Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny FDA – maszynka do zabijania
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Sobota, 11 październik 2014 20:02 Autor: admin

FDA – maszynka do zabijania

FDA – maszynka do zabijania foto: Wikimedia Commons/CC

Jeśli pracowałbyś dla agencji rządowej, która zabija średnio 100 tysięcy ludzi na rok i wiedziałbyś o tym, to czy czułbyś się zmuszony powiedzieć lub zrobić coś w tej sprawie? W FDA nikt nie czułby takiej potrzeby, a takie rzeczy się zdarzają.

Zmieńmy punkt widzenia i zadajmy to samo pytanie. Gdybyś był reporterem medycznym w dużej korporacji medialnej w USA, i gdybyś wiedział o tym, to zrobiłbyś coś w tej sprawie?

Mówię o takich ludziach jak:  Sanjay Gupta (CNN, CBS), Gina Kolata (NY Times), Tim Johnson (ABC News), and Thomas Maugh II (LA Times).

Spójrzmy na artykuł napisany przez Jeanne Lenzer (http://www.bmj.com/content/344/bmj.e3989), który odnosi się do raportu Institute for Safe Medication Practices, który mówił:

Obliczyło się, że w 2011 roku leki przepisane na receptę miały związek z doświadczeniem przez liczbę ludzi w USA od 2 do 4 milionów następujących rzeczy: „poważnych, powodujących inwalidztwo lub śmiertelnych urazów, w tym 128 tysięcy zgonów”.

Raport nazwał to „jednym z najbardziej istotnych zagrożeń dla ludzi w wyniku działalności człowieka”. I tu ostateczny cios. Raport napisali naukowcy z zewnątrz,którzy dostali się do danych FDA o „poważnych skutkach ubocznych leków”.

W związku z tym, mówienie, że FDA o tym nie wiedziało zahacza o absurd. FDA wie o tym. FDA wie o tym i nic o tym nie mówi, gdyż zatwierdza, jako bezpieczne i efektywne, wszystkie leki, które rutynowo wyniszczają i zabijają amerykanów.

Poprzednio udokumentowałem, że FDA wie o wszystkim. Na ich stronie znajduje się wiadomość, że 100 tysięcy zgonów i 2 miliony obrażeń nastąpiło w wyniku użycia leków.  http://www.fda.gov/Drugs/DevelopmentApprovalProcess/DevelopmentResources/DrugInteractionsLabeling/ucm114848.htm

Przez ostatnie pięć lat, czy coś koło tego, pisałem powołując się na raport dr Barbary Starfield, który mówił, że 106 tysięcy ludzi rocznie jest zabijanych przez leki. Do czasu jej śmierci w 2011 roku pracowała w Johns Hopkins School of Public Health. Jej raport pt. „Czy zdrowie USA jest rzeczywiście najlepsze na świecie?” został opublikowany 26 lipca 2000 roku w Journal of American Medical Association. https://jonrappoport.wordpress.com/2012/04/17/medical-murder-in-the-matrix/

Odkąd Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego mozolnie pracuje nad wkradaniem się do każdego zakątku amerykańskiego domu oraz rozszerza swój mandat, by chronić nas przed wszystkim, dlaczego nie mogę podążać za radą Janet Napolitano: „zobacz coś, powiedz coś”.

Może Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego powinien ścigać FDA jako „organizację terrorystyczną”?

Pozwól mi zadać pytanie: co by było, gdyby te osoby, które zginęły na skutek spożywania leków takich, jak warfaryna, dabigatran, lewofloksacyna, karboplatyny i lizynopryl (pięć wiodących „zabijaczy” w bazie FDA) stosowały miłorząb, żeń-szeń, witaminę D, niacynę i surowe mleko? Co by się stało?

Powiem Ci, SEALS, Delta Force, drużyny SWAT, czołgi i piechoty atakowaliby każdy sklep, stragan ze zdrową żywnością. Straty byłyby spisane jako niezbędne w walce o zachowanie zdrowia i bezpieczeństwa Ameryki.

Taka jest sytuacja, żaden lek nie może trafić do użytku publicznego, dopóki FDA nie stwierdzi, że jest bezpieczny i skuteczny. To są zasady. Sprawdzają te leki miesiąc po miesiącu, rok po roku, a one zabijają rutynowo 100 tysięcy ludzi rocznie oraz niszczą zdrowie więcej niż 2 milionom. Co daje milion zgonów i prawie 20 milionów uszczerbek na zdrowiu przez dekadę! FDA i rząd federalny nic nie robią w tej sprawie. Oni wiedzą, że to się dzieje. To jest masowe morderstwo. Nie przypadkowe zgony. Morderstwo.

GirionŹródło artykułu: http://www.wucnews.com/2014/05/why-fda-should-be-charged-with-murder.html, Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 12 październik 2014 15:00
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny FDA – maszynka do zabijania