Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Szczepionki, czyli komórki rakowe i nowotwory
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Poniedziałek, 27 kwiecień 2015 18:27 Napisał

Szczepionki, czyli komórki rakowe i nowotwory

Kilka dni temu niezależne ekipy wreszcie przełamały tabu produkcji szczepionek z użyciem komórek nowotworowych.

„Przyjęto, że ludobójstwo szczepionkowe przypominać będzie naturalne procesy powstawania nowotworu w ludzkim ciele.”

Sposób ten, jest również tańszym i szybszym sposobem testowania środków farmakologicznych na ludziach, ponieważ zwierzęta hodowlane i laboratoryjne nie mogą potwierdzić w 100% skuteczności ich działania.

Na spotkaniu Food and Drug Administration (FDA), we wrześniu 2012 roku, dyskusja, która doprowadziła do ujawnienia tych danych okazała się skandalem, szybko i skutecznie wyciszonym przez media.

Władze, ministerstwo zdrowia i producenci szczepionek bezwstydnie ujawnili swoje stanowisko na temat bezpieczeństwa szczepionek wykonanych z komórek pobieranych z guzów nowotworowych.

„Szczepionki mogą obecnie powodować konkretne grupy nowotworów. Odbiorcy szczepionek stają się automatycznie pacjentami, na których koncerny będą eksperymentowały od dnia ich urodzin, aż po dzień ich śmierci.”

„Określono trzy główne czynniki, które przenoszą ryzyko przyjęcia komórek nowotworowych przy ich biorcę. W 70% komórki rakowe powodujące guzy i rożnego rodzaju nowotwory przyjmujące się w ciele nowego nosiciela – biorcy szczepionki.” ( Dr K)

Fakt: Linie komórek nowotworowych mogą powodować nowotwory. (Dr.L)

Guzy mogą wystąpić po szczepieniu nawet dekadę po ich zastosowaniu.
(Dr.C)

FDA, istnieje tylko po to, aby pomóc producentom szczepionek. Organizacja ta powstała na bazie nazistowskich laboratoriów i pracujących w nich pseudo lekarzy, sadystów i degeneratów.

„… Każda firma, która ma kłopoty z dzisiejszym prawem, może na nas liczyć, jesteśmy tutaj aby pomagać producentom szczepionek .” (Dr. . D)

„Badania na zwierzętach nie przynosiły właściwych efektów podczas oceny rakotwórczości wielu produktów stosowanych w przemyśle i farmacji. Ale jestem optymistą znajdziemy model do oceny onkogenności DNA. Czuję, że szczepionki będą najlepszym w naszej opini materiałem badawczym …” (Dr.P)

„…Oni oglądają te zwierzęta przez lata, to jest zdecydowanie zbyt długi okres? Ważne jest aby skrócić czas badań do roku , musimy ustalić czy komórki rakowe są wstanie wytworzyć guza w rok, maksymalnie w półtoraj roku … ” (Dr.P)

Szczepionki wykonywane z ludzkich nowotworów.

„Jest wiele rzeczy do zrobienia, (gąbczasta encefalopatia bydła, choroba szalonych krów) BSE jest , pod względem czułości, wykrywania, bardzo słabe… ” (Dr.C)

Uczciwi lekarze i zwykli ludzie, mogą tylko powiedzieć: „O mój Boże !”

„Jak to jest ,że grupa tak niebezpiecznych szczepionek będzie na siłę poprzez nakazy prawa podawana konsumentom?!
Co zrobisz gdy usłyszysz ,że ” linia podawanych Twoim dzieciom szczepionek pochodzi od komórek nowotworowych „?

Środowisko medyczne, a także ogół społeczeństwa będzie znów udawać ,że wszystko jest ok, a informacje podawane przez media alternatywne to teorie spiskowe… Ale czy w wyniku wykrycia u Twojego dziecka raka znów powiesz: to tylko przypadek ?!

FDA zastanawia się jak ukryć te fakty przed rodzicami , jak zmanipulować społeczeństwo za pomocą mediów, statystyk i groteskowych badań … Tak aby to bierne społeczeństwo uwierzyło ,że komórki rakowe będą najlepszym lekarstwem dla Twojego dziecka, ojca, dziadka i Ciebie !

To jest naukowy konsensus: „produkt jest bezpieczny” , tak brzmi większość oświadczeń firm farmaceutycznych, instytów …
A jeśli nie masz pewności, telewizyjni aktorzy, przepłaceni farmaceuci i dobrze opłacani eksperci rozwieją Twoje wątpliwości …

Ukrywanie informacji jest powinnością każdej firmy farmaceutycznej, grupy politycznej, religijnej i firmy produkcyjnej…

Skutki uboczne ujawniane są w czasie gdy już niczemu nie ,można zapobiec, a śmiertelne testy zostały zakończone … Słowem kluczowym jest tutaj slogan : „wyeliminowania” lub „zastąpienia” niebezpiecznych substancji innymi mniej szkodliwymi dla zdrowia i życia pacjenta … Czyżby ?

Tak testowano leki, farby, radioaktywne tapety, ustroje polityczne, kulty …

Gdy pacjent pyta farmaceutę lub lekarza o bezpieczeństwo danego leku czy szczepienia ,ten nie ujawni mu faktu zastosowania w pseudo leku lub szczepionce komórek HeLa ,które masowo zabijają laboratoryjne myszy…

http://pl.m.wikipedia.org/wiki/HeLa

” Zawsze istnieje ryzyko, ale nie warto się tym martwić … – To coś w rodzaju nowego wspaniałego świata, wszystko robimy dla lepszej przyszłości ziemi. „(dr D)

Będą uczyć się o technologiach zabijania bezpośrednio na ludziach, na naiwnych i nieświadomych swej roli więźniach (pseudo terrorystach) i marionetkach, dzieciach i starcach dla dobra ich utopijnego świata … muszą zdegenerować i zdepopulować nasz świat !

„Komisja rządowa przy współpracy FDA w 2012 roku, formalnie zatwierdziła metody produkcji szczepionki z ludzkich guzów nowotworowych.”

„Produkcja szczepionek z komórkami rakowymi, które są bezpośrednio uzyskane z ludzkich guzów nowotworowych jest szybszym i tańszym sposobem testowania leków, z pominięciem testów na zwierzętach laboratoryjnych.”

„Szczepionki te w końcu spowodują mutacje genetyczne. Zdrowie milionów konsumentów, może a raczej musi być osłabione i zagrożone.”

Czasami rzeczywistość jest jeszcze bardziej przerażające niż horrory i filmy science fiction.

Miliony konsumentów będzie szczepionych, truciznami z których wytworzone zostaną nowotwory, które posłużą do tworzenia nowych szczepionek i mutacji…

Zastosowanie zabójczych szczepionek w Pakistanie.

Według doniesień masońskich mediów: „każdy, kto bierze udział w kampanii szczepień dla dzieci w Pakistanie ryzykuje życiem.”

Szacunko twierdzi się, że ponad 60 pracowników służby zdrowia lub ich ochroniarzy zginęło, ponieważ łamali zakaz szczepień przeciw polio z użyciem zabójczych szczepionek wyprodukowanych przez fundacje Gates’ów.

Przyczyną przemocy są działania CIA na terenie Pakistanu. CIA chciało za pomocą badań DNA odnaleźć dzieci Osamy Bin Ladena, to pod tym pretekstem CIA przemyciło do Pakistanu produkty fundacji Gates’ów.

Doprowadziło to buntu rodziców, którzy nie chcieli aby ONZ, WHO, CIA i kartele farmaceutyczne szczepiły ich dzieci.

CIA dopuściło się na terenie Pakistanu do licznych morderstw personelu medycznego, który nie chciał uczestniczyć w programie szczepień przeciwko polio. Celem ONZ i WHO ,było zaszczepienie całej populacji Pakistanu.

Agentów CIA zatrudnił Shakil Afridl , Pakistański lekarz, którego działania w Pakistanie są finansowane przez fundacje i organizacje pozarządowe George’a Sorosa. Afridl został aresztowany, za działania przeciwko zdrowiu i życiu obywateli Pakistanu.

CIA chciało uzyskać DNA synów Osamy bin Ladena? Zamiast tego Afridl zaczął podawać szczepionkę przeciwko WZW B niezgodnie z wytycznymi lokalnych władz.

Podczas fałszywej kampanii, wiele tysięcy pakistańskich dzieci zostało zaszczepionych.

Szczepionki przeciwko polio służyły w wielu krajach programowi depopulacji poprzez bezpłodność i choroby, a wszystko to pod pretekstem znalezienia dzieci Osamy bin Ladena!!!

W tym czasie dziesiątki tysięcy dzieci w obszarach przygranicznych uciekło do Afganistanu przed programem szczepień ,serwowanym przez WHO, ONZ i CIA. WHO poluje obecnie na 50 tysięcy pakistańskich dzieci!

 

Źródło: szczepionkowygeszeft.hvs.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(4 głosów)



Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 27 kwiecień 2015 18:53
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Szczepionki, czyli komórki rakowe i nowotwory