYLKO IZOLACJA. W krajach uprzemysłowionych na ogól choroba kończy się całkowitym wyzdrowieniem”.

Ta cała choroba mieści się  na 10 cm bieżących druku [05.stroniczki] w podręczniku, który liczy sobie 800 stron.

Podobne informacje znajdujemy w podręcznikach polskich.

"Odra: nie ma leczenia swoistego.W odrze niepowikłanej stosuje się leczenie objawowe. Źródła jaskrawego światłą powinny być przyćmione z powodu światłowstrętu. Podaje się leki przeciwgorączkowe i uśmierzające kaszel." Podręcznik choroby pasożytnicze i zakaźne.Państwowe Wydawnictwa Lekarskie 1996.

"Odra leczenie: Izolacja, leczenie wtórnych zakażeń bakteryjnych."

"Odra: leczenie objawowe, leki przeciwgorączkowe i uśmierzające kaszel. Właściwe pielęgnowanie, wietrzenie pokoju,  nieprzegrzewanie dzieci" - Podręcznik dla średnich szkół medycznych. Państwowe Wydawnictwa Lekarskie 1998.

"Odra: nie ma leczenia swoistego.W odrze niepowikłanej stosuje się leczenie objawowe. Źródła jaskrawego światłą powinny być przyćmione z powodu światłowstrętu. Podaje się leki przeciwgorączkowe i uśmierzające kaszel." Podręcznik: choroby pasożytnicze i zakaźne. Państwowe Wydawnictwa Lekarskie 1996.

Czyli jak to z odrą wygląda od strony medycznej możecie się Państwo sami przekonać na podstawie cytatów z wymienionych podręczników. Cała reszta gazetowej wiedzy  przedstawianej przez mass media to tylko i wyłącznie chęć straszenia.

Problem polega na tym, że tacy deweloperzy szczepień jak np. p.dr Grzesikowski wypowiadający się w medexpress.pl z dnia 09.03.215 wyraźnie udowadnia, że nie ma większego pojęcia o chorobach zakaźnych w ogóle, a o odrze w szczególe, ponieważ nie zna nawet informacji zawartych w Podręczniku dla średnich szkól medycznych.

Nie wspominam tutaj o Głównym Inspektorze Sanitarnym p. Marku Posobkiewiczu, ponieważ jak sam to udowodnił o wiele lepiej wychodzi mu rapowanie aniżeli ochrona sanitarna ludności np. kontrola zanieczyszczenia żywności pestycydami. Wystarczy zapoznać się z jego wypowiedzią dla medexpress-u z dnia 02.05.2018 roku.

No a wypowiedź rzecznika prasowego Porozumienia Rezydentów OZZL dyskwalifikuje nowe programy nauczania wprowadzane do szkół medycznych przez Ministerstwo nie wiadomo dlaczego nazywane Zdrowia.

Nie dosyć, że wypowiedź jego świadczy o minimalnej wiedzy z zakresu epidemiologii i historii medycyny w ogóle, jak i o odrze jako chorobie w szczególności. Mało tego ten człowiek ma wyraźne zapędy do faszyzacji. Podobno w Polsce  nagłaśnianie i propagowanie  faszyzmu jest karalne. Jak widać nie dotyczy to medycyny. Medpxpress z dnia 04.05 2018r.

Powikłania :
W krajach o wysokiej stopie życiowej choroba kończy się całkowitym wyzdrowieniem. Kraje o niskiej stopie życiowej to kraje afrykańskie.

Poniżej przytaczam parę  uwag z innego ulubionego mojego podręcznika dr. Józefa Wartaka wydanie PZWL 1962 roku, na temat odry. Wg podręcznika dr Wartaka najważniejsze w odrze jest: położenie dziecka w dobrze wietrzonym zaciemnionym pokoju. W związku z stanem zapalnym oczu dobrze jest przemywać powieki 2% kwasem bornym lub innym środkiem antyseptycznym. Pan dr Wartak proponuje podawanie w przypadku podwyższonej temperatury leków obniżających ją, oraz w przypadku kaszlu podawanie kodeiny.

Różyczka i świnka nie wymagają specjalnego postępowania medycznego.

Zdaję sobie doskonale sprawę, że dzisiejsi lekarze nie mają podstaw do pisania złożonych recept, a farmaceuci zmienili się w sprzedawców gotowych produktów. I osiągnęliśmy taki postęp tylko i wyłącznie dzięki Unii Europejskiej i tzw. globalizacji czyli urawniłowce, wymuszanej między innymi poprzez zmiany programów studiów medycznych. Takie zmiany są wprowadzane dzięki rozwojowi biurokracji unijnej np. pod postacią Narodowych Funduszy Zdrowia.

Zamiast przebycia choroby nie wymagającej leczenia,  namawiają  Ciebie - Szanowny Czytelniku, „experci” - do szczepienia. Możesz  więc zafundować swojemu dziecku poprzez szczepienie wg ulotki dołączonej do ampułek szczepionki:

1 - zapalenie tkanki podskórnej,
2 - odrę o nietypowym przebiegu,
3 - gorączkę, omdlenie, zawroty głowy, drażliwość,
4 - zapalenie naczyń krwionośnych, zapalenie trzustki, zapalenie ślinianek,
5 - cukrzycę, trombocytopenię, plamicę, regionalne zapalenie węzłów chłonnych,
6 - wstrząs anafilaktyczny, obrzęk naczynioruchowy,
7 - encefalopatię czyli uszkodzenie mózgu,
8 - zapalenie stawów,
9 - podostre twardniejące zapalenie mózgu SSPE, rozsiane ostre zapalenie mózgu,
10 - zespół Guilliana - Barre , padaczkę,  ataksję, wielonerwową polineuropatię
11 - porażenie mięśni ocznych, parestezje.


Co się dzieje po takich szczepieniach bezmyślnych, przedstawił   08 marca 2014 roku  chiński raport:  „O powikłaniach wymagających pobytu szpitalnego dzieci”. Okazało się, że aż 42,5%  dzieci hospitalizowanych z powodu powikłań  to dzieci po szczepieniach!!!

Zupełnie podobne wnioski co do skutków ubocznych szczepień wyciągnęli polscy naukowcy. Widać, że to piśmiennictwo także nie jest znane ani biurokratom z Ministerstwa ani z Izb Lekarskich:

„Zależność pomiędzy realizacja szczepień skojarzoną szczepionką przeciw odrze, śwince i różyczce a liczbą rozpoznawalnych przypadków autyzmu u dzieci". Przegląd Epidemiologiczny 2008. tom 62. nr3.

Inna publikacja również polska:  "Problemy gastroenterologiczne pacjentów z zaburzeniami ze spektrum autyzmu". Neurologia Dziecięca nr 38 2010.

Wprowadzanie szczepień przeciwodrowych w Polsce to brak zrozumienia lekarzy i niechęć rodziców. W literaturze medycznej można odnaleźć wzmianki o atmosferze, jaka panowała w okresie wprowadzania masowych szczepień przeciwodrowych. Ani dla lekarzy, ani dla rodziców szczepienia nie były długo oczekiwanym zbawieniem i wielu z nich nie widziało potrzeby masowych szczepień wszystkich dzieci. Pod koniec lat 60-tych panowały rozbieżne poglądy na temat prawdopodobnego powszechnego stosowania szczepień przeciwodrowych w Polsce:

„Część dzieci szczepionych ma duże reakcje poszczepienne, najczęściej w postaci wzrostu ciepłoty i krótkotrwałej wysypki, imitującej lekki przebieg odry. Dlatego poglądy na celowość powszechnego stosowania szczepień przeciwodrowych są rozbieżne. Większość pediatrów jest zdania, że szczepić wszystkie dzieci należy w tych krajach, w których przebieg odry jest ciężki.” [Inforamcje PZH]

Dopiero tzw pożyczki genseka E.Gierka, agenta Kominternu [coś za coś], i wprowadzenie przymusu szczepień zaowocowało kontynuacja tego mało chwalebnego procederu.

Dlaczego nagle w Polsce ta nagonka na szczepienia MMR tj przeciwko odrze? Wydaje sie, że tym czymś był wyrok sądu włoskiego przyznający odszkodowanie właśnie rodzinie dziecka poszkodowanego przez szczepionkę MMR czyli tą odrowa. Dnia 23 września 2014 roku sąd w Mediolanie  przyznał wysokie odszkodowanie rodzinie dziecka u którego po szczepieniu wystąpił autyzm. Dziecko otrzymało 3 dawki szczepionki Infanterix hexa dopuszczonej w Polsce . Sic!

Infanterix hexa to szczepionka reklamowana przez wakcynologów w rodzaju dr Pawła Grzesiowskiego przeciwko polio, błonicy, tężcowi, WZW B , krztuścowi, i Hemophilus influense B. Szczepionka ta zawiera dodatkowo takie trujące związki jak: aluminium - odpowiedzialne za demencję, rtęć -neurotoksyna. Połączeni tych dwu neurotoksyn zwielokrotnia toksyczne oddziaływanie na mózg. We Włoszech szczepionka została zakazana.

Przewodniczący składu sędziowskiego Nicola Di Leo oparł się m. innymi na 1271. stronicowym raporcie producenta GSK, głównego sponsora "Medycyny Praktycznej" uważanej w POLSCE ZA CZASOPISMO MEDYCZNE. A jak możesz się przekonać, Czytelniku, w Polsce nawet streszczenia tego raportu nie pokazano.

„W jakim celu głupi ludek nad Wisłą ma się czegoś nauczyć. Ma być indoktrynowany. Za to nam płacą”.

Szczepionka ta powoduje jeszcze, wg tego raportu: niedokrwistość hemolityczną, małopłytkowość, plamicę małopłytkową, samoistną plamicę,  ropnie w miejscu wstrzyknięć, chorobę Kawasaki, zapalenia mózgu  encefalopatię, palmnie Schonleina - Henocha, reakcję alergiczne.

Już zresztą wcześniej 23 maja 2012 roku sąd we Włoszech - Rimini uznał, że szczepionka MMR spowodowała autyzm u dziecka. Sędzia Lucio Ardgo oparł się na dowodach przedstawionych przez licznych ekspertów i biegłych sądowych. Oczywiście pomimo, że uzasadnienie jest jawne nie dopuszczono do opublikowania go w Polsce.

15 miesięczny chłopiec otrzymał szczepionkę  i bezpośrednio po szczepieniu doszło do uszkodzenia układu pokarmowego.  W ciągu roku postawiono diagnozę autyzmu. Sąd uznał, że dziecko zostało nieodwracalnie uszkodzone przez szczepionkę przeciwko odrze, różyczce i śwince zwaną trójwartościową MMR. Jest to ta sama szczepionka, której skutki badał dr Wakefield już w 1989 roku. I udowodnił, że powoduje uszkodzenia przewodu pokarmowego. Matactwa i krętactwa użytecznych trolli spowodowały, że szczepionki nie wycofano od razu w obrotu i dzieci muszą chorować i umierać !

Ze względu na coraz liczniejsze wyroki sądowe firma czyni gwałtowny wysiłek aby sprzedać wszystko co się zdąży,  przed wprowadzeniem całkowitego zakazu dystrybucji tej szczepionki.

Trochę statystyki.
Zachorowania i śmiertelność na odrę.

W 1974 roku  zachorowało na odrę 70 857 dzieci a zamarło 27,

[po wprowadzeniu przymusu szczepień wzrost o 200 %]
W 1975 r. zachorowało bowiem aż 146 930 dzieci a zmarło 61 dzieci.
w 1977 r. zachorowało na odrę 44040 dzieci  i zmarło 22
w 1978 r. zachorowało 84073  a zmarło  37
w 1982 r. zachorowało 7620  zmarło 2 dzieci
w 1984 r. zachorowało 54 403  zmarło 16 [nowy rodzaj szczepionki?]
w 1989 r. zachorowało 7225  ani jedno dziecko nie zmarło
w 1990 r. zachorowało 56 471   zmarło 12 [nowy rodzaj szczepionki?]
w 1992 r. zachorowało 3695 dzieci zgonów nie zanotowano
w 2006 r.  zachorowało  120
w 2007 r.  zachorowało  140
w  2008 r.  zachorowało  100
w  2009 r.  zachorowało  115
w  2010 r.  zachorowało   13
w  2011 r.  zachorowało   38
w  2012 r.  zachorowało   70

Widoczne jest wyraźnie, że coś takiego jak odporność stada nie istnieje. Wakcynolodzy twierdzili jeszcze przed kilku laty, że wystarczy zaszczepić ok. 65% populacji, a choroba zginie. Obecnie już trzeba zaszczepić 90 - 95% populacji w tym samym celu.

Wyraźnie widzimy, że tzw. epidemie występują pomimo osiagnięcia tego progu wyszczepialności. Że epidemie występują po szczepieniach najlepiej świadczy olbrzymia epidemia polio w Indiach po szczepieniu. Zachorowało ponad 61700 dzieci. Dopiero zastrzelenie 8 szczepionkowców spowodowało zaprzestanie tej hekatomby ofiar.

A dlaczego o tym wspominam omawiając odrę?

A no, dlatego, że podobnie jak w poprzednich przypadkach lokalnych epidemii polio w Syrii, czy na Ukrainie, tak i obecnie w Sudanie, doszło do epidemii Odry. Podobnie błąd popełnił lokalny diler, szczepiąc dzieci ta samą strzykawką. Jak było, tak było, ale zawsze gdzieś w pobliżu są dzielni żołnierze Pentagonu. W jednej okolicy tylko zaszczepiono ok. 300 osób i 15 spośród zaszczepionych zmarło. Jak podano, dzieci zmarły z powodu ciężkiej seps, lub toksyczności.


Ministerstwo Zdrowia Kazachstanu starało się uspokoić rodziców w kwestii używanych szczepionek, zauważając, że zostały one zatwierdzone przez Światową Organizację Zdrowia. Kazachstan wstrzymał ogólnokrajową kampanię szczepień przeciwko odrze dla nastolatków kiedy ponad 100 uczniów zachorowało po otrzymaniu szczepienia.
[26 lutego 2015 - Farangis Najibullah i Saniya Toyken]

A straszenie odrą, w świetle podawanych na początku artykułu opisów tej choroby zawartych w podręcznikach medycznych, wydaje się być zaskakującym obrazem niewiedzy urzędników tego kondominium.

Dodatkowo potwierdza to fakt nie istnienia wirusa odry. W toczącym się przed rokiem procesie, wakcynolodzy nie potrafili przedstawić dowodów istnienia wirusa odry.
Jeżeli wirusa odry nie ma, to co oni naszym dzieciom wciskają pod postacią szczepionki MMR?

Niestety, tak zwane sławy medyczne szybko pochowały głowy w piasek i udają że problemu nie ma. Ale nieszczepiący, to ewidentne straty dla koncernów farmaceutycznych. Trzeba więc coś z tym zrobić . Najlepiej zastosować kary i przymus.

Przypomnę, że Niemcy doskonale znają ten sposób oddziaływania na swoich obywateli. W 1942/43 z powodu przymusu szczepień przeciwko błonnicy zamordowano szczepionkami 242 000 dzieci. To były większe starty, aniżeli te jakie ponieśli pod Stalingradem.

Jeszcze wcześniej w 1912 roku z powodu szczepień przeciwko ospie w samym dystrykcie w Hamburgu, mieli ok. 110 000 zgonów. Czas jak widać robi swoje i wysiłki rządu, doprowadziły do zatarcia tej wiedzy.

Najciekawsze jest stanowisko Instytutu Kocha, tego samego, który nie chciał udostępnić wyników badań sądowi. Otóż, po przegranej w Sądzie Najwyższym, chcąc się wywiązać z umów z przemysłem wydał oświadczenie, że należy szczepić wszystkich dorosłych urodzonych po 1970 roku przeciwko odrze. Nawet tych, którzy otrzymali w przeszłości tylko jedną dawkę tej szczepionki.

I kolejny problem z zakresu schizofrenii. Eksperci z Instytutu Kocha występowali jako biegli przed sądem i nie umieli, lub nie chcieli, przedstawić żadnych prac naukowych świadczących o istnieniu wirusa odry.

Wakcynolodzy z tego Instytutu, podobnie jak ta sama sekta w Polsce, nie chce dostać 100 000 dolarów nagrody przeznaczonych dla naukowca ,”który przedstawi dowody, że szczepionki są skuteczne i nieszkodliwe „

Proszę zauważyć, jaka dziwna solidarność wśród wirusologów, żaden nie chce się wychylić i sięgnąć po te 100 000 dolarów. Czyżby z innych źródeł dostawali więcej?

A przecież w mass mediach goszczą tylko oni, twierdząc że szczepionki są bezpieczne i najlepiej przebadanymi preparatami medycznymi. Czyli typowe rozdwojenie jaźni, albo są to tylko aktorzy, grajacy wg scenariusz koncernów farmaceutycznych. Sam musisz to rozstrzygnąć Dobry Człeku.

Ot, taki Minister Zdrowia p. Konstanty Radziwiłł tak chwalący szczepionki nie rusza po odbiór tych 100 000 dolarów nagrody dla osoby udowadniającej skuteczność i nieszkodliwość szczepionek. A w Polsce krzyczy wszem i dokoła, że szczepionki są nieszkodliwe i najlepiej przebadanymi preparatami.

Widzisz Człowieku to rozdwojenie jaźni?

Przecież, jeżeli posiada jakiekolwiek dowody na poparcie swoich przemyśleń to dlaczego nie odbiera nagrody? Było nie było, to prawie pół miliona złotych. Piechotą nie chodzi. No chyba.....?

PS. właśnie Rząd szwedzki ogłosił, że przymus szczepień jest niekonstytucyjny. Ciekawe co wymyślili ci Szwedzi. Przecież w Polsce twierdzi się, że to jest zgodne z konstytucją.Tylko czyją?

Dr hab. n. med. Teresa Jackowska:

Honoraria od firmy GSK i MSD za wykłady wygłaszane na konferencjach naukowych i szkoleniowych oraz finansowanie udziału w międzynarodowych kongresach i konferencjach naukowych.

Dr n. med. Jacek Mrukowicz:*

W okresie minionych 3 lat otrzymałem honoraria od firmy GSK i MSD, producentów szczepionek przeciwko HPV, za wykłady wygłaszane na konferencjach naukowych i szkoleniowych finansowanie udziału w międzynarodowych kongresach i konferencjach naukowych od firmy GSK. Jestem redaktorem naczelnym czasopisma „Medycyna Praktyczna Pediatria” i suplementów „Szczepienia” wydawanych przez wydawnictwo "Medycyna Praktyczna", w których pojawiają się m.in. reklamy szczepionek i produktów wytwarzanych przez firmy GSK i MSD. Jestem etatowym pracownikiem „Medycyny Praktycznej Szkolenia”, która organizuje konferencje i warsztaty szkoleniowe dla lekarzy i pielęgniarek, w tym m.in. sponsorowane przez firmę GSK.

Dr hab. n. med. Leszek Szenborn, prof. nadzw. AM:

Honoraria za wykłady/konsultacje, finansowanie w uczestnictwach w konferencjach i kongresach naukowych (MSD i GSK)
Prowadzenie badań klinicznych (GSK)

Prof. dr hab. n. med. Jacek Wysocki:
Uczestniczył w badaniach klinicznych, wykładach sponsorowanych oraz korzystał z pomocy finansowej przy wyjazdach na kongresy naukowe od kilku firm produkujących szczepionki.

itd.itdŹródła:

[NYT z 02.06.2017]
www.wikipedia.en. United_States_Africa_Command Code of Federal Regulation, 21, t.4 CITE : 21CFR 10. 323
www.vacitruth.com/2014/09/07/accessdata.fda.gov/scripts/cdrh/cfdocs/cfcfr/
www.mp.pl.sczepienia z 06.08.2015
www.thelibertybeacon.com/2015/07/30/who-killed-alex
www.tolzin.de/download/Impf-Friedhof.pdf cmentarz szczepień,
www.ncbi.nih.gov/pubmed22531966
www.thinktwice.com/CDC quashed study.pdf
http://www.polishclub.org/2015/03/23/dr-jerzy-jaskowski-odra-0-zgonow-po-chorobie-108-zgonow-po-szczepionce/
http://biotalerz.pl/dr-jerzy-jaskowski-matrix-epidemia-powiklan-poszczepiennych-odra/
https://www.youtube.com/watch?v=FInJheN1Oqk
http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/wirtualne_epidemie_w,p1753724011
kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Gda. 06.05.2018 r


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(10 głosów)alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Demonizacja Odry. Dlaczego dzieci mają umierać po szczepieniach?