Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Dlaczego nie należy szczepić dzieci? 3x10 NIE - część trzecia - aluminium
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Środa, 05 luty 2014 21:26 Autor:

Dlaczego nie należy szczepić dzieci? 3x10 NIE - część trzecia - aluminium

Dlaczego nie należy szczepić dzieci? 3x10 NIE - część trzecia - aluminium foto: Voiceboks/Wikimedia Commons/CC

Od 1772 roku system edukacji publicznej w Polsce, jest używany jako narzędzie indoktrynacji dzieci i młodzieży, do akceptowania aktualnie obowiązującego systemu przekonań i norm zachowania, uważanych za dopuszczalne przez starszych i mądrzejszych. jj

Pamiętaj, to jest Twoje dziecko, powikłania Ty, Matko będziesz musiała leczyć. Oni chcą tylko Twoich pieniędzy, wszystko jedno bezpośrednio czy pośrednio. jj

 

W trzyczęściowym cyklu podaję podstawowe informacje i argumenty, dlaczego nie wolno szczepić dzieci. W części pierwszej przedstawiłem filozofię założeń wakcynologów co do skuteczności szczepień, wykazując ich zupełną absurdalność i unikanie wszelkich dowodów materialnych, czy wręcz ignorowanie faktów. Wystarczy wspomnieć, że pomimo istnienia 200 lat przemysłu szczepionkarskiego, ci ludzie zupełnie nie wiedzą, dlaczego jedne osoby chorują, a inne nie.

W części drugiej, w oparciu o rys historyczny, udowodniłem, że do chwili obecnej nie opracowano ani miary skuteczności szczepionek, ani nie udowodniono faktu, by jakakolwiek choroba została zlikwidowana przez szczepienia. Wręcz przeciwnie, fakty ujawniają, że wielkie epidemie w XIX i XX wieku wystąpiły tylko w grupach poszczepiennych. I tak w Anglii w 1872 roku zmarło po szczepieniach 45 000 ludzi a w Niemczech w 1905 aż 112 000 ludzi. Na stosunkowo błahą chorobę w 1942 - 44 w Niemczech, pomimo, a może właśnie z powodu przymusu szczepień, zmarło 240 000 ludzi.

W części trzeciej skupię się na pierwiastkach i związkach toksycznych oraz rakotwórczych, wstrzykiwanych dzieciom pod pretekstem ich ochrony. Jak podałem, pomimo 200 lat istnienia tego przemysłu, praktycznie brak prac naukowych, przeprowadzonych zgodnie z zasadami EBM, tj. grupa badana, grupa kontrolna itd., które udowadniałyby celowość wstrzykiwania substancji toksycznych i rakotwórczych, pod pretekstem poprawy naszego zdrowia.

Przemysł szczepionkarski i pracujący w nim ludzie celowo chowają pod dywan wszelkie prace naukowe, udowadniające bezskuteczność i szkodliwość szczepień. Nie można się temu dziwić, kiedy okazuje się, że zdecydowana większość z pośród zwolenników szczepień pracuje na drugim etacie w przemyśle szczepionkarskim.

Poza tym, przemysł ten zmonopolizował wydawnictwa naukowe. W chwili obecnej w Polsce istnieje monopol koncernu Elsevier, pod nazwa Urban&Partner.

A wśród piewców chwalących stosowanie szczepionek można podać takie nazwiska:

prof.dr Jacek Wysocki - wykładowca i koordynator badań GSK,

prof.dr Tomasz Niemiec - wykładowca i koordynator w firmie GSK, wykładowca w MSD,

prof.dr Jan Kotarski - wykładowca i koordynator w firmie GSK i MSD,

prof.dr Witold Kędzia - wykładowca i koordynator badań w firmie GSK i MSD prof. dr Romuald Dębski - wykładowca w GSK,

prof.dr Antoni Basta - wykładowca i koordynator badań w firmie GSK i MSD prof. dr Ewa Nowak-Markwitz - wykładowca w firmie GSK,

prof dr Marek Spaczyński - wykładowca i koordynator badań w firmie GSK i MSD.

 

I jak widać uczelniom, jako podstawowym miejscom pracy, zupełnie nie przeszkadza, że osoby te opracują w konkurencyjnych firmach, że istnieje wyraźny konflikt interesów.

 

Ad rem.

Środki i związki chemiczne podawane w szczepionkach bezpośrednio do krwioobiegu dzieciom, bez względu na masę ciała, czyli z ignorancją

wiedzy, zwanej toksykologią i farmakologią. Jak do tej pory, dawkowanie leków stosuje się do masy chorego. Wiadomo, szczepionka nie jest lekiem. Szczepionki podaje się całkowicie zdrowym dzieciom. W ulotce prawie każdej szczepionki możemy znaleźć zdanie, że preparat ten nie był przebadany pod względem rozrodczości i rakotwórczości. Szczególnie dotyczy to tzw. szczepionek przeciwko grypie. Okres przygotowania szczepionki trwa ok. 6 - 9 miesięcy, a rozprowadzenie, kolejnych kilka tygodni. Brak więc nawet teoretycznych możliwości przeprowadzenia jakichkolwiek badań nad wpływem na reprodukcję, czy powstawanie nowotworów pod wpływem tych szczepionek.

 

Między bajki należy włożyć twierdzenia prof. Radziszewski i prof.mgr Brydak, że szczepionki należą do „najlepiej” przebadanych preparatów. Albo wiedza tych osób jest niedostateczna albo działają inne mechanizmy siania dezinformacji przez takich ludzi. Musisz sobie sam, PT Czytelniku, na to proste pytanie odpowiedzieć.

Jak twierdzą szczepionkowcy, w szczepionkach znajdują się związki chemiczne, lub pewne pierwiastki, mające wzmocnić działanie tego preparatu. Związki te, jako pomocnicze, nazwano z języka łacińskiego adjuwantami [adiuvare – pomagać]. Do związków takich zaliczono m.in. wodorotlenek glinu, fosforan glinu, cholesterol, kwasy tłuszczowe, a nawet oleje.

Już z samego założenia wynika problem: co mają wzmocnić te substancje? Jeżeli organizm daje odpowiedź na podanego wirusa, czy bakterię, to skąd wiadomo, że jest to odpowiedz na wirusa, a nie na podany środek? Brak prac porównawczych. A środki te podaje się od 1925 roku [ Ramon, za Gupta 1993].

Proszę sobie wyobrazić, każde dziecko przez średnio 6 - 9 miesięcy posiada przeciwciała od matki. Przeciwciała te zwalczają wszystko, co dostanie się do krwioobiegu. A szczepionkowcy już w pierwszej dobie podają dziecku wirusy WZW, czy gruźlicy. Ciekawe, że w Polsce jest przymus podawania szczepionki przeciwko gruźlicy, a w USA czy Anglii nie? To jest właśnie dowód bezpośredni zacofania naukowego Kraju nad Wisłą. Na wszelki wypadek marketingowcy od szczepień nie wyjaśniają tej sytuacji.

WZW jest na całym świecie uznawane za chorobę weneryczną. To

niby kto ma gwałcić niemowlę? Jeżeli dziecko posiada przeciwciała od matki, to te przeciwciała będą zwalczały wstrzyknięte wirusy. To niby w jaki sposób mają powstać nowe przeciwciała? Niestety nasi celebryci od wakcynologii na wszelki wypadek nie wyjaśniają tego problemu.

 

Nie chcąc być gołosłownym, podaję tabelę wymieniającą szczepionki i zwartość w nich aluminium.

tabela:

DtaP (błonicy, tężcowi i krztuścowi): 170-625 mikrogramów , w zależności od producenta Zapalenie wątroby typu A: 250 mcg 

Wirusowe zapalenie wątroby typu B: 250 mcg

Hib (na zapalenie opon mózgowych; Marka PedVaxHib tylko): 225 mcg 

HPV: 225 mcg 

Pediarix (połączenie DTaP-zapalenie wątroby typu B, polio): 850 mcg 

Pentacel (DTaP-Hib-polio kombinacja): 330 mcg

Pneumokoki: 125 mcg 

 

Jest znanym faktem, że wiele dzieci rodzi się przedwcześnie.Dziecko może  teraz przetrwać poza łonem matki już po 24 tygodniach ciąży. Oznacza to, że wielu wcześniakom są szczepione ogromne ilości aluminium w dniu ich narodzin. Na jakiej podstawie, już w wieku ośmiu tygodni, zgodnie z zalecanym przez CDC harmonogramem szczepień, te małe, niedojrzałe dzieci, są zaszczepione aż dziewięcioma szczepionkami w ciągu jednego dnia? [5]

Dla dzieci urodzonych w 24 tygodniu oznacza to, że są one nadal w grze w “łapankę”, gdy są zaszczepione, ponieważ mają "minus osiem tygodni". W rzeczywistości, wielu z nich zostaną w inkubatorze podane szczepionki, które potencjalnie mogą je zabić! [Christopher Shaw i dr Lucija Tomljenovic]

 

I mamy kolejny problem. Instytucje zajmujące się toksykologią ustanowiły, że dopuszczalna dzienna dawka aluminium wynosić może maksymalnie 25 mcg. Z jakiegoś bliżej nieznanego i ukrywanego przez szczepionkowców powodu, nigdzie nie wyjaśnia się, dlaczego w szczepionkach może być 10 do 20 razy więcej aluminium, czyli od 1000 do 2000 %. I dodatkowo twierdzą ci ”eksperci”, że to nie jest szkodliwe?

Na pewno każda z mamuś byłaby zadowolona, gdyby jej druga połowa przyniosła pensję o 2000 % większą, chociaż raz w roku. A tutaj bezmyślni pediatrzy wstrzykują dziecku, bez względu na masę ciała, tak potężna dawkę trucizny!

Między bajki należy włożyć dywagacje tych „ekspertów”, że aluminium zawarte jest także w produktach spożywczych. Takie wypowiedzi świadczą jednoznacznie, że osobnicy ci na przedmiocie “fizjologia” zajmowali się czymś zupełnie innym, aniżeli śledzeniem wykładów. Na podstawowym kursie fizjologii wkłada się do głów studentom medycyny, że ok. 75% przeciwciał znajduje się w przewodzie pokarmowym, właśnie w tym celu, aby nie dopuścić trucizn do wnikania do organizmu.

A zwolennicy szczepień omijają cały trakt pokarmowy i podają to aluminium bezpośrednio do mózgu dziecka.

Trudno także uwierzyć, aby przeciętny pediatra nie wiedział, że bariera krew - mózg w okresie do 3 roku życia nie istnieje. Przecież oni wstrzykują dzieciom aż 16 szczepionek w pierwszych 2 latach życia. Wszystkie podają bezpośrednio do mózgu . Proszę sobie przeliczyć, o ile razy dawka toksyczna zostanie przekroczona!!!

Jaki jest rzekomy cel podawania aluminium? Oficjalnie twierdzi się, bez badań, że ma to powiększyć ilość przeciwciał. Ale jest znowu problem: przeciwciała nie są wieczne i giną. Po szczepieniu, średni czas utrzymywania się przeciwciał, to 4-6 lat. Czyli, jak dziecko dorośnie do ok. 15 - 20 roku życia, to żadnego z tych przeciwciał już nie będzie posiadało. A czy Szanowni Państwo słyszeliście o epidemii wśród 20 - 50 latków w ostatnim półwieczu?

Nie, nie było żadnej epidemii, a żadnych przeciwciał po szczepieniu ta populacja również już nie posiadała. Dziwne, nieprawdaż?

 

Kolejny element wskazujący na całkowity brak podstawowej wiedzy medycznej i toksykologicznej w grupie wakcynologów. We wszystkich szczepionkach znajduje się aluminium i praktycznie bez znaczenia jest, czy to szczepionka przeciwko różyczce, odrze, WZW, czy gruźlicy. To skąd wiadomo, że te przeciwciała powstały na reakcję z wirusem czy bakterią, a nie na reakcję z aluminium? Może zamiast podawania wirusów wystarczy wszystkim wstrzykiwać aluminium? Oczywiście to żart, gruby!

A najbardziej zabawne w tej całej filozofii wakcynologów jest to, że próbowali zwiększyć odpowiedź organizmu, wstrzykując jako adjuwanty np. bułkę tartą, rozmaitego rodzaju saponiny czyli mydła, oleje itd. Czyli właściwie co chcieli osiągnąć?

Aluminium jako adjuwant, został zastosowany już w 1926 roku przez Glenny et al. Pomimo minięcia już prawie 100 lat, brak jakichkolwiek prac porównujących odległe wyniki zdrowotne dzieci, którym wstrzyknięto aluminium do mózgu, z dziećmi, które nie otrzymały takiego zastrzyku. Dziwne nieprawdaż?

A nasi zwolennicy szczepień namawiają wszystkich dookoła do stosowania tych preparatów. 

Co powoduje aluminium? 

Aluminium w szczepionce jest neurotoksyną uszkadzająca synapsy w mózgu. Aluminium, wspólnie z rtęcią zawartą w szczepionkach, zwiększa wielokrotnie toksyczne działanie na mózg. Tak jest w szczepionkach przeciwko grypie. Aluminium u osób starszym przyspiesza demencje mózgu oraz chorobę Allzheimera. Aluminium ma niekorzystny wpływ na ekspresję genów, które wpływają na układ nerwowy i mogą być przyczyną nadciśnienia samoistnego. Obserwuje się występowanie nadciśnienia tzw. samoistnego w coraz młodszym wieku. Wysoki poziom aluminium jest związany z zaburzeniami chorób nowotworowych. Występuje w takich przypadkach wysoki poziom cytokin zapalnych oraz innych substancji pro-zapalnych. 

Aluminium powoduje zaburzenia neurologiczne oraz makrofagię myofasciitis.

Aluminium jest wydalane przez nerki w sposób ograniczony. Nie wydalone aluminium posiada powinowactwo do odkładania się w komórkach śródbłonka naczyń mózgowych, synapsach, co zaburza przekazywanie informacji, a klinicznie objawia się zaburzeniami funkcji poznawczych. 

Aluminium w większej dawce powoduje aż trzykrotne zwiększenie ryzyka występowania cukrzycy.

Udowodniono związek aluminium z rakiem piersi u kobiet. 

Aluminium zakłóca wiązanie estrogenów, podstawowych hormonów kobiecych. 

Na wszelki wypadek nie badano wpływu aluminium ną rozrodczość zatruwanych w ten sposób dzieci płci żeńskiej.

Dlaczego zwolennicy szczepień twierdza, że aluminium nie szkodzi? Ponieważ opracowali sobie model matematyczny, który wykazuje im, że tak małe wielkości nie powodują skutków zdrowotnych. Na wszelki wypadek, doświadczeń sprawdzających czy model jest prawdziwy, nie przeprowadzali. A to, że inne organizacje, np. FDA twierdzą inaczej?

To nie ma znaczeni, ponieważ szczepionkowcy załatwili sobie bezkarność sadową. 

           

Nie można oskarżyć żadnej firmy produkującej szczepionki o odszkodowania.

A jakiego rzędu są to kwoty? Rządowa instytucja USA od odszkodowań VICIP podaje, że w 2008 roku było to 1750 000 000 dolarów to jest ponad 5.5 miliarda złotych wyciągniętych z kieszeni podatnika. Policzmy, na ok. 300 milionów Amerykanów, odszkodowania wyniosły w przeliczeniu 5.5 miliarda złotych, to na ok. 30 milionów Polaków powinny wynieś ok. 550 milionów złotych. A niestety tak nie jest. Odszkodowania w sumie wynoszą 100 razy mniej. I sam musisz sobie odpowiedzieć Szanowny Czytelniku, dlaczego tak jest. I dlaczego to my, podatnicy, mamy ponosić koszty powikłań po przymusowych szczepieniach. Poniżej przykład zawartości faktycznej preparatu, jakim jest szczepionka

 

Ps. Jak sami możecie się Państwo przekonać, zdecydowana większość medialnych zwolenników szczepień, tj. główni celebryci, posiadają drugie zatrudnienie w koncernach zajmujących się handlem szczepionkami.

Oczywiście, jest to tylko i wyłącznie najzupełniej przypadkowa zbieżność. Podobnie jak ze starym walcem z Barona Cygańskiego: „Złoto płynie z rak do rąk...”

 

Ps2. Jak Pediatra namawia Państwa do szczepienia, to zadajcie mu proste pytanie, o skład ILOŚCIOWY WSZYSTKICH SKŁADNIKÓW SZCZEPIONKI.[ tabela poniżej]. Każdy zainteresowany, prawdziwy lekarz będzie znał taki skład. Natomiast handlarz, będzie się zachowywał podobnie jak sprzedawca w drogerii czy perfumerii i bezmyślnie zachwalał swój aktualnie sprzedawany towar .

tabela 1. zawartość aluminium w szczepionkach. Skład ilościowo- jakościowy przykładowych szczepionek, czyli co i ile nam wstrzykują.

 

 

Rozpowszechnianie wszelkimi możliwymi sposobami jak najbardziej wskazane.

Drzewiej lekarze mogli wymieniać informacje o metodach leczenia, skuteczności leków pomiędzy sobą, za pośrednictwem prasy medycznej. Od ok. 20 lat jest to niemożliwe z powodu przejęcia czasopism medycznych przez koncerny zachodnie. Jak na razie internet jest jedynym sposobem dochodzenia do prawdy.

 

dr J. Jaśkowski - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

przesłane przez autora dla alexjones.pl drogą mailową


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(20 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 16 luty 2014 22:53
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Dlaczego nie należy szczepić dzieci? 3x10 NIE - część trzecia - aluminium