Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Dzieci masowo trute psychotropami
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Poniedziałek, 23 marzec 2015 17:41 Autor: admin

Dzieci masowo trute psychotropami

Dzieci masowo trute psychotropami foto: Wikimedia Commons/CC

Ponad 600 tysięcy amerykańskich dzieci do 3 roku życia, w tym prawie 300 tysięcy niemowląt jest regularnie trutych różnymi psychotropami (nasennymi, uspokajającymi, antydepresantami, antypsychotykami, stymulantami, etc.).

Te leki nie są przeznaczone dla dzieci i czynią w ich mózgach ogromne spustoszenia. Przyczyną tych wielkich, najczęściej nielegalnych eksperymentów na małych dzieciach jest pandemia poszczepiennych chorób psychicznych u dzieci w USA (autyzmu, ADHD, OCD, bezsenności, stanów lękowych, depresji, samookaleczenia, agresji, upośledzenia umysłowego etc.). Dzieci od urodzenia ciężko zatrute toksycznymi szczepionkami, a potem systematycznie trute toksyczną żywnością (GMO, konserwanty, koloranty) nie mają szans na normalny rozwój. Do pediatrycznych chorób psychicznych i neurologicznych dochodzi gama poszczepiennych chorób autoimmunologicznych, takich jak cukrzyca, astma, alergie i inne.

Biznes szczepienny jak widać przynosi gigantyczne zyski z nawiązką. Najpierw zarabia na masowym okaleczaniu zdrowych dzieci toksycznymi szczepieniami, potem czerpie wielkie zyski sprzedając chorym dzieciom leki psychotropowe, które jeszcze bardziej je okaleczają. Profity z tego biznesu idą do kieszeni oligarchów farmaceutycznych, a tracą na tym dzieci, ich rodziny oraz całe społeczeństwo.

prof. Maria Dorota Majewska, na podstawie: cchrint.org

 

Źródło: Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 23 marzec 2015 18:35
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Dzieci masowo trute psychotropami