Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Depopulacja Polski trwa - Gardasil - HPV
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Sobota, 09 czerwiec 2018 08:15 Napisał

Depopulacja Polski trwa - Gardasil - HPV

Dr. Jerzy Jaśkowski Dr. Jerzy Jaśkowski

Z cyklu : „ P-279, państwo istnieje formalnie” - dr J. Jaśkowski

Motto:
„ Dopóki istnieć będzie, mocą praw i obyczajów, potępienie społeczne, które w pełni rozwoju cywilizacji stwarza sztuczne piekła i ręką ludzką wikła przeznaczenie, dzieło Boga;
póki trzy problemy naszego czasu nie zostaną rozwiązane i nędza będzie sprawcą poniżenia mężczyzny, głód — upadku kobiety, a ciemnota — zatraty dziecka;
póki śmierć moralna możliwa będzie w niektórych warstwach społecznych; innymi słowy i z ogólniejszego punktu widzenia:
póki istnieć będzie na ziemi ciemnota i nędza, książki takie jak ta, mogą być użyteczne”.

W. Hugo „Nędznicy” 1882 r.


O tym, że przyrost naturalny w Polsce spada drastycznie po raz pierwszy pisałem w roku 1980.  Już w 1972/3 brałem udział w badaniach, które miały uzasadnić dokonywanie aborcji na „życzenie”. Wyniki były jednoznaczne - wprowadzenie mordowania dzieci na życzenie spowoduje zmniejszenie liczby ludności.

Dokonywanie mordowania dziecka na „życzenie”, czyli aborcja, jest neologizmem wprowadzonym do obrotu przez eunuchów intelektualnych, a mającym za zadanie uzasadnić depopulację wybranego narodu lub grup społecznych.

Depopulacja może się odbywać za pośrednictwem szczepionek - o czym mówi otwarcie B. Gates i jego Fundacja - lub dyskretnie, tak obniżając wynagrodzenie w rodzinie, aby koszty życia przewyższały pensje. Już ponad 100 lat temu padły słowa, że „dajcie mi prawo bicia pieniądza, a nie ważne kto rządzi danym krajem”, przypisywane Rothschildowi.

Trzeba stwierdzić jednoznacznie, że mieszkańcy terenów pomiędzy, jeszcze Odrą i Bugiem, zostali już tak wytresowani, że nawet jak otrzymają informację jednoznaczną, to i tak nie mogą zrozumieć jej znaczenia.

Przed kilku laty przeprowadzono badania nad rozumieniem tekstu pisanego przez maturzystów i okazało się, że tylko jeden promil rozumie tekst.

Tak skrajnie niskie wyniki testu spowodowały, że na wszelki przypadek nie przeprowadzono dalszego ciągu tego testu na urzędnikach państwowych czy samorządowych. Okazałoby się może, że zrozumienie tekstu przez urzędników jest jeszcze niższe i co z tym robić.?

Przecież analiza decyzji administracyjnych przeprowadzona przed kilku laty wykazała, że ponad połowa z pośród nich jest nieprawidłowo wydawana.

Najlepszym dowodem braku rozumienia tekstu pisanego są ustawy i rozporządzenia wydawane przez Sejm i Ministerstwa w ilości ponad 27000 stron rocznie. Przeczytanie tych stron, jak wykazały to odpowiednie badania, wymagałoby poświęcenia ponad 900 dni. Okazuje się jednak, że już na poziomie Sejmu aktorzy sceny politycznej nie wiedzą, że rok ma tylko 365 dni.  

Innymi słowy z góry zakłada się, że odpowiednie przepisy uchwalane są pod dyktando określonych grup, nie będą znane ludności.

Stąd  powiedzenie:

„nieznajomość prawa nie zwalnia od jego przestrzegania”.

Stąd tak częste nowelizacje ustaw.

Stąd brak w szkołach przedmiotu takiego jak propedeutyka prawa, czy wstęp do prawa.

Dlaczego uważam, że wytresowanie społeczeństwa w naszym biednym kraju, osiągnęło biocenozę bagienną?

Z bardzo prostego powodu.

Przecież nie kto inny, ale p. Premier Morawiecki w wywiadzie TV podał, że Polska jest własnością kogoś z Zachodu.

P. Premier Morawiecki został wyciągnięty z kapelusza tuż przed wyborami podobnie jak p.Prezydent Duda.

Ale p. Premier zdobywał szlify u p.Rothschilda, a to coś znaczy. Premier Francji p. Marconi także wcześniej pracował u p. Rotschilda.

Biorąc dosłownie wypowiedź p. Premiera i tłumacząc z polskiego na nasze, to jeżeli jesteśmy własnością kogoś z Zachodu, to właściciel ma prawo do swojej rzeczy i może z nią robić co chce.

To chyba jasne i zrozumiałe dla każdego.

Tym kimś, kto ma 97% całego pieniądza na świecie jest City of London Corporations, państwo istniejące od ponad 700 lat, a o którym podręczniki szkolne nawet nie wspominają.

https://pl.wikipedia.org/wiki/City_of_London
https://warszawskagazeta.pl/teoria-spisku/item/5237-city-of-london-corporation-nastepni-w-kolejce-do-rzadzenia-swiatem
http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-informacje/item/101630-corona-temple-city-of-london-cooperation-co-to-jest
http://www.polishclub.org/2016/08/05/dr-jerzy-jaskowski-oglupianie-polakow-trwa-kwasniewski-cia-weterani/

Podobnie zresztą jak tzw. polityczni komentatorzy plątający się pomiędzy p. Putinem, a masonerią czy satanizmem, czyli zamulający spojrzenie na świat społeczeństwu.

Zresztą w tym celu, starsi i mądrzejsi, jedynie  trzymają i nagłaśniają takich ludzi. Proszę zauważyć, że od prawie 30 lat żadna stacja telewizyjna czy też mass media polskojęzyczne niemieckich właścicieli, nie wywiązują się z podstawowego obowiązku dziennikarskiego tj. prezentowania jednej i drugiej strony w danym temacie, ale indoktrynują tylko i wyłącznie wersję poprawną politycznie, chociażby była najgłupsza z możliwych.

Podam przykład.

Wg. oficjalnej wersji, dokonano napadu na Irak z powodu posiadania przez niego, rzekomo broni masowej zagłady. Mija 28 lat i pomimo pobytu  wielu tysięcy żołnierzy amerykańskich w Iraku, tej broni znaleźć nie mogą.

Z drugiej strony „imperium zła, czyli Korea Północna” posiada broń masowej zagłady, tak przynajmniej twierdzą media głównego nurtu dezinformacji, i nikomu do głowy nie przyjdzie dokonać inwazji na ten kraj.

Przecież nikt nie jest tak głupi, aby likwidować doskonały interes handlu narkotykami z Korei.

Wracając do depopulacji Polski.

Wiadomo wszystkim zainteresowanym, że dzietność  kobiet w Polsce spadła do ok. 1.2 czyli praktycznie za trzy pokolenia nie będzie Polaków. Liczba plemników u mężczyzn spadła do poziomu 50 milionów w jednym ejakulacie, czyli do wielkości uznawanej w latach 70 - 80 ubiegłego wieku, za wartość określającą bezpłodność.

A co robi rząd warszawski?

Rząd warszawski, zaraz po tej ustawce Służb Specjalnych, zwanej Okrągłym STOŁEM,  zezwolił na wprowadzanie na rynek preparatu Randap czyli glifost.

Glifosat, działając na kobiety w wieku rozrodczym, czyli nawet przed zajściem w ciążę,  powoduje zmiany poziomu testosteronu i wpływa na morfologię jąder. Badania wykazały, że nawet tak małe ilości jak 500 cząstek na miliard może zakłócić funkcje endokrynne.

A co robi p. Posobkiewicz jako Główny Inspektor Sanitarny?

Nawet nie ruszy się w kierunku badania skażenia żywności glifosatem. Proszę samemu sprawdzić.

Na żadnej stronie stacji Sanepidu, nie ma danych odnośnie skażenia żywności pestycydami czy herbicydami.

Trudno się zresztą temu dziwić, ponieważ już od kilku lat Sanepidy są zarejestrowane oddzielnie w niemieckiej Izbie Handlowej we Frankfurcie, podobnie jak inne instytucje prawa handlowego, spółki itd.

www.greenmedinfo.com

Podobnie,  rząd warszawski i  sam p. Posobkiewicz, Główny Inspektor Sanitarny oraz Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego, dopuścił do handlu w Polsce szczepionką Gardasil - firmy Merck,  pod pretekstem walki z rakiem szyjki macicy.

Najciekawsze jest to, że główny badacz tego problemu, tj. związku szczepionki z rakiem - dr Harrper - już w 2007 roku powiedziała, że nigdy nie był badany związek raka ze szczepionką.

Wiadomo natomiast na podstawie prac wykonanych w Izraelu, że szczepionka ta powoduje wystąpienie menopauzy już u 16 letnich dziewczynek.

Czyli depopulacja na całego.

Baby nie będą rodziły, mogą się tylko „bzykać”.

Gwóźdź do trumny szczepionki Gardasil, wbił Departament Zdrowia i Opieki Społecznej USA orzeczeniem, że:

„szczepionka Gardasil powoduje problemy autoimmunologiczne, które powodują nagłe osłabienie lub śmierć”.

Wszystko dotyczyło nagłego zgonu 21 letniej kobiety Christin Richell, która zmarła  na skutek zaburzeń pracy serca,  po szczepieniu otrzymanym kilka dni wcześniej.

Proszę zauważyć „dziwne” zachowanie mediów. Gdy gdzieś tam jakiś szaleniec strzela i zabija jakąś osobę, to media rozpisują się bez końca. Najczęściej okazuje się, że ów młody człowiek należał do jakiejś sekty i był pod działaniem leków antydepresyjnych, sprzedawanych na recepty.

Natomiast, jak umiera zdrowa, w pełni sił kobieta, mająca przed sobą całe życie, po otrzymaniu szczepionki, to mass media  zwane „uczciwie” głównym nurtem dezinformacji, natychmiast chowają głowę w piasek i milczą jak zaklęte.

Ciekawe nieprawdaż?

Co zawierają szczepionki rzekomo zapobiegające rakowi szyjki macicy?

Gardasil R:

Każda dawka 0.5 ml zawiera aż 225 mcg Aluminium jako siarczan hydroksyfosforowy, 50 mcg polisorbatu 80 powodującego deforamcje jajników. 35 mcg boranu sodu oraz pozostalości drożdzy.

 
Gardasil 9R:

każda dawka 05 ml zawiera juz 500 mcg aluminium  w posatci AAHS, 50 mcg Polisorbatu 80.

Oba produkty firmy Merck.

 
Cervrix R :

zwiera ASO4, firma na wszelki przypadek nie pdoaje ilości. Po co mają się tubylcy denerwować.

Poza tym glin znajduje się w innych szczepionkach

: Infantrixie, Tripedia, TriHiBit, Pedaitrix, Kririx, Pentacel, Comvax, Cerverix, Gardasil, Siligard, szczepionki pgrypie, MMRII, ProQuad, Tptateg, Rotarix, Adacel, Boostrix,Virivax

Poniższe zestawinie , za FDA, pokazuje zależność pomiędzy masą ciałą a dopuszczalną zawartościa aluminium.


masa ciała pacjenta   dopuszczalna dawka           nazwa szczepionki                              zawartość AL

ok. 4 kg                   18.16 mcg Al                  HiB [PedVaxHib]                                 225mcg

ok. 7.5 kg                34.05mcg                       WZW B                                            250mcg

ok. 15 kg                 68.1 mcg                        DtAP                                         od 170 do  625 mcg

ok. 25 kg                 113 mcg                         Pneumokoki                                      125 mcg

ok. 75 kg                 340.5 mcg                      HPV                                                 225 mcg

ok. 150 kg               794.5 mcg                      Pentacel [DTaP,HiB,Polio combi]           330 mcg

                                                                  Pediatrix [DTaP,HepB,Polio combi]         850 mcg

Jak to łatwo można sprawdzić zawartość aluminium w szczepionkach przeciw HPV jest wielokrotnie większa aniżeli wielkości dopuszczalne wg normy FDA.

W amerykańskiej bazie powikłań poszczepiennych znajduje się lista 271 kobiet zmarłych po tej szczepionce i ponad 57 520 doniesień o ciężkich powikłaniach.

Gdyby taka rzeź wystąpiła po strzelaninie, to ogłoszono by stan wojenny itd. Proszę sobie wyobrazić strzelaninę, w której zostaje  ciężko rannych ponad 57 000 ludzi.

Toż to byłaby wojna jak w Kosowie, czy na Ukrainie.

A tutaj legalnie, w majestacie prawa... przecież CDC dopuściło to do obrotu, a rząd warszawski - poprzez Głównego Inspektora Sanitarnego - wprowadził na rynek w Polsce i..... całkowita cisza.

Mało tego!

Cały czas zachęca się poprzez  trolli intelektualnych z Sanepidów, do zakupu tej szczepionki i masowego szczepienia dzieci w szkołach. To nieważne, że dziewczynki nie otrzymują żadnych dokumentów o szczepieniu. Nie dostają numeru serii szczepionki, składu chemicznego itd.

Mało tego, przed szczepieniem nie są badane, a wiadomo, że przy niskim poziomie żelaza i słabej morfologii, nie wolno wykonywać tego szczepienia.

Innymi słowy, dziewczynka powinna najpierw wykonać badania laboratoryjne w rodzaju:

  • morfologia,
  • żelazo,
  • białko CRP.
  • 25 OHD,


a dopiero potem można by - gdyby rodzicie wyrazili zgodę, a wyniki badań laboratoryjnych pozwalały - przeprowadzać szczepienie.

W Polsce robi się to po uważaniu szkoły, bez wykonania badań, czyli generalnie chodzi o depopulację, czyli zmniejszenie płodności kobiet.

Chłopaków już załatwiono.

Nie jest to jedyne doniesienie o toksyczności szczepionki Gardasil.

Już w 2009 roku, w prowincji Andhra Prades, znany depopulacjonista B.Gates, przyczynił się do szczepienia tą szczepionką 16000 dziewczynek, w wieku 9- 15 lat.

Był to typowy eksperyment, ponieważ wcześniejsze prace dopuszczały do szczepienia tylko dziewczynki ok. 16 roku życia. Oczywiście nikomu nic nie powiedziano o tym eksperymencie.

Dziewczynkom powiedziano, że to dla ich dobrego samopoczucia. Sprawa wyszła na jaw, kiedy 5 dziewczynek zmarło.

Podobnie zanotowano 4 zgony wśród 14 000 dziewczynek, zaszczepionych w innym stanie - Gujarat, szczepionką Cervaric, firmy GSK.

Ok. 120 dziewczynek leczono z powodu napadów padaczkowych, ciężkich skurczów żołądka. Inne dziewczynki po Gardasilu doświadczyły bezpłodności.

Sąd Najwyższy w Indii prowadzi szeroko zakrojone dochodzenie w stosunku do Fundacji p. B. Gatesa.

Na marginesie - Rober Gates jest wieloletnim sekretarzem w Pentagonie.
 
Podobne objajwy powikłań wystąpiły  u młodych dziewcząt szczepionych w Kolumbii po szczepionce przeciwko HPV. Niepiśmiennych rodziców trzymano w niewiedzy o prawdziwym celu szczepień. „większość spośród nich podpisywała zgodę odciskiem kciuka”. Ale podpisywała. W Polsce nawet tego nie przestrzega się.

Szczepienia prowadziła organizacja PATH finansowana przez B. Gatesa. Ta sama organizacja PATH przeprowadza badania o skuteczności szczepionki przeciwko rotawirusom i pneumokokom w Afryce i Azji.

Jak wiemy, rząd warszawski dopuścił te szczepionki do stosowania w Polsce.

Badania przeprowadzone w Japonii na skutek poważnych powikłań zostały zabronione. Te powikłania to zpalenie mózgu, ślepota, paraliż, zapalenia trzustki, utrata pamięci czy zgony.

Na początku tego roku chińska grupa Medwatcher oskarżyła Merck produkującego Gardasil po tym, jak były pracownik Merck nazwał szczepionkę Gardasil „ największym skandalem medycznym wszech czasów”.

Gardasil jest bezużyteczny i kosztuje fortunę.

Na marginesie: Japonia zakazała stosowania szczepionki MMR po tym, jak po zaszczepieniu 1.8 milona dzieci wystąpiła rekordowa liczba niewirusowego zapalenia opon mózgowych i innych powikłań. Powikłania te to: autyzm, zgony, uszkodzenie słuchu, ślepota, paraliż.

Wyjaśnia to od razu nacisk w tym 52 Stanie zwanym jeszcze Polską tzw. urzędników, czyli wykonawców poleceń z City, na straszenie odrą i nasilenie przymusu szczepień.

Japonia, to ponad 100 milionów ludzi, a Polska to ok. 30 milionów. Tak więc, aby otrzymać te same zyki, trzeba wszystkich zaszczepić i to najlepiej kilkakrotnie. Przypominam, że małego Alfiego Evansa zamorodowano po szczepionach Infanterix IPV Hib Prevenar 13, Bexsero, Rotarix. Jakiś mądry inaczej urzędnik NH, podał mu 09.09 2016 roku, aż  siedem tych szczepionek jednego dnia. Trudno się więc dziwić, że woleli zamordować dziecko, aniżeli przenieść je do szpitala we Włoszech, gdzie prawda wyszłaby na jaw.

Przypominam, że pomimo odłączenia od respiratora, Alf żył jeszcze 5 dni, a zmarł w 2 godziny po podaniu mu zastrzyku pod nieobecność rodziców.

Proszę zauważyć, że te polskojęzyczne mass media prawie przemilczały tę tragedię.

http://biotalerz.pl/dr-jerzy-jaskowski-zamordowano-alfiego-evansa/
http://biotalerz.pl/tag/alfie-evans/
http://prawy.pl/70410-stop-nop-dotarl-do-ksiazeczki-szczepien-alfiego-evansa-porazajace/

Zamiast tego, posłuszne trolle nagłaśniają sprawę przymusu szczepień.

Wracąjąc do szczepionki rzekomo zapobiegającej rakowi szyjki macicy. Jak najbardziej uniwersyteckie czasopismo IJME 2018, 037 opublikowało pracę pt: „Zwiększona częstość występowania raka  macicy w Szwecji, możliwy związek ze szczepieniami HPV".

„Centrum profilaktyki raka Szyjki Macicy w Szwecji odnotowało w swoim rocznym raporcie wzrost zachorowań na inwazyjnego raka szyjki macicy w okresie 2 lat  tj. 2014 - 2015. Wykazano, że wzrost zachorowań na rak szyjki macicy jest najbardziej widoczny wśród kobiet w  wieku 20 - 49 lat, natomiast nie zaobserwowano wyraźnego wzrostu wśród kobiet powyżej 50 roku życia.

Istnieje zwiazek czasowy pomiędzy rozpoczęciem szczepień, a pojawieniem się raka. Większość młodych kobiet zaczęto szczepić poczynając od 2007 do 2013.

Po drugie udowodniono, że szczepienie osób już zrażonych wirusem HPV powoduje raka zamiast zapobiegania nowotworowi.

A Szwecja była państwem z którym już przed dwoma dekadami uporano się z problemem raka z pomocą badań cytologicznych.

Uwagi:

W Polsce przeprowadza się szczepienia dziewcząt w wieku szkolnym bez przeprowadzenia żadnych badań na obecność wirus HPV.

Moim zdaniem, jest to po prostu nie tylko testowanie szczepionki ale działanie depopulacyjne na społeczeństwie.

Dowodzi to także bezspornie, że jesteśmy państwem tylko teoretycznie.

Dowodzi to także realizacji postulatów tzw. Klubu Rzymskiego, agendy CIA, o tym, że Polska ma być zaludniona przez 15.300 000 mieszkańców.

Dowodzi to także całkowitego upadku nauki i oświaty w naszym nieszczęśliwym kraju (red Michalkiewicz) ponieważ 23000 profesurów licencjonowanych nie próbuje nawet zaprotestować przeciwko temu uszkadzaniu dziewczynek.

Jedynym chlubnym wyjątkiem jest p. prof. Klimek, ale to stara szkoła, a nie noworysze.

https://www.youtube.com/watch?v=DoSHywUKI78

Tak więc Szanowny Czytelniku sam musisz wybierać, czy chcesz być i Twoje dzieci, czy tylko mieć.

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=19254&Itemid=119
http://www.kuprawdzie.pl/celowa-depopulacja-narodu/
http://www.polishclub.org/2016/08/20/dr-jerzy-jaskowski-kolejny-sposob-depopulacje/
https://gloria.tv/article/vbcav1HPyP9v6aoWQgzHAN1cQ
https://gloria.tv/article/vbcav1HPyP9v6aoWQgzHAN1cQ
https://www.youtube.com/watch?v=HrzfS78r_d0
https://bialczynski.pl/2018/01/20/depopulacja-spoleczenstwa-piramida-rothschilda-system-rockefellerowski-dr-jerzy-jaskowski/
http://www.polishclub.org/2011/11/29/dr-jerzy-jaskowski-gardasil-rzekoma-szczepionka-przeciwko-rakowi-szyjki-macicy/
http://www.polishclub.org/2013/11/24/dr-jerzy-jaskowski-gardasil-czyli-jak-uszkadzac-zdrowe-dzieci-czesc-1/
https://jarek-kefir.org/2014/12/17/dr-jerzy-jaskowski-ukrywane-fakty-o-szczepionce-na-hpv-i-mroczne-tajemnice-korporacji/
http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=11076&Itemid=53
http://alexjones.pl/aj/aj-technologia-i-nauka/aj-medycyna/item/102293-gardasil-cervical-siligard-depopulacja-polski-cz-2
https://wolna-polska.pl/wiadomosci/dzieci-umieraja-szczepieniach-hpv-a-polsce-rzad-wprowadza-przymus-2016-10

 

Gdańsk 04.06.2018 r.

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(21 głosów)Ostatnio zmieniany Sobota, 09 czerwiec 2018 08:50
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Depopulacja Polski trwa - Gardasil - HPV