Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Ludobójstwo szczepionkowe CDC na talerzu. Czy zbrodniarze zostaną ukarani?
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Piątek, 29 sierpień 2014 10:32 Autor: admin

Ludobójstwo szczepionkowe CDC na talerzu. Czy zbrodniarze zostaną ukarani?

Ludobójstwo szczepionkowe CDC na talerzu. Czy zbrodniarze zostaną ukarani? foto: Wikimedia Commons/CC
Wszystko wyszło. Sprawy ludobójstwa szczepionkowego z udziałem amerykańskiej agencji rządowej Centrum Zwalczania i Zapobiegania Chorobom (sic!) nie da się już ukryć. Już wcześniej było wiadomo, że agencja zajmuje się badaniami depopulacyjnymi, teraz wiadomo na pewno, że wcielono je w życie, a ofiarami są miliony dzieci chorych na autyzm i nie tylko. Także w Polsce, bowiem akceptuje się tu bez zastrzeżeń te same szczepionki i zastrasza rodziców, którzy nie chcą szczepić swoje dzieci do tego stopnia, że większość jest szczepiona. 

Nie łudźmy się, że chodzi tylko o szczepionkę MMR – wszystkie szczepionki mogą być skażone różnymi patogenami – należy natychmiast zaprzestać szczepień i wszystkie szczepionki dokładnie zbadać – przez niezależną międzynarodową komisję. Należy powołać międzynarodowy Trybunał do ukarania zbrodniarzy, bowiem ofiary liczone są już w milionach. To nie tylko autyzm, to także inne choroby neurologiczne, alergie, rak, cukrzyca – które błędnie się nam przedstawia jako „cywilizacyjne”. To nie tylko szczepionki, to także skażona żywność, skażone powietrze, woda: aspartam, fluor, GMO, bisfenol A i inne zabójcze dodatki.

W sprawę ludobójstwa szczepionkowego uwikłane są też media, które całkowicie ignorują dowody nt. zbrodni CDC i nie publikują żadnych informacji na ten temat. Oznacza to współudział w ludobójstwie i osoby odpowiedzialne za treść informacji we wiadomościach powinna spotkać taka sama kara jak bezpośrednio winnych zbrodni. Co gorzej, krytyczne dla sprawy ujawnienia ludobójstwa szczepionkowego dokumenty i filmy są usuwane z internetu!

Sprawę zbrodni CDC ujawnił Mike Adams w NaturalNews. com. Główny artykuł jest tutaj:

Gary Franchi świetnie streścił o co chodzi w tej aferze:

W dochodzeniu, które jest prowadzone wychodzą na jaw nowe szczegóły. Chodzi o dr Williama Thompsona, demaskatora CDC (ang. whistleblower), który twierdzi, że CDC utajnia powiązanie pomiędzy autyzmem i szczepieniami, od 2002 roku. Mike Adams z NaturalNews.com otrzymał treść sensacyjnego e-maila od dr Thompsona do oficjeli CDC, w którym argumentował, że dokumenty, o których mowa, powinny być przekazane wymiarowi sprawiedliwości. Agencja prowadziła dochodzenie pomiędzy szczepionkami i wzrostem zachorowalności na autyzm, który się od niedawna obserwuje. Ujawnione dokumenty mogą zawierać dowody utajniania faktów przez CDC.

W e-mailu, który pochodzi jeszcze z października 2002, dr Thompson napisał: „próbowałem was zainteresować potencjalnie drażliwą z punktu widzenia prawa sprawą, jakie dokumenty powinny być uwzględnione w badaniach”. Ten e-mail sugeruje, że agencja CDC wiedziała o związku pomiędzy chorobą neurologiczną i szczepionką MMR. Rewelacje Thompsona wskazują na 340% wzrost ryzyka zachorowania na autyzm wśród afro-amerykańskich dzieci, które zaszczepiono MMR przed ukończeniem 3 roku życia.

Artykuł opisujący szczegóły afery został opublikowany w magazynie naukowym Translational Neurodegeneration, ale od razu został usunięty z uwagi na „poważne zaniepokojenie wartością jego wniosków”. Mike Adams porównuje usunięcie artykułu do palenia książek, dodając, że „magazyn nie znalazł żadnych naukowych błędów w badaniach”.

Należy dodać, że od 1932 do 1972 amerykański publiczny system zdrowotny z premedytacją zaszczepiał Afro-Amerykanów syfilisem w celu testowania postępu choroby. Szczepionym mówiono, że otrzymują „darmową opiekę medyczną”.  W 1947 roku odkryto penicylinę, która była lekarstwem na tę chorobę, ale cierpiący na nią nie jej nie otrzymywali.

Thompson był zaniepokojony żądaniami Departamentu Sprawiedliwości w 2002 roku do tego stopnia, że wynajął prawnika. Teraz, w 2014 roku prawnik został znów uruchomiony i tylko on reprezentuje Thompsona. Do dr Briana Hookera wcześniej powiedział: „O Boże, nie mogę w to uwierzyć że zrobiliśmy to co zrobiliśmy. Wszystko wyszło na jaw. To najniższy moment w mojej karierze, że zgodziłem się z tym papierem. Czuję wielki wstyd, gdy się teraz spotykam z rodzinami dzieci chorych na autyzm, gdyż to stało się częściowo przeze mnie”.

Człowiek, który od dawna informuje opinię publiczną na temat ludobójstwa szczepionkowego, dr Andy Wakefield, też się wypowiedział na ten temat. Przypomniał historię Afro-Amerykanów z Alabamy zaszczepionych syfilisem. Nie dopuszczano ich do penicyliny, umierali w mękach, a ich dzieci rodziły się z genetycznie wpisaną chorobą. CDC, która została założona w latach 60-tych odmówiła zaprzestania tych okrutnych eksperymentów na ludziach. Celem badań było przeprowadzenie autopsji na wszystkich zmarłych ludziach.

Ta zbrodnia się zakończyła nie dlatego, że CDC zdecydowało o zaprzestaniu szczepień, ale na skutek wycieków ze strony dr Petera Baxtera dla Washington Star. Amerykański Kongres zajął się tą sprawą, zmieniono zasady jakimi miała się od tej pory kierować CDC.  Jak się okazuje, to nic nie dało.

30 lat później okazuje się, że CDC zaczęła robić jeszcze bardziej okrutne eksperymenty na ludziach.

W 1998 roku doktorzy Andrew Wakefield i Scott Montgomery wyszli z hipotezą, że wiek, w którym otrzymuje się szczepienia zwiększa ryzyko zachorowania na autyzm i nie tylko. Poinformowano o tym oficjeli służby zdrowia USA. Po badaniach, częściowo zgodzono się z konkluzjami lekarzy. Tak więc już w 2001 roku, 13 lat temu, główni badacze naukowi CDC wiedzieli o związku szczepień MMR w młodym wieku ze wzrostem ryzyka zachorowania na autyzm. W 2004 roku opublikowano badania, ale ukryto ich rezultaty. Uznano MMR za bezpieczną. Z premedytacją ukryto przed Kongresem wyniki badań Institute of Medicine and the Public. Za swoją pracę „badacze” CDC otrzymali nagrodę od Sekretarza Departamentu  Zdrowia USA.

Tylko jeden z pracowników tej agencji nie mógł znieść tych wierutnych kłamstw – był nim właśnie dr William Thompson. W rozmowie telefonicznej z dr Brianem Hookerem ujawnił wszystko. Rozmowa została nagrana, Thompson przekazał też Hookerowi wiele kompromitujących dokumentów CDC w tej sprawie.
10 sierpnia 2014 r. Dr Hooker opublikował prawdziwe wyniki badań CDC m.in. o 340 % wzroście zachorowalności na autyzm u dzieci, które wcześnie otrzymały szczepionkę MMR w stosunku do tych, które otrzymały ją później.

Dr Andrew Wakefield uważa, że zbrodnie CDC są gorsze niż nazistowskie. Bowiem naziści nie byli autorytetami, nie wykorzystywali zaufania publicznego. Zbrodniarze z CDC posłużyli się całą siłą aparatu państwowego i nauki. Nikt nie kwestionował ich działań, które miały rzekomo służyć interesowi publicznemu.

O sprawie niszczenia reputacji i kariery dr Andrew Wakefielda wiemy już sporo. Niestety, okazuje się, że rzeczywistość wygląda jeszcze gorzej niż dr Wakefield się obawiał.

Oto co na na ten temat pisze prof. dr hab Maria Dorota Majewska:

Warto się zapoznać z załączonym tekstem i włączonymi  do niego linkami, które ujawnią kulisy planowych szczepionkowych zbrodni. Dokumenty te pokazują, że medyczne agencje, które czerpią wielomilionowe zyski z handlu szczepionkami, takie jak w CDC w USA  (w Polsce  jej odpowiednikami są  Sanepid i PZH)  świadomie i celowo fałszują dowody ogromnej toksyczności szczepionek.  W ten sposób agencje te są  bezpośrednio odpowiedzialne za  zabicie i okaleczenie szczepionkami milionów niewinnych dzieci.  Czas  publicznego rozliczenia się z tymi zbrodniami nadchodzi i nie powstrzymają  go żadne manipulacje skorumpowanych korporacyjnych mediów.  

http://www.ageofautism.com/2014/08/cdc-whistle-blower-letter-to-gerberding-more-to-the-story.html

Rodzice mają moralny obowiązek wobec własnych dzieci poznać prawdę o szczepieniach i ich możliwych  skutkach takich jak trwałe kalectwo lub śmierć.  Powinni zdać sobie sprawę, że w krajach rozwiniętych praktycznie nikt dziś nie umiera z powodu chorób zakaźnych, przeciw którym się szczepi, choć nadal tysiące ludzi na nie chorują.  Rodzice muszą też odpowiedzieć  sobie na pytanie, czy wybierają świadomość, że ich dziecko może (choć nie musi) zachorować  i wtedy przez krótki czas trzeba je  będzie pielęgnować i leczyć, czy wybierają iluzję szczepionkowego bezpieczeństwa, bo szczepienia nie chronią trwale (lub wcale) przed chorobami, natomiast nierzadko ciężko okaleczają i zabijają.  W poniższym linku załączone są firmowe ulotki różnych szczepionek, które częściowo podają możliwe komplikacje poszczepienne.

http://vactruth.com/vaccine-insertsŹródło: Monitor Polski

Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(7 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 29 sierpień 2014 16:35
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Ludobójstwo szczepionkowe CDC na talerzu. Czy zbrodniarze zostaną ukarani?