Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny PANDERMIX: skandaliczna szczepionka która nie zadziałała
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Piątek, 18 kwiecień 2014 16:55 Autor: admin

PANDERMIX: skandaliczna szczepionka która nie zadziałała

Obecnie brytyjski rząd potajemnie wypłaca miliony za szkody ofiarom negatywnych skutków skandalicznej szczepionki PANDEMRIX.

Często ofiary cierpią na autoimmunologiczną chorobę zwaną narkolepsja, objawiającą się nagłym zaśnięciem. Około 6 mln Brytyjczyków otrzymało szczepionkę PANDEMRIX w 2009, szczepionkę która miała zadziałać przeciwko grypie H1N1, a zamiast działać przeciwko niej, zwiększyła ryzyko wywołania narkolepsji. Ryzyko to wzrosło szczególnie wśród młodych osób. Kancelaria adwokacka Hodge, Jones & Allen mówi, że szkody dochodzą do £1 mln na osobę, i do chwili obecnej o odszkodowanie wystąpiło około 100 Brytyjczyków. Rząd teraz rozpoczął potajemne wypłaty. [Victims of swine flu jab to get £60m payout]

http://www.thesundaytimes.co.uk/sto/news/uk_news/Health/article1382119.ece?CMP=OTH-gnws-standard-2014_03_01

 Szczepionka PANDEMRIX wyprodukowana przez GlaxoSmithKline, pokazała, że nie ma większych skutków na H1N1, i obie – PANDEMRIX i TAMIFLU sprzedane w Danii, różniły się od innych szczepionek domieszką konserwantu Thiomerosal opierającego się na wysoko neurotoksycznej rtęci. W Ameryce Thiomerosal wiąże się ze wzrostem liczby zachorowań na autyzm, który będąc rzadką chorobą wcześniej, dotknął teraz 1 na 30 osób. W Brytanii zainicjowano akcję przeciwko producentowi PANDERMIXu, GlaxoSmithKline, ale z uwagi na klauzulę zawartą w kontrakcie między producentem i rządem brytyjskim, tak jak było w przypadku Danii, gdzie zakupiono Tamiflu wyprodukowany przez firmę farmaceutyczną Roche, GlaxoSmithKline nie może odpowiadać za negatywne skutki. To dlatego rząd brytyjski musi wypłacać odszkodowania. Nic więc dziwnego w tym, że GlaxoSmithKline, pomimo olbrzymiej liczby dowodów naukowych, zaprzeczył jakoby był jakiś związek między PANDEMRIXem i narkolepsją.

Increased childhood incidence of narcolepsy in western Sweden after H1N1 influenza vaccination [wzrost liczby zachorowań na narkolepsję w Szwecji po szczepionce prrzeciwko H1N1]

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/23486871

Nadal trwa dyskusja nad decyzją zaszczepienia młodych osób przeciwko H1N1 i jej koszty są ogromne. Zalecenia szczepień młodych osób wycofano w Brytanii, gdzie już nie szczepi się młodych w wieku poniżej 20 lat. Również w Szwecji, Finlandii i Norwegii wystąpił ogromny wzrost negatywnych skutków. Do chwili obecnej odszkodowania wypłacono 89 osobom w Norwegii, z całkowitej liczby 439 raportów o negatywnych skutkach. Tak więc, jeśli takie samo tempo negatywnych skutków wystąpi w Brytanii, rząd będzie musiał wypłacić setki milionów funtów odszkodowań, i być może to jest powodem tych potajemnych wypłat.

31 klager på Pandemrix så langt i år

http://www.aftenposten.no/nyheter/iriks/31-klager-pa-Pandemrix-sa-langt-i-ar-7534191.html#.U0cLi_nlYaA

Opowieść o szczepionce PANDERMIX przeciwko H1N1 to opowieść o tym jak wielką siłę ma przemysł farmaceutyczny nad rządami na całym świecie. Wywołana pandemia H1N1 została wykorzystana w celu ułatwienia sprzedaży bardzo wątpliwej szczepionki, w jedynym celu – przyniesienia korzyści dla GlaxoSmithKline. Między innymi, wątpliwe umowy zawarte między rządami na całym świecie z GlaxoSmithKline i WHO oznaczały, że tuż po ogłoszeniu przez WHO możliwej pandemii grypy, rządy będą zmuszone zakupić wszystkie szczepionki, które wskazał im producent.W praktyce oznaczało to, że pomimo iż niektóre rządy wiedziały, że ogłoszenie pandemii było złe, były prawnie zobowiązane do zakupu szczepionek – i bez żadnej odpowiedzialności producenta za ewentualne negatywne skutki. W tym kontekście praktycznie niepotrzebne jest wskazanie kto rządzi WHO. Pozwolę sobie tylko powiedzieć, że nie bez powodu WHO jest nazywana narzędziem przemysłu farmaceutycznego. [Nye tal: Massevaccinering mod H1N1 reddede stort set ingen liv]

http://ing.dk/artikel/nye-tal-massevaccinering-mod-h1n1-reddede-stort-set-ingen-liv-126779

A zatem, czy nauczyliśmy się ze skandalu PANDEMRIXu? Prawdopodobnie niewiele. Przynajmniej nie na poziomie który zrobiłby jakąś różnicę. Mimo że wiodący naukowcy świata nie mają żadnych wątpliwości z jaką pandemią mamy do czynienia, z wywołaną przez szczepionkę pandemię narkolepsji, to decydenci dalej nie będą jej zauważać, a opinia publiczna nadal nie będzie wiedzieć o rozmiarze skandalu. Tak więc kiedy następnym razem na rynku pojawi się szczepionka przeciwko wywołanej pandemii, na prośbę WHO, rządy ustawią się w kolejce by ją zakupić, a obywatele będą gotowi by ją przyjąć.

Teraz Duńska Agencja Szczepionek (Statens Serum Institut) dalej broni decyzji zakupu szczepionki TAMIFLU przeciwko H1N1, mimo że nie odniosła potwierdzalnego skutku. Główny lekarz tej agencji, Kåre Mølbak, przyznaje, że nie można się spodziewać by TAMIFLU zahamowała szerzenie się grypy, ale podkreśla bez odnoszenia się do żadnych danych naukowych, że szczepionka może w 50% powstrzymać umieralność wśród słabszych pacjentów chorujących na grypę. Profesor i szef The Nordic Cochrane-Center, Peter Gøtzsche, jest nieco bardziej sceptyczny i nawiązuje do badań pokazujących, że jedyną zaletą TAMIFLU jest skrócenie o pół dnia okresu trwania tej choroby. Co za wszechstronny lek.

Do dzisiaj pamiętam program w duńskiej TV, kiedy dziennikarz rozmawiał z lekarzami i pielęgniarkami z duńskich szpitali, które chętnie dokonały wyboru zaszczepienia się, i zapytał czy znają składniki szczepionki TAMIFLU. Odpowiedzieli negatywnie – i z niedowierzaniem patrzyli w kamerę. Dziennikarz powiedział im iż zawierała rtęć. Lekarze i pielęgniarki byli raczej sceptyczni i zaskoczeni patrząc w kamerę, i zgodnie odpowiedzieli – naprawdę?

Jest jeszcze wiele do zrobienia. Przynajmniej ofiary w Anglii zaczynają dostawać odszkodowania.

Źródło: http://hpv-vaccine-info.org/pandemrix-scandal-ridden-vaccine-work/

Tłum z j. ang. Ola Gordon

 

za: http://chomikuj.pl/OlaGordon


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 18 kwiecień 2014 21:21
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny PANDERMIX: skandaliczna szczepionka która nie zadziałała