Wydrukuj tę stronę
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Sobota, 28 marzec 2015 11:23 Autor:

Cmentarze fanatyków szczepień

Cmentarze fanatyków szczepień foto: Wikimedia Commons/CC

Jak to kilkakrotnie przypomniałem, fanatycy szczepień przystąpili do zmasowanego ataku. Nawet w internecie pojawiło się sporo stron w mniej lub bardziej poważny sposób starających podważyć się informacje o szkodliwości szczepień. Zasada logiki tych wszystkich fałszywek jest prosta. Jak my coś mówimy to jest to prawda wykonana z naukową precyzja, a jak oni, czyli antyszczepionkowcy, coś podają, to jest merytorycznie niepoprawne, brak grupy kontrolnej itd. A proszę pokazać jakąkolwiek pracę wakcynologów w której wykonana jest grupa kontrolna? A proszę pokazać np. na stronie PZH, podział zachorowań na szczepionych i nieszczepionych? Przecież nawet ustawę sejmową zmienili w 2012 roku, w sposób uniemożliwiający zgłaszanie powikłań poszczepiennych. Taka np. p. mgr prof.L.Brydak nawet, po 40 latach pracy w PZH, nie umie rozdzielić zachorowań od podejrzeń zachorowań, zakażeń wirusowych od bakteryjnych i jak się okazuje nikomu z Ministerstwa to nie przeszkadza, nie wspominając o PT Posłach. A tak na marginesie, były co najmniej 3 bardzo duże eksperymenty przeprowadzone pod patronatem WHO, z grupami kontrolnymi, które bezdyskusyjnie wykazały, że szczepienia nie mają żadnego znaczenia w zapobieganiu chorobom. Wręcz przeciwnie powodują wzrost zachorowań. Artykuły czy wystąpienia szczepionkowców, są zawsze anonimowe i najczęściej starają się występować ad personam. Nie oceniają tekstów czy wypowiedzi ale osobę. Nie podają konkretnych prac ale opierają się na tzw. wytycznych, procedurach. Nie podają nazwisk autorów przytaczanych publikacji, a jak podają to okazuje się, ze na danym uniwersytecie taka osoba nie pracuje. Oczywiście najczęściej wynajmują usłużnych dziennikarzy, podobnie jak w akcji przeciwko dr Wakefieldowi. Nota bene dziennikarz ten nosił wielce mówiące nazwisko „JELEŃ”.

Ad rem. W Indiach przymusowe szczepienia przeciwko polio w 2011/2012 r. przerwano po zastrzeleniu 8 fanatyków, lub bezmyślnych wykonawców tego haniebnego procederu szczepień zdrowych dzieci. Powodem wzburzenia ludności był fakt, że po szczepieniach zachorowało ponad 61 000 dzieci. Ile spośród nich zmarło nie wiadomo. „Normalnie” w Indiach na miliard dwieście milionów ludzi chorowało ok. 220 osób rocznie. Porównaj to z masakrowaniem 61 000 dzieci. Wykonali „normę” trzystuletnią naturalnej choroby w jeden sezon szczepionkowy.

Takie epidemie poszczepienne nie są niczym niezwykłym. Wiadomo, że dzieci zaszczepione rozsiewają zarazki przez okres co najmniej 4 tygodni. „Instrukcja” w znanym szpitalu Johna Hopkinsa dla odwiedzających, dla rodzin pacjentów, wyraźnie podaje: „Powiedz przyjaciołom i rodzinie, którzy byli szczepieni w okresie ostatnich 4 tygodni na ospę, odrę, różyczkę, przeciw grypie, polio, aby nie odwiedzali chorych”.

Podobne oświadczenie istnieje na stronie szpitala St. Judy, aby nie pozwalać osobom szczepionym na odwiedziny chorych leczonych na raka. Ten zakaz odwiedzin dotyczy szczególnie dzieci szczepionych szczepionką MMR (odra, świnka, różyczka). Ostatnia „epidemia” 51 zachorowań, odry w Disneylandzie: eksperci obwiniają właśnie urzędników zdrowia publicznego, którzy posiadając wiedzę, że dzieci szczepione roznoszą zarazki, pozwalają im po szczepieniach przebywać w dużych skupiskach ludzi. Sprzyja to wybuchowi epidemii. Badania wykazują bowiem, że osoby szczepione przeciwko odrze, różyczce, śwince – MMR, rotawirusom, ospie wietrznej, półpaścu i grypie, mogą przez wiele tygodni po szczepieniu zarażać nieszczepione dzieci.

I tutaj mamy bezpośredni przykład prania mózgów społeczeństwu. Proszę zauważyć, że fanatycy szczepień żądają niewpuszczania do szkół, czy przedszkoli, dzieci nieszczepionych, pomimo faktu, że są one zdrowe. Od dwóch tysięcy lat wiadomo, że najlepszym zabezpieczeniem przed chorobami zakaźnymi jest kwarantanna. Współcześni wakcynolodzy (vacca znaczy krowa po hiszpańsku, a nomen omen wiadomo, że tylko krowa…) natomiast zachowują się zupełnie odwrotnie. Nie tylko nie stosują kwarantanny, ale wręcz zalecają jej odwrotność. Dzieci szczepione, rozprowadzające ZAKAŻENIE, są według wakcynologów zdrowe i mogą przebywać w szkole, zakażając innych. Przytoczę przykład epidemii w żydowskiej szkole w Nowym Jorku w 2012 roku, gdzie zachorowało ponad 3300 dzieci prawidłowo zaszczepionych. Natomiast wakcynolodzy uważają, że dzieci naprawdę zdrowe i odporne, nie mają prawa przebywać w szkołach i przedszkolach i powinno się stosować w stosunku do nich kwarantannę.

Ot, taka dwulicowa moralność, w zależności od płatnika.

Innymi słowy, stosujemy własne postanowienia i przepisy, w zależności od tego, co chcemy osiągnąć. Chcemy wzbudzić strach, jak to było w przypadku eboli, to rozwozimy chorych po całym świecie. Może ktoś się zarazi i będziemy mogli sprzedać więcej szczepionek… A zdrowy człowiek nie daje się zaszczepić, czyli dla nas jest bezwartościowy.

Zauważ Szanowny Czytelniku, że żadne towarzystwo tzw. naukowe nie opublikowało swoich wątpliwości przeciwko otumanianiu społeczeństwa. Nie będziemy się narażać urzędnikom, jeszcze grantu nie dadzą. Izby Lekarskie w swoich biuletynach także nie podawały prawdziwych informacji, dotyczących tego eksperymentu wojskowego zwanego ebolą, tylko, nazwijmy to delikatnie, sponsorowanymi artykułami przygotowywały epidemię strachu. Sam musisz PT Lekarzu wyciągnąć wnioski, dlaczego tak postępowano.

Do dnia dzisiejszego, pomimo nacisku środowiska lekarskiego, członkowie zarządów Izb Lekarskich nie podali na stronach internetowych, tzw. konfliktu interesów, czyli kto bierze od firm szczepionkowych.

I nie to jest najśmieszniejsze. Najśmieszniejsze jest to, że cała masa użytecznych trolli czyli wszelkiego rodzaju dyrektorzy szkół, przedszkoli, czy kuratorzy, postępują dokładnie przeciwnie do wiedzy medycznej i żądają, aby zdrowe dzieci wstrzykiwały sobie zarazki i były chore, ponieważ nieszczepionych dzieci nie będą przyjmowały do szkoły, czy przedszkola. Jak wiadomo, w większości nauczycielami, dyrektorami, czy kuratorami, są to kobiety, co by przynajmniej częściowo tłumaczyło takie zachowanie i wypowiedzi.

Wiadomo, że osoby szczepione przeciwko grypie chorują w następnych sezonach bardziej. Przebieg choroby jest cięższy. I znowu biuletyny Izb Lekarskich o tym milczą.

Osoby zakażone polio, w wieku dorosłym stają się inwalidami. Znany jest przypadek ojca ze State Island, który zakaził się polio z pieluszek swojego zaszczepionego świeżo dziecka. Obecnie, na podstawie badań daje się ustalić tożsamość wirusa. Sąd wypłacił mu odszkodowanie w wysokości 22,5 miliona dolarów. Odszkodowanie zostało wypłacone z pieniędzy podatnika. Firmy szczepionkowe posiadają bowiem immunitet prawny i nie odpowiadają za swoje produkty. To było w 2009 roku. Czy słyszałeś Dobry Człowieku, aby kiedykolwiek polskojęzyczne media o tym wspomniały? I nie myśl naiwny człecze, że w Polsce dostaniesz jakieś odszkodowanie.

To przecież niemożliwe, aby w Polsce uświadamiać ludzi o powikłaniach poszczepiennych. Wszystkie wydawnictwa są własnością niemiecką. A od 2009 roku wiadomo, że do 2099 roku niemieckie mass media będą kontrolowane przez USA. I wiadomo, że producentami szczepionek są firmy z USA. Chyba nie jesteś tak naiwny Szanowny Czytelniku, abyś nie wiedział, że koszula jest bliższa ciału. A zysk to pieniądz. Nie można działać przeciwko sobie. Po to ma się użytecznych trolli. Żaden podany powyżej przypadek nie został opisany w biuletynach Izb lekarskich. Jakoś dziwnie Izby Lekarskie unikają jak diabeł święconej wody zajmowania się tematem śmierci i powikłań poszczepiennych i dalej dezinformują swoich członków. Stworzono nawet specjalne portale dla lekarzy, obsługiwane przez zawodowe zespoły dezinformacyjne, na przykład Kompendium 24, czy Medycyna Praktyczna. Zespoły trolli starają się podać właściwą wykładnię aktualnej wiedzy.

Izby Lekarskie zrezygnowały nawet z prowadzenia własnych konferencji naukowych. A te, które są prowadzone przez tzw. „firmy”, zawsze reklamują się, że wykłady będą prowadzili znani specjaliści. Potem okazuje się, że specjaliści są dlatego znani, czy wybitni, ponieważ są opłacani jako dwuetatowcy.

Wnioski. Masz przykład, jak niski poziom reprezentują obecni etatowi urzędnicy zdrowia publicznego. Czyli albo nic nie wiedzą o tych przykładach śmierci poszczepionkowej i tych milionowych cmentarzach, powstałych z chęci zysku małej grupy ludzików, albo z innych powodów nie podają ich do wiadomości publicznej. Musisz sobie sam odpowiedzieć na to pytane.

W związku ze szczepieniami nasuwa się jeszcze jeden problem, tajemnicy lekarskiej. Lekarz nie ma prawa podawać nazwiska chorego w związku z jego stanem zdrowia. Dlaczego więc sanepidy nagminnie łamią prawo, żądając z przychodni podawania nazwisk osób nieszczepionych? I proszę zauważyć, że żadna, ani Okręgowa, ani Naczelna Izba Lekarska, nie widzi problemu w jawnym łamaniu Ustawy. Podobnie prokuratura, czy rozmaitej maści rzecznicy nie widzą problemu. Ciekawe, nieprawdaż? Znowu musisz sobie na to pytanie sam udzielić odpowiedzi, Drogi Czytelniku. Może ten artykuł ułatwi to Tobie chociaż trochę. Przypomnę, że do 1983 roku dzieci dostawały około 10 szczepionek. W 2014 roku dostają już 36 – 38 szczepionek. I znowu żadna instytucja, z Izbami Lekarskimi włącznie, nie obliczyła tzw. indeksu toksyczności, znanego w toksykologii od 40 lat. I znów musisz sobie sam odpowiedzieć, Dobry Człowieku, dlaczego.

Z innej beczki. Angielski Sąd uniewinnił prof. Johna Walkera-Smitha, skazanego razem z dr Wakefieldem przez General Medical Council, za rzekome nieetyczne postępowanie w związku z badaniami prowadzonymi u dzieci autystycznych. Jak wiadomo, nieetyczne postępowanie polegało na dawaniu cukierków dzieciom. Całość sprawy była nagłaśniana w prasie przez dziennikarza nomen omen, o nazwisku Jeleń. Żaden biuletyn Izby Lekarskiej nie poinformował o tym fakcie uniewinnienia PT Członków Izby. Oczywiście nie przeprosili za podawanie nieprawdy. Świadczy to dobitnie, jak są one zaprogramowane. Sprawa ta udowadnia także, jak silne są macki przemysłu, które potrafiły zabrać prawo wykonywania zawodu dwóm lekarzom, pod fałszywym pretekstem. Cała masa użytecznych idiotów brała w tym udział. „Polskie” media wielokrotnie informowały społeczeństwo o rzekomym fałszerstwie dr Wakefielda, nigdy nie podały sprostowania. Także tzw. wakcynolodzy szeroko nagłaśniali nieprawdziwy fakt. Dzisiaj także milczą. A dr Konstant Radziwiłł to nawet skończył podyplomowe studia Bioetyki. Bez Komentarza.

dr Jerzy Jaśkowski

 

Linki:

1. http://www.initiativecitoyenne.be/article-vaccins-ce-que-des-medecins-en-disaient-deja-en-1875-112425285.html

2. http://www.initiativecitoyenne.be/2015/03/degats-du-vaccin-polio-oral-un-fabricant-condamne-a-verser-22-5-millions-de-dollars-a-un-americain.html

3. http://www.thelibertybeacon.com/2015/03/17/once-again-the-fda-deliberately-keeps-us-in-the-dark-about-bad-science/

4. https://www.youtube.com/watch?v=nmDx17EZVjo

5. https://www.youtube.com/watch?v=3O0pjqdcHk4

6. https://www.youtube.com/watch?v=QjwRKYSnY1A

7. https://www.youtube.com/watch?v=SqmUy1PWKDo

8. http://www.initiativecitojenne.be/article-vaccine

9. http://www.thelibertybeacon.com/?s=vaccines

10. http://www.noMoreFakeNews.com

11. http://www.naturalnews.com/048754

12. http://www.naturalnews.com/

13. http://www.nvic.org/nvic-archives

14. http://www.whale.to/vaccine/higgins_b.html

15. http://www.shtfplan.com

16. http://www.childhealthsafely.wordpress.com

 
Przesłane mailem dla alexjones.pl

Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie

Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Sobota, 28 marzec 2015 18:10