Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Przemysł nowotworowy chce ZNISZCZYĆ odkryty przez izraelskich naukowców lek na raka… ataki już się rozpoczęły
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Środa, 06 luty 2019 07:10 Autor: Andreas

Przemysł nowotworowy chce ZNISZCZYĆ odkryty przez izraelskich naukowców lek na raka… ataki już się rozpoczęły

Przemysł nowotworowy chce ZNISZCZYĆ odkryty przez izraelskich naukowców lek na raka… ataki już się rozpoczęły Army Medicine/Flickr/CC BY 2.0

(Natural News) W chwili kiedy izraelscy naukowcy ogłosili, że odkryli uniwersalny lek na raka / announcedtheyhaddiscovered a universalcancercure wymagający tylko jednego zastrzyku i żadnej chemioterapii ani operacji, pomyślałem: „przemysł nowotworowy zniszczy ten zespół naukowców”.

Dokładnie w ten sam sposób, w jaki naukowcy, którzy ogłosili odkrycie zimnej syntezy jądrowej w 1989 byli oczerniani, placówka zajmująca się rakiem zniszczy, zdyskredytuje i zniesławi każdego naukowca, który ośmieli się ujawnić prawdę o odwróceniu lub leczeniu raka.

Prawdę mówiąc, ataki na izraelskich naukowców już się rozpoczęły. (zobacz video poniżej pod linkiem)

„Nasz lek na raka będzie skuteczny od pierwszego dnia, będzie podawany przez kilka tygodni i nie będzie miał żadnych ani minimalnych skutków ubocznych, dużo tańszy niż większość terapii na rynku” – powiedział szef zespołu Dan Aridor / toldtheJerusalem Post.  „Uważamy, że za rok zaproponujemy kompletny lek na raka”.

Niemal natychmiast establishment nowotworowy, kierowany przez bogatych, zdradzieckich kłamców i łotrów robiących zysk odmawiając ludzkości dostępu do profilaktyki raka i leczenia odwracającego go, rozpoczął ogromną negatywną kampanię PR żeby szkalować izraelskich naukowców. Ta kampania będzie eskalować do czasu kiedy naukowców ogłosi się oszustami i znachorami, pozbawi wszelkich funduszy i zupełnie oczerni w Wikipedii, Scientific American itd. W ten sposób działa establishment nowotworowy.

Przemysł nowotworowy działa 24/7 żeby oczernić i zniszczyć kariery wszystkich naukowców odkrywających leczenie na raka

Nie ulega wątpliwości, że tych badaczy medycznych będzie się szkalować, pozbawiać funduszy, publicznie oczerniać, zniesławiać i w końcu nazwie się ich oszustami. Tak przemysł nowotworowy – i przemysł szczepionkowy – zawsze działa: niech choroba trwa, i oczerniaj każdego kto próbuje pomóc ludzkości.

Dlaczego, według ciebie, establishment nowotworowy szkaluje Natural News? Z tych samych powodów: pomagamy ludziom odwrócić raka, unikać go i być zdrowym nie stosując toksycznej chemioterapii / toxicchemotherapy, która naprawdę wywołuje raka.

Nie popełnij błędu: Ostatnią rzeczą jaką przemysł nowotworowy w ogóle by chciał jest LEK na raka. To kosztowałoby go miliardy dolarów rocznych zysków i zwolnienie milionów ludzi z pracy na świecie.

Realia są takie, że przemysł nowotworowy robi wszystko co może by zagwarantować, że rak będzie się dalej pogarszał. Prawie każde „leczenie” proponowane przez establishment medyczny, na przykład, jest szeroko znany jako wywołujący więcej nowotworów. (Chemioterapia i naświetlanie.)

Przemysł nowotworowy to pasożyt na ludzkości, i czynnie działa przeciwko każdemu kto próbuje edukować opinię publiczną o profilaktyce raka czy pomagać ratować życie poprzez strategie odwracania raka, które nie czynią pacjentów chorymi.

 

Video tutaj: Brighteon.com, jedyny portal dla filmów gdzie jest wolność słowa:
Brighteon.com/5998283020001
Więcej info o raku: Cancer.news.
https://www.naturalnews.com/2019-02-04-cancer-industry-plotting-to-destroy-the-new-cancer-cure-developed-by-israeli-scientists.html
Tłum. Ola Gordon/http://chomikuj.pl/OlaGordon
Cancer industry plotting to DESTROY the new cancer cure developed by Israeli scientists… the attacks have already begun
Mike Adams – 4.02.2019Źródło: Wolna Polska – Wiadomości


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(42 głosów)Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Środa, 06 luty 2019 09:52
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Przemysł nowotworowy chce ZNISZCZYĆ odkryty przez izraelskich naukowców lek na raka… ataki już się rozpoczęły