Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Szczepienny holokaust Polaków – najnowsze doniesienia
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Piątek, 17 kwiecień 2015 15:23 Autor: admin

Szczepienny holokaust Polaków – najnowsze doniesienia

Szczepienny holokaust Polaków – najnowsze doniesienia foto: Wikimedia Commons/CC

Poniżej kilka ostatnich maili od prof. Marii D. Majewskiej, jedynej chyba w Polsce przedstawicielki świata nauki, która otwarcie walczy z mafią farmaceutyczną i szczepionkowym ludobójstwem.

Tzw. „obowiązek szczepień”

Jakiś czas temu dwaj naczelni lobbyści przemysłu szczepiennego w Polsce wypowiadali się nt. „obowiązku” szczepień w Polsce. Jeden z nich mówił, że jest to tylko obowiązek społeczny (czyli dobrowolna zgoda obywatela na okaleczenie własne lub swego dziecka dla tzw. zysków społecznych (rozumianych widocznie jako zyski karteli farmacji). Inny mówił, że jest to obowiązek państwa do pokrycia kosztów określonych szczepień, jeśli ktoś zechce z nich skorzystać. Nawet oni nie mówili nic o przymusie szczepień, który jest sprzeczny z Polską Konstytucją , prawami UE i prawami człowieka. Próby narzucania Polakom przez kryminalnych urzędników przymusu toksycznych szczepień, okradania ich na to konto, lub pozbawiania ich dzieci edukacji szkolnej są zbrodnią przeciw ludzkości i pogwałceniem wszelkich praw.

Wojny rodziców o zdrowie dzieci

Warto obejrzeć poniższy satyryczny filmik porównujący biznes szczepienny z biznesem produkcji samochodów.

W najbliższą sobotę w Warszawie odbędą się wielkie marsze i wiece związkowców, w tym nauczycieli, którzy żądają usunięcia min. edukacji za brak kompetencji i fatalne zarządzenie oświatą w Polsce.

Rodzice, których skorumpowani, głupi urzędnicy typu wojewodów lub burmistrzów, próbują zmuszać do okaleczania lub zabijania własnych dzieci toksycznymi szczepionkami, powinni zorganizować podobne marsze przez Warszawę i żądać od p. Premier natychmiastowego usunięcia ignoranckich i aroganckich urzędników szkodników. Tak działają obywatele w wielu stanach w USA, gdzie skutecznie udaje im się odwołać lokalnych skorumpowanych legislatorów i urzędników, którzy forsują przymus szczepień. Teraz największa wojna rodziców z przekupionym establiszmentem medycznym, legislatorami i kartelami farmacji toczy się w Kalifornii. W żadnym wypadku nie można ulegać medycznemu ani politycznemu terrorowi i ze strachu pozwalać na okaleczanie bądź zabijanie własnych dzieci dla czyichś zysków. Polacy muszą się domagać takich samych praw, jakie mają rodzice w Europie zachodniej, czyli pełnej dobrowolności szczepień. Wielkie kary pieniężne powinny być nakładanie nie na rodziców, którzy spełniają swój obowiązek i bronią swych dzieci, lecz na tych, którzy próbują je okaleczać.

Niespodzianka z 3 miasta

Podobno jacyś wojewodowie i sanepidnicy próbują nakładać kary na nieszczepiących rodziców. Rodzice musza pamiętać, że wojewodowie to tylko nominowani urzędnicy, przez nikogo nie wybierani, którzy nie maja żadnej władzy ustawodawczej i nie mają prawa nakładania na nikogo kar za ochronę życia własnego i swych dzieci przed poszczepiennymi okaleczeniami lub śmiercią. Polska Konstytucja i prawo UE mówią, że nie wolno zmuszać nikogo do żadnych medycznych zabiegów, bez jego zgody.

Terroryzowani rodzice muszą walczyć o zdrowie i życie swych dzieci. Trzeba postawić skorumpowanego niewątpliwie porażająco skandalicznie głupiego wojewodę przed sądem i za próby dokonania zbrodni i okradanie obywateli, trzeba zorganizować masowe demonstracje rodziców przed URM i żądać od premier Kopacz natychmiastowego odwołania skorumpowanego pomorskiego wojewody.

Od: Jacek: Dziś trafiła mnie informacja:

Wojewoda pomorski nałożył pierwsze kary finansowe na rodziców, którzy nie szczepią swoich dzieci. Jeśli w wyznaczonym czasie nie zostaną wykonane zaległe szczepienia, rodzice będą musieli zapłacić grzywnę. Jeśli tego nie zrobią, wyręczy ich komornik. W ekstremalnych sytuacjach mogą zostać ograniczone także prawa rodzicielskie. Czytaj więcej na:

To już przechodzi ludzkie pojęcie eutanazja własnego dziecka pod rygorem karnym !!!
Jaką łapówką zaszczepiono tego dygnitarza ? Czy to jest człowiek czy już nie ? Czy obywatel może wstrzyknąć sędziemu, komornikowi i innym urzednikom
szczepionkę na ulicy ? ponieważ będzie przekonany, że to jest dobre dla nich i nie będą cierpieć na odrę świnkę i inne przypadłości i będą mieć zdrowe dzieci ?

Czy za taki czyn pójdzie siedzieć do więzienia?

Czy rodzice mają pod rygorem karnym mordować własne dzieci?

Czy taką formę eutanazji nowo narodzonych dzieci popiera kościół katolicki?

Może czas zmienić wiarę? i przestać nastawiać 2 policzek!!!

Jak ktoś Wam wykłuje oko to nastawicie 2-gie do wykłucia?

Ludzie niech każdy z Was kupi jedną szczepionkę na odrę, grypę, polio i wstrzyknie wojewodzie bo to zdrowe jest przecież i tym z sanepidów też działkę tlenku glinu zmieszanego ze sqwalenem i etylortęcią !!! i ich dzieciom też na ulicy najlepiej w sklepie to będzie dla nich zbawieniem z waszej woli podacie im to co chcą dać waszym dzieciom w imię miłości do bliźniego swego!

Narodzie Polski zastanów się co się dzieje w tym kraju?

Matki walczą ze szczepiennym holokaustem

Skorumpowane reżimy w wielu krajach pod naciskiem karteli farmacji próbują prowadzać terror przymusowych szczepień, więc ludzkość musi podjąć solidarną walkę o przetrwanie z tym systemem planowanej zagłady. Warto przeczytać, posłuchać i przetłumaczyć na polski wspaniałe, silne przemówienie amerykańskiej matki, której dziecko stało się upośledzoną kaleką po toksycznych szczepieniach (w linku). Laura mówi o holokauście szczepiennym dzieci, o tym, że masowe okaleczenia poszczepienne są dziś najpoważniejszym problemem medycznym ludzkości, i o tym, że establiszment medyczny oraz politycy konspirują z kartelami farmacji w masowym szczepiennym okaleczaniu dzieci i dorosłych dla zysków. Powinno się jak najszerzej rozpowszechniać to przemówienie, żeby dotarło do każdego rodzica, lekarza, polityka.

Szczepieni zagrożeniem dla zdrowia publicznego

Strzeżmy się niedawno szczepionych osób jak trędowatych, bo one rozprzestrzeniają groźne choroby i są wielkim zagrożeniem dla zdrowia publicznego. To szczepienia są dziś głównymi przyczynami ognisk chorób zakaźnych oraz epidemii i powodują, że te choroby nigdy nie znikną, bo każdego roku są zasilane nowymi porcjami szczepień. Z drugiej strony choroby, na które nigdy nie było szczepień, takie jak szkarlatyna, tyfus, cholera zniknęły w krajach rozwiniętych wyłącznie wskutek poprawy higieny i warunków życia ludności. W poniższym artykule cytowane są publikacje naukowe i inne fakty, które to potwierdzają.

Szczepienia okaleczają i zabijają – przyznał rząd USA. Wcześniej sąd najwyższy tego kraju przyznał, że szczepienia są nieuchronnie niebezpieczne. Dlatego namawianie lub zmuszanie kogokolwiek do szczepień jest zbrodnią popełnianą dla zysków, bo nie może tu być mowy ani o zdrowiu osobistym ani publicznym.

 

Źródło: Monitor Polski


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(21 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 17 kwiecień 2015 18:14
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Szczepienny holokaust Polaków – najnowsze doniesienia