Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Kabalistyczna elita narzuca rządom plan depopulacji
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Środa, 06 sierpień 2014 23:25 Autor: admin

Kabalistyczna elita narzuca rządom plan depopulacji

Kabalistyczna elita narzuca rządom plan depopulacji foto: Andy Mettler/Wikimedia Commons/CC

Międzynarodowa finansowa elita, która kontroluje bogactwa tego świata, ustaliła, że świat musi zostać wyludniony i szczepionki będą najskuteczniejszym sposobem do osiągnięcia tego celu.

Aby pomóc zrozumieć ideologię finansowej elity i to jaką ci ludzie mają władzę nad światem, powołam się na raport opublikowany w magazynie Forbes (1) z dnia 23 stycznia 2014 roku:

Ponieważ rozpoczyna się Światowe Forum Ekonomiczne w Davos w Szwajcarii, organizacja Oxfam International (2) opublikowała nowy raport o nazwie „Praca dla nielicznych,” który zawiera kilka zaskakujących danych statystycznych, raport wskazuje także na problem jakim jest „rosnąca fala nierówności.”

Pełna treść raportu w formacie PDF (poniższy link), raport Oxfam International z 20 stycznia 2014 roku:

http://www.oxfam.org/sites/www.oxfam.org/files/bp-working-for-few-political-capture-economic-inequality-200114-summ-en.pdf

Raport stwierdza:

- Prawie połowa bogactwa na świecie jest teraz w posiadaniu jednego procenta populacji.

- Bogactwa jednego procenta najbogatszych ludzi na świecie wynoszą 110 bilionów dolarów.

- Biedniejsza połowa światowej populacji posiada tyle, ile 85 najbogatszych ludzi na świecie.

- Siedem z dziesięciu osób mieszka w krajach, w których nierówność ekonomiczna wzrosła w ciągu ostatnich 30 lat.

- Najbogatszy jeden procent zwiększył swój udział w przychodach z 24 do 26 krajów.

- W Stanach Zjednoczonych, 95 procent z najbogatszych ludzi wzbogaciło się po kryzysie finansowym (po 2009 roku), natomiast 90 procent ubogiego społeczeństwa stało się jeszcze biedniejsze.

Problem z nadmiarem biednych

Jak można zobaczyć w dokumentach zamieszczonych poniżej, finansowe elity nie tylko nie przyznają się do stosowania szczepionek w celu zmniejszenia populacji ziemi, one także kontrolują firmy farmaceutyczne i organizacje które stosują programy szczepień w krajach trzeciego świata.

W prezentacji firmy Microsoft na konferencji TED, miliarder Bill Gates, który przekazał setki milionów dolarów na nowe szczepionki, mówił o kwestii emisji CO2 i jego wpływu na zmiany klimatu. On przedstawia formułę śledzenia emisji CO2, następująco: CO2 = P x S x E x C

P = Ludzie

S = Usługi na osobę

E = energia na usługi

C = CO2 na jednostkę energii

Następnie dodał, że w celu uzyskania niskiego CO2, „prawdopodobnie jeden z tych czynników będzie musiał być bardzo blisko zera.”

Następnie Bill Gates zaczął opisywać jak pierwszy czynnik – P (dla ludzi) – może być zmniejszony:

 „Świat ma dziś 6,8 mld ludzi …, zmierza do około 9 miliardów. Teraz, jeśli wykonamy naprawdę dobrą pracę nad nowymi szczepionkami, opieką zdrowotną, usługami zdrowia reprodukcyjnego, możemy zmniejszyć tę liczbę o 10 do 15 procent.” – Bill Gates

To oświadczenie Billa Gatesa nie zostało powiedziane z jakimkolwiek zawahaniem, jąkaniem się albo inna oznaką, która mogłaby świadczyć, że jest to jakiś błąd. Wydało się to być celową, z premedytacją wypowiedzianą częścią bardzo rozwiniętej i spójnej prezentacji.

Kiedy Bill Gates rozpoczynał swoją prezentację, zauważono że, jedynym czasem kiedy emisja dwutlenku węgla spada jest podczas gdy gospodarka spada w dół. Ponieważ elita kontroluje bogactwa świata, spowodowanie załamania gospodarczego nie jest dla nich trudne do zrealizowania. To mogłoby być jedno z wyjaśnień bieżącego stanu gospodarki światowej.

Następnie złożył oświadczenie, że jeśli zrobią dobrą robotę ,to ochrona zdrowia zagra również ważną rolę w redukowaniu CO2 na ziemi. Koniec dożywotniej opieki zdrowotnej będzie wysokim priorytetem.

Gdy społeczeństwo zaakceptują plany globalistów i pozwoli pozbawić się suwerenności, straci też prawo do rezygnacji z jakiegokolwiek programu który rząd uzna za dobry, również programu przymusowego szczepienia.

Druzgocący wniosek jest taki, że szczepionki są narzędziem finansowej elity. Co więcej, nigdy nie są badane względem bezpieczeństwa ogólnego użytku. Więc dlaczego są one wykorzystywane? Niedoinformowani szybko powiedzą, że jedynym powodem ich istnienia jest zwiększenie zysków firm farmaceutycznych.

Bardziej świadomi zgodzą się, ale dodadzą, że nie tylko zyski są celem szczepionek, a raczej, że ci, którzy czerpią z nich zyski wiedzą jakie szkody one robią i pracują nad tym aby zwiększyć te szkody jeszcze bardziej.

Finansowe elity kontrolują rządy, placówki medycznej i cały przemysł farmaceutyczny. Chcą kontrolować i zredukować populację, poprzez szczepionki oraz ich powszechne stosowanie.

Jeśli szukasz odpowiedzi na negatywne skutki szczepionek na organizm ludzki, wystarczy zwrócić się do weteranów, którzy służyli w Iraku, Afganistanie, Pakistanie czy podczas wojnie w Zatoce Perskiej, mogą podzielić się z wami swoimi doświadczeniami z szczepionkami.

Rządowy plan depopulacji

Plan ograniczenia globalnej populacji był zapoczątkowany przez Royal Commission on Population, powołaną przez Króla Anglii Jerzego VI w 1944 roku. Archiwalne dokumenty z Brytyjskiej Komisji Populacji dotyczące eugeniki oraz depopulacji możemy odnaleźć na rządowej stronie Narodowego Muzeum Medycyny w USA:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2986287/

Program ograniczenia ludności był kontynuowany przez rząd USA jako projekt MSSM200 i został przyjęty jako oficjalna polityka USA przez prezydenta Geralda Forda w listopadzie 1975 roku. Projekt został odtajniony 7 marca 1989 roku.

Pełna treść raportu w formacie PDF na stronie rządowej USA http://pdf.usaid.gov/pdf_docs/PCAAB500.pdf

Dokument z archiwów rządowych dotyczący depopulacji na stronie biblioteki narodowej USA http://www.nixonlibrary.gov/virtuallibrary/documents/nssm/nssm_200.pdf

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że finansową elitę łączy przynależność do międzynarodowej kabały, która jest żydowskim mistycyzmem mającym swoje korzenie w starodawnych politeistycznych kultach pochodzących m.in. z Egiptu i Babilonu, kabaliści wierzą że przekazywana wiedza i rytuały zapewnią im nieśmiertelność (zbawienie). Kabała jest także źródłem wszystkich rytów masońskich oraz duchowością żydowskich syjonistów z organizacji Chabad Lubawicz.

Michał KK

 

Źródło: scoop.it, Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(22 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 08 sierpień 2014 16:36
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Kabalistyczna elita narzuca rządom plan depopulacji