Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Mafia zakazuje MMS w Unii Europejskiej, zappery w kolejce do zakazu
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Wtorek, 18 marzec 2014 08:31 Autor: admin

Mafia zakazuje MMS w Unii Europejskiej, zappery w kolejce do zakazu

Mafia zakazuje MMS w Unii Europejskiej, zappery w kolejce do zakazu foto: Wikimedia Commons/CC

Blokowanie możliwości uratowania życia jest z definicji ludobójstwem. W ludobójstwie, uczestniczą organizacje, które rzekomo mają chronić życie i zdrowie, jak Czerwony Krzyż. Są na to 100% dowody, jak ten film z akcji leczenia malarii w Ugandzie, gdzie 100% z 154 chorych zostało wyleczonych przez MMS! Czerwony Krzyż nigdy jednak nie publikował wyników tych badań.

  1. Cudowny Suplement Mineralny MMS – Uganda 201
  2. Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża Ukrywa Przed Chorymi Lek Na Malarię

MMS jest skuteczny nie tylko w przypadku malarii, ale prawdopodobnie wszędzie gdzie przyczyną choroby są jednokomórkowe pasożyty. Być może i większe pasożyty są zabijane przez dwutlenek chloru, wydzielający się po uaktywnieniu chlorynu sodu (MMS) przez kwas cytrynowy. Dwutlenek chloru jest silną trucizną, dlatego należy uważać by nie przedawkować MMS – to jest jedyny argument organizacji mafijnych, które nie chcą by ludzie mieli tani i skuteczny sposób na usunięcie pasożytów. Wiele sprzedawanych leków jest truciznami, to ilość ich spożycia jest wyznacznikiem bezpieczeństwa i tak samo jest w przypadku MMS.

Gdyby ludzie się dowiedzieli jak skuteczny jest tani (toż to jest utleniona sól kuchenna!) MMS, to byłby koniec mafijnego biznesu farmaceutycznego. Dlatego można się było spodziewać, że prędzej czy później nastąpi blokada. Nie trzeba być wróżką by przewidzieć, że w kolejnym kroku mafia na pewno zakaże publikacji na ten temat – pod groźbą wieloletniego więzienia.

Tymczasem, jeśli jeszcze możemy, to informujmy ludzi o tym czym jest MMS, by mogli się w niego zaopatrzyć, zanim zostaną powołana specjalna policja MMS-owa, na wzór narkotykowej.

MMS sprawdziłem na sobie i mojej rodzinie – działa rewelacyjnie! Z grypy wyleczyłem się w 4 godziny. Od momentu gdy używam profilaktycznie biorezonatora Jana Taratajcio oraz MMS w przypadkach pogorszenia samopoczucia (organizm może być osłabiony np. gdy się jest niewyspanym, co mi się często zdarza), w ogóle nie choruję. Nie tylko chodzi o przeziębienia, ale i inne dolegliwości, np. żołądkowe.

W tym miejscu pozwolę sobie na własną prognozę. Kolejnymi po marichuanie leczniczej, Letrilu, Anrycie, MMS, witaminach (z których już wiele jest na receptę), i wielu innych naturalnych metodach skutecznego leczenia, które są już oficjalnie zakazane czy też blokowane, będą zappery. Widać bowiem jak na dłoni cel działania mafii – pozbycie nas każdego skutecznego i taniego sposobu leczenia i zapobiegania chorób.

Zapper jako jedyny, zabija wszystkie pasożyty jakie są na jego drodze w ciągu kilku minut!

Sądzicie, że mafia zostawi takie urządzenie w spokoju? Ponieważ farba została już puszczona m.in. na tym blogu, zbrodniarze na pewno siedzą spoceni po nocach, planując jak tu zablokować coś co może ich pozbawić nie tylko wielkich zysków, ale i najskuteczniejszej i najbezpieczniejszej metody depopulacji – przez zatrute leki i sczepionki. Dlatego też, nie możecie siedzieć cicho – jak najwięcej ludzi powinno wiedzieć, że tak naprawdę stoi za decyzjami Unii Europejskiej stoi LUDOBÓJSTWO.

KONIEC SPRZEDAŻY MMS w CAŁEJ UNII

Jak wszyscy wiemy i o czym pisał niejednokrotnie Jim Humble, MMS był i jest solą w oku dla wielu. MMS nie jest zagrożeniem dla interesów pewnych grup jeśli weźmiemy pod uwagę np. polski rynek, ale staje się nim kiedy patrzymy na ten preparat globalnie. Setki tysięcy wyleczonych to miliony lub miliardy mniej w kieszeni wielu ludzi, dla których nasz los ma takie samo znaczenie jak los przelatującej koło nosa muchy.

W naszym kraju już wcześniej próbowano zamknąć sprzedaż MMS oraz odstraszyć od terapii jak największą ilość ludzi co nie odnosiło chyba zamierzonego skutku. Dzisiaj jednak wiemy, że dla „chcącego nic trudnego” zwłaszcza jeśli ma się władzę.

Otrzymałem informacje, potwierdzone w Urzędzie Rejestracji Leków, Produktów Medycznych i Preparatów Biobójczych (urpl.gov.pl), że Chloryn Sodu został wycofany z rejestrów substancji aktywnych i może być stosowany tylko jako tzw. prekursor. Co to oznacza? Oznacza to ni mniej ni więcej, iż chloryn sodu nie może być stosowany jako substancja aktywna do produkcji preparatów biobójczych, jakim jest właśnie MMS. Innymi słowy, wprowadzanie i sprzedaż MMS na polskim rynku zostało zabronione, a prawdopodobnie organa takie jak Sanepid w innych państwach Unii postarają się u siebie o ten sam efekt.

Jak się dowiedziałem, MMS został wycofany już z jedynego polecanego przez Jima Humble sklepu internetowego. Są jeszcze sklepy, które sprzedają MMS, ale w tym miejscu pragnę Was przestrzec przed różnego rodzaju podróbkami, które mogą się pojawiać na rynku.

Piszcie jeśli coś wiecie na ten temat. Na razie Was wszystkich pozdrawiam i mam nadzieję, że jakoś przetrwamy ten kryzys.

Na podst. mmsjimhumble.ubf.pl


Za: Monitor Polski


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie

Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Wtorek, 18 marzec 2014 13:59
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Mafia zakazuje MMS w Unii Europejskiej, zappery w kolejce do zakazu