Wydrukuj tę stronę
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Czwartek, 14 marzec 2013 22:46 Napisał

Coś na temat autyzmu wywoływanego przez szczepienia

Dzisiaj prezentuję kolejną serię e-maili od prof. dr hab. Marii Doroty Majewskiej. Były one już cytowane w komentarzach na tym blogu, jednak są one tak ważne, że muszą się znaleźć we wpisie głównym, który ma większy priorytet w wyszukiwarkach internetowych.
Tematem jest głównie autyzm, który jest głównie efektem  zanieczyszczonych szczepionek. O tym się nie dowiesz w mediach głównego nurtu, słusznie zwanymi ścierwomediami, gdyż te są jednym z elementów ludobójczego kartelu militarno – przemysłowo – farmaceutycznego.
Trudno w to uwierzyć, ale jednym z głównych celów tego kartelu jest poczynienie jak największej szkody społeczeństwu.
Jest wielu lekarzy i badaczy, którzy przyczynili się do ujawnienia tej strasznej prawdy o ludobójczym charakterze firm farmaceutycznych, jednym z najbardziej znanych jest dr Wakefield. Prof. Majewska znalazła link do niezwykłego dokumentu na ten temat, który podaję na końcu niniejszego wpisu.

List mamy uzdrowicielki

Załczam list jednej mamy, która wyprowadziła swoje dziecko z padaczki i Zespołu Aspergera sama tylko dieta. Przy bogatej, pełnowartosciowej diecie suplementy nie są konieczne, a niektóre pokaramy maja własciwosci chelatujące (np. cilatro. rosliny krzyzowe, cebula etc). Warto korzystać z jej doświadczeń. Z cala pewnością należy unikać wszelkich psychotropów, bo one nie lecza, tylko jeszcze bardziej zatruwają organizm.

 

czytaj więcej: http://www.monitor-polski.pl/autyzm-poszczepienny-e-maile-prof-majewskiej/


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(0 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie

Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 18 marzec 2013 00:17