Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Szczepionka na świńską grypę ma na celu niszczenie naszych organizmów, sterylizację oraz drastyczną redukcję inteligencji
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Sobota, 27 kwiecień 2013 16:30 Autor: admin

Szczepionka na świńską grypę ma na celu niszczenie naszych organizmów, sterylizację oraz drastyczną redukcję inteligencji

„Program szczepień na świńską grypę, jeśli się go połączy ze sztucznie stworzonym wirusem, jest próbą podziału ludzkości na dwie grupy: jedną, która utraci intelekt, zdrowie i płciowość,  oraz drugą, która tego nie utraciła, i w związku z tym ma przewagę”

O tym artykule nie pisałem, gdyż go nie znałem. Naszą akcję antyszczepionkową, którą prowadziłem najpierw z dr Piotem Beinem, a później z szeroką grupą wolontariuszy, w tym z osobami ze stopniami naukowymi, opieraliśmy głównie na publikacjach ze znanych stron oraz z bezpośrednich kontaktów z anglojęzycznymi autorami, choćby wymienić Jane Burgermeister, dr Rebeccą Carley czy Wayne Madsena. Sukces kampanii antyszczepionkowej nie byłby możliwy bez wsparcia ze świata nauki, choćby wspomnieć osobę, która zdziałała najwięcej, prof. Marii Doroty Majewskiej. To jej publikacje i audycje telewizyjne z jej udziałem, dotarły do milionów ludzi. Media chcąc nie chcąc musiały zdobyć się na słowa krytyki wobec szczepionek, choć nie były one nigdy tak ostre jak pubikacje internetowe.

Po wygaśnięciu zagrożenia, gdy nasza grupa się rozpadła, dr Piotr Bein, który kontynuował blog grypa666 na wordpressie zainteresował się Jimem Stone, głównie w kontekście zamachu w Fukushimie. Wg Stone’a ten i wiele innych operacji fałszywej flagi jest dziełem syjonistów, oczywiście z największym wkładem Izraela.

Jim Stone jednak zasłynął artykułem „Tainted Nightmare” (Okropny Koszmar) napisanym wspólnie z żoną dr Sarah Stone oraz Russem Clarke. O samym Stonie postaram się jeszcze wiele napisać, gdyż jego strona jest unikatowa, jeśli chodzi o demaskowanie zbrodni syjonistycznych - są to opracowania udokumentowane od A do Z, z jednoznaczymi wnioskami. Jak pisze sam autor, jego publikacje są stale na oku agencji wywiadowczych, które czerpią z nich wiedzę i dzięki niej uniknięto już wielu nieszczęść.

Pamiętajmy, że artykuł „Tainted Nightmare” jest z sierpnia 2009 roku, kiedy to jeszcze oficjalnie mieliśmy „pandemię”. Jego treść dotarła wg. autora do 300 mln ludzi na całym świecie. Prezydent Egiptu przyznał oficjalnie, że czytał artykuł i że rozumie dlaczego Stone nie jest obiektem pozwów ze strony korporacji farmaceutycznych – gdyż wszystko co pisze jest prawdą.

Program szczepień na świńską grypę, jeśli się go połączy ze sztucznie stworzonym wirusem, jest próbą podziału ludzkości na dwie grupy: jedną, która utraci intelekt, zdrowie i płciowość,  oraz drugą, która tego nie utraciła, i w związku z tym ma przewagę.

Pamiętamy co doprowadziło do wybuchu pandemii – było to jak z kiepskiego filmu: uczniowie jadą za granicę na wakacje, zarażają się wirusem i przywożą go do domu. Wtedy miała się rozpocząć światowa pandemia. Ta historia była na tyle niewiarygodna, że Stone zaczął podejrzewać, że jest to oszustwo. Mogło albo w ogóle nie być żadnego wirusa, albo celowo rozprzestrzeniono sztucznie stworzone mikroorganizmy.

Niestety, okazało się, że ta druga opcja była prawdziwa i wirus jest zupełnie nowym mikrorganizmem z nieznanym wcześniej połączeniem genów: z tzw. hiszpanki z 1918 roku, ptasiej grypy oraz dwóch nowych wirusów H3N2 z Eurazji. Wszystko więc wskazuje na to, że jest to sztucznie stworzony wirus.

Jak pisze dalej Stone, celem artykułu miało być zbadanie motywów jaki kierowały zbrodniarzami i ostrzeżenie ludzkości przed tym co nadchodzi.

Jak wiemy z bloga Jane Burgermeister birdflu666.wordpress.com, a co potwierdził Jim Stone, w lutym 2009 roku Baxter [druga co do wielkości po Novartis firma farmaceutyczna na świecie] rozesłał materiał szczepionkowy [było go w sumie 92kg!] do 18 krajów. Dzięki czeskim laborantom w firmie Biotest, okazało się, że materiał jest skażony nieosłabionym (!) wirusem ptasiej grypy H5N1. Zwierzęta, na których przeprowadzono testy zmarły. Gdyby więc nie rzetelność Czechów, to akcja z pandemią by się zapewne powiodła i zmarło by miliony ludzi.Jak pisze dalej Jim Stone, Baxter wyszedł z tej próby ludobójstwa bez szwanku, mimo że zbrodnia była oczywista – zabezpieczenie trzeciego stopnia jakie posiadają laboratoria tej firmy, nie zazwalają na jakiekolwiek przypadkowe skażenia. Materiał szczepionkowy skażony był więc śmiertelnym wirusem z premedytacją. Była to próba wymordowania milionów ludzi. Dzięki Czechom, którzy poważnie potraktowali procedury bezpieczeństwa, skażony materiał nie mógł już zostać powielony na etapie produkcyjnym.

Co gorzej, Baxter zamiast znaleźć się na ławie oskarżonych, czy też być wyeliminowanym  z biznesu za taki „błąd”, został nagrodzony jesienią (2009) przez Światową Organizację Zdrowia (WHO), kontraktem dystrybucji szczepionek na świńską grypę. Nikt nie zadał nawet pytania dlaczego śmiertelny wirus znalazł się w materiale szczepionowy dla milionów ludzi, czy też dlaczego składniki szczepionki zostały tak przygotowane, by ten wirus przetrwał długą drogę dystrybucji.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy, głównym celem artykułu jest ostrzeżenie przed planami zbrodniarzy, takimi jak działania na rzecz podziału ludzkości na dwie grupy – skażoną i uprzywilejowaną nieskażoną zatrutymi szczepionkami. Zbrodniarze chcą (piszę w czasie teraźniejszym, gdyż plany masowych szczepień są nadal realizowane) tego dokonać wykorzystując specjalne dodatki do szczepionek, zwane adjuwantami. Adjuwanty mają rzekomo wzmocnić  szczepionki, by w ten sposób uzyskać większą ilość pojedynczych dawek na okres jesiennych szczepień. Ale nie wykorzystuje się bezpiecznych adjuwantów, których nie brakuje – dodaje się natomiast skwalen. Ten z kolei dodany do szczepionki powoduje reakcję obronną organizmu, który niszczy nasz wewnętrzny skwalen, który jest niezbędny do normalnego funkcjonowania organizmu.

Skwalen jest bardzo ważną cząsteczką, z niej to właśnie powstają różne tłuszcze i hormony, konieczny jest do normalnego funkcjonowania mózgu, zabezpiecza komórki przed mutacjami i starzeniem się. Ze skwalenu powstają hormony męskie i żeńskie, a także receptory neurochemiczne. Nie trudno sobie więc wyobrazić co będzie gdy nasz naturalny skwalen ulegnie redukcji: spadek intelektu, autyzm, czy nawet cięższe choroby jak Lou Gehriga, zaburzenia autoimmunologiczne czy też guzy mózgu. W testach na świnkach morskich szczepionki ze skwalenem zabijały 14 z 15 zwierząt na skutek reakcji autoimmunologicznej.

Podczas pierwszej wojny w Zatoce Perskiej, u 95 procent żołnierzy, którzy otrzymali szczepionki na wąglika, zaobserwowno przeciwciała na skwalen. 6,5% z nich zmarło. Żaden z nieszczepionych żołnierzy nie miał przeciwciał na skwalen i oczywiście nie miał poważnych kłopotów zdrowotnych.

Aby przeciwciała zaczęły wyraźnie niszczyć nasz wewnętrzny skwalen, musi minąć około rok od szczepienia. Tyle czasu zajmuje bowiem wyczerpanie przez mózg i system nerwowych tych naszych zapasów skwalenu, które są niedostępne dla systemu immunologicznego i w związku z tym nie mogą być zniszczone od razu. Ten rok opóźnienia w działaniu jest też doskonałym alibi dla producentów szczepionek. Dodatkowo są oni chronieni, jak np, w USA, gdzie Kongres zatwierdził prawo dające im praktycznie bezkarność – nie można bowiem zasądzić firm farmaceutycznych na gruncie szkosliwości szczepionek.

Analiza składników szczepionki na świńską grypę wykazuje, że nie ma ona na celu zabezpieczenie przed tą chorobą. Celem działania wobec zaszczepionych nią osób są:

  1. Redukcja inteligencji
  2. Skrócenie czasu życia
  3. Zmniejszenie płodności
  4. Liczne zgony

Można założyć, że jakiekolwiek szczepionki mogą być wykorzystane do tych celów. Użycie skwalenu nie jest konieczne by ich działanie było zabójcze, jest bowiem wiele innych sposobów by wytworzyć reakcję autoimmunologiczną organizmu. Zarówno szczepionki jak i firmy je produkujące są już tak zbrukane, że nie wolno im w żaden sposób ufać.
To, że nikt nie ukarał Baxtera jest skandaliczne, ta firma powinna być usunięta z biznesu. W spisku przeciwko ludzkości poza firmami farmaceutycznymi są też organizacje takie jak Światowa Organizacja Zdrowia. Powinniśmy za wszelką cenę unikać jakichkolwiek szczepionek, a szczególnie musimy chronić przed nimi nasze dzieci.

===============================

Komentarz M.P: Sprawa ludobójstwa, które było realizowane przez firmę Baxter jest jednym z najważniejszych dowodów przeciwko zbrodniarzom farmaceutycznym, którzy są zresztą powiązani z elitą bankiersko – przemysłową. Dlatego też, należy o tym ciągle mówić, aludzi, którzy tę informację blokują, czy też wprowadzają dezinformację na ten temat, wpisać na listę wspólników ludobójstwa.
Musimy tych ludzi rozliczyć za zbrodnię, która mogła być największym ludobójstwem w historii. Osoby promujące szczepienia wpisują się także na tę listę, gdyż nie uwzględniają możłiwości skażenia szczepionek bronią biologiczną. Mógłbym tu sypać nazwiskami zbrodniarzy w Polsce, którzy bez skrupułów chcieli nas wsadzić na szczepionkową „minę”, ale pewnie przyjdzie jeszcze na to czas. Są z nimi też politycy – posłowie i senatorzy, którzy zatwierdzili ustawę nt. przymusu szczepień. To tak jakby zatwierdzono ustawę zezwalającą na przymusową eutanazję – czyli ludobójstwo.
Ci, którzy mimo fiaska pandemii nadal promują szczepienia, są zwykłymi, bezwzględnymi zbirami i należy im się takie traktowanie. Dlatego też dalej będę prowadził ten blog i namawiam wszystkich, którym zależy na przyszłości na rozpowszechnianiu tego i innych artykułów gdzie się da. Nie możemy popuścić ludziom, którzy z zimną krwią planują i realizują ludobójstwo na większości populacji Ziemi.

 


Źródło artykułu: Monitor Polski


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(35 głosów)2 komentarzy

  • Link do komentarza Brunkzor Czwartek, 20 czerwiec 2013 11:47 napisane przez Brunkzor

    Widać, że osoba powyżej jest za szczepieniami i już jej padło na inteligencję... :)

  • Link do komentarza era Czwartek, 20 czerwiec 2013 14:01 napisane przez era

    Ludzie padają jak muchy po prostu....ludobójstwo, weź się gościu opamiętaj, padłeś ofiarą teorii spiskowych.

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 29 kwiecień 2013 22:04
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Szczepionka na świńską grypę ma na celu niszczenie naszych organizmów, sterylizację oraz drastyczną redukcję inteligencji