Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Pada fałszywe szczepienne domino. Prof. Maria Dorota Majewska
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Poniedziałek, 19 listopad 2018 07:05 Autor: Andreas

Pada fałszywe szczepienne domino. Prof. Maria Dorota Majewska

Pada fałszywe szczepienne domino. Prof. Maria Dorota Majewska Daniel Paquet/Flickr/CC BY 2.0

Ważna wiadomość dla wszystkich zainteresowanych bezpieczeństwem szczepień. Robert Kennedy Jr, który stworzył program „Children’s Health Defense”, wspólnie ze znanym amerykańskim dziennikarzem Del Bigtree z Informed Consent Action Network (ICAN) pozwali do sądu rząd federalny USA, oskarżając Departament Zdrowia (DHHS), że od dziesięcioleci zaniedbuje obowiązek zapewnienia bezpieczeństwa szczepień, do czego został zobowiązany przez Kongres.  Właśnie dowiedzieliśmy się, że Kennedy i Bigtree wygrali ten proces.

https://www.naturalnews.com/2018-11-11-rfk-jr-wins-case-us-government-vaccine-safety-violations.html

https://twitter.com/robertkennedyjr/status/1035566897574699009?lang=en

https://www.aimintegrativemedicine.com/aim-integrative-medicine-blog/why-kennedy-sued-the-government-over-vaccine-safety-won).

Autorzy pozwu dostarczyli dowodów, że od ponad 30 lat bezpieczeństwo szczepień było skandalicznie zaniedbywane, ponieważ agencje rządowe  nie wykonywały swoich należytych obowiązków.   Amerykańska ustawa National Childhood Vaccine Injury Act z 1986 r, która hurtowo zwalnia firmy farmaceutyczne od odpowiedzialności prawnej i karnej za zgony i okaleczenia spowodowane szczepionkami, zobowiązuje DHHS do wzięcia odpowiedzialności za poprawę skuteczności i bezpieczeństwa szczepionek; i obciąża ten departament ciągłym monitorowaniem oraz raportowaniem powikłań poszczepiennych. DHHS ma też przekazywać Kongresowi co najmniej raz na dwa lata sprawozdania na temat bezpieczeństwa szczepień i wprowadzanych reform, które mają je poprawić.

W toku rozprawy okazało się, że DHHS nie spełniło nawet najbardziej podstawowych aspektów tych ważnych obowiązków, gdyż od 30 lat nie złożyło ani jednego raportu o bezpieczeństwie szczepień.

Wiemy dlaczego DHHS nie wywiązał się ze swych obowiązków.  Otóż Centrum Kontroli Chorób (CDC)  (należące do DHHS) przeprowadziło badania nad bezpieczeństwem szczepionek z rtęcią oraz MMR (odra, świnka różyczka), które wykazały, iż obywa rodzaje szczepionek powodują autyzm u dzieci.  Jak wiemy z tajnych posiedzeń CDC/FDA/DHHS, licznych dokumentów i zeznań naukowców, którzy prowadzili te badania (dr Thomas Verstraeten i William Thompson), dyrekcja CDC nakazała badaczom zafałszować wyniki tych badań i zniszczyć ich dokumentację naukową.

(http://vaxxedthemovie.com/download-the-cdc-autism-mmr-files-released-by-dr-william-thompson/;

https://www.focusforhealth.org/dr-brian-hooker-statement-william-thompson/;

http://putchildrenfirst.org/chapter2.html;

http://www.thelibertybeacon.com/deadly-immunity-govt-cover-up-of-a-mercury-autism-scandal/;

http://putchildrenfirst.org/media/2.9.pdf;

https://www.amazon.com/Thimerosal-Evidence-Supporting-Immediate-Neurotoxin/dp/1632206013).

Zamiast dbać o bezpieczeństwo szczepionek, CDC zajmowała się fałszowaniem wyników badań, straszeniem ludzi wyssanymi z palca epidemiami i kreowaniem szalbierskiej propagandy proszczepiennej. I z tej działalności nie zamierzała sprawozdawać się ani Kongresowi ani społeczeństwu.

Wygląda, że zaczęły wreszcie padać toksyczne klocki szczepiennego domina.  Prawdopodobnie urzędnicy rządowi odpowiedzialni za fałszowanie badań dotyczących bezpieczeństwa szczepień (wskutek czego miliony dzieci zostały trwale okaleczone lub zabite szczepionkami), poniosą zasłużone ciężkie kary za swe przestępstwa i zbrodnie.  Należy oczekiwać, że klocki szczepiennego domina zaczną wkrótce padać także w Polsce i na całym świecie.   Zbyt wiele jest już ofiar toksycznych szczepień, żeby obecny system był nadal tolerowany.

Prof. Maria Dorota MajewskaŹródło: Wolna Polska – Wiadomości

 Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(29 głosów)Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 19 listopad 2018 09:45
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Pada fałszywe szczepienne domino. Prof. Maria Dorota Majewska