Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Śmierć sławnego onkologa po kilku minutach od przyjęcia szczepionki na skutek “całkowitej niewydolności narządów”
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Środa, 22 maj 2019 09:31 Autor: Andreas

Śmierć sławnego onkologa po kilku minutach od przyjęcia szczepionki na skutek “całkowitej niewydolności narządów”

Śmierć sławnego onkologa po kilku minutach od przyjęcia szczepionki na skutek “całkowitej niewydolności narządów” Partha S. Sahana/Flickr/CCBY 2.0

Onkolog dr Martin Gore, powszech­nie poważany za rzekome „uratowa­nie tysięcy istnień”, zmarł w wyniku „cał­kowitej niewydolności narządów” kilka minut po przyjęciu szczepionki. Dr Gore był profesorem onkologii w Instytucie Badań nad Rakiem w Londynie. „Zmarł nagle wczoraj po rutynowym szczepieniu na żółtą febrę” – doniósł The Times.

Swoją śmiercią zapłacił ogromną cenę za ufanie pokładane w Wielkiej Farmie, chemioterapii i szczepieniach. W ciągu swojej kariery nadzorował wyrządzanie szkód dziesiątkom tysięcy dzieci, które poddawano toksycznej chemioterapii i ra­dioterapii. Ostatecznie zabiła go jego fał­szywa wiara w bezpieczeństwo szczepio­nek, kolejny oręż toksycznej medycyny.

Jak na razie amerykańskie media całkowicie przemilczały tę historię w ra­mach ukrywania prawdy o śmiertelnych zagrożeniach ze strony szczepionek. Ani jedno amerykańskie medium głównego nurtu nie poinformowało rzetelnie o tej nagłej śmierci onkologa spowodowanej przez szczepionkę. Wiadomo, że szcze­pionki zabijają ludzi, jednak będące pod wpływem CDC (Centers for Disease Control and Prevention – Ośrodki Kontroli i Zapobiegania Chorobom) media udają, że to nieprawda celowo wprowadzając w błąd opinię publiczną.

Nawet Royal Marsden Cancer Charity, gdzie również pracował dr Gore, za­taiło prawdę o jego śmierci w swoim oświadczeniu na Facebooku. BBC także usiłowało ukryć prawdę o jego nagłym zgonie, usuwając słowo „szczepionka” z nagłówka artykułu poświęconego tej sprawie. Natomiast Daily Mail zrelacjono­wał to zdarzenie z większą dokładnością:

„Martin Gore, 67, zmarł po doznaniu całkowitej niewydolności narządów tuż po otrzymaniu szczepionki, którą zaleca się wszystkim odwiedzającym Afrykę Subsaharyjską, Amerykę Południową i Środkową oraz Karaiby…”

Tłum. Nexus

Źródło oryginalne: Natural News

 

Źródło: Wolna Polska – Wiadomości


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(27 głosów)Ostatnio zmieniany Środa, 22 maj 2019 09:33
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Śmierć sławnego onkologa po kilku minutach od przyjęcia szczepionki na skutek “całkowitej niewydolności narządów”