Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Jak medycyna życia staje się medycyną śmierci - dr Russell Blaylock
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Czwartek, 20 grudzień 2012 23:05 Napisał

Jak medycyna życia staje się medycyną śmierci - dr Russell Blaylock

(…) Będzie się nam mówiło co możemy jeść, a czego nam nie wolno, ile ćwiczeń będzie nam wolno przeprowadzać, będą nam wmuszane statyny czy lekarstwa na nadciśnienie, dzieci będą zmuszane do brania tego typu lekarstw – na te tematy się już dyskutuje. Mówi się nawet o wprowadzeniu tych lekarstw do kanalizacji wodnej aby zmusić każdego do przyjmowania tych lekarstw, niezależnie od tego czy ktoś chce czy też nie (…)

Pamiętajmy, że to o czym będzie mowa poniżej dotyczy nie tylko USA. Kolektywizm i medycyna śmierci wprowadzane są na całym świecie. W Polsce jest to już bardzo zaawansowane, bardziej nawet niż w USA. 

Jak medycyna życia staje się medycyną śmierci- dr Russell Blaylock 13 grudnia w programie Alexa Jonesa wystąpił dr Russell Blaylock, były profesor neurochirurgii na University of Mississippi Medical Center, a obecnie profesor wizytujący w Belhaven College.  Ma on dostęp do informacji niedostępnej dla zwykłego śmiertelnika, co udowodnił m.in. trafnymi prognozami nt. rozwoju, a raczej degradacji systemu opieki zdrowotnej w USA. Jest jednym z liderów nowej rewolucji w medycynie – powrotu do medycyny naturalnej i opartej na suplementach, autorem kilku popularnych książek w tym temacie.  W 2009 roku był jednym z pierwszych, który ostrzegał przed szczepionką na tzw. „świńską grypę”, że jest groźniejsza od samej choroby. Przedstawiam skrót luźnego tłumaczenia fragmentów tej szokującej rozmowy.

 

Alex Jones: Co pan panie doktorze przewiduje, że się wydarzy z realizacją planów paneli śmierci, co tak cieszy Billa Gatesa czy też tą inżynierią społeczną, która ma sprawić, że rząd będzie decydował o tym co jesz, gdzie jesz, gdzie idziesz i po co, jaki rodzaj operacji masz mieć – to co robi się np. w Anglii, gdzie się czeka na operację mózgu 18 miesięcy, mimo że pacjent w międzyczasie może umrzeć (dokłądnie tak samo jest Polsce, lub gorzej, przyp. M.P.)? W jaki sposób nam się to sprzeda, mimo że będzie to w sposób jany niszczące?

Dr. Russell Blaylock: Wina za każde niepowodzenie będzie zrzucana na sabotaż. Jeśłi się spojrzy na system sowiecki, czy w innych krajach komunistycznych, robiono to dokładnie to samo. Gdy się to zaczęlo sypać, to nie dlatego, że była to wina systemu, a sabotażu ze strony ludzi. Mówiło się, że lekarze nie działają zgodnie z etyką, że oszukują, że pacjenci nie byli w porządku… Zwiększano kontrolę poprzez wprowadzenie nowych przepisów, a usprawiedliwiano to tym, że ta kontrola jest wciaż jest zbyt mała. Oznaczało to w efekcie ucisk. Dopiero taki ucisk, który był narzucony społeczeństwu i systemowi medycznemu miał działać. I wtedy była mowa o tym, że osiągnięto utopię. W kolektywizmie, w szczególności komunizmie wszystko oparte było na wielkim kłamstwie. Narzucano ludziom by patrzyli się na ten wyimaginowany obraz, a nie na rzeczywistość. (…) Wszystkie kraje komunistyczne przeszły to samo – na początku była wiara w system, ale szybko ludzie się przekonywali, że zostali oszukani, że chodziło tylko o zwiększenie nad nimi kontroli.
Tak więc – oczywiście czeka nas spustoszenie i śmierć, ludziom będzie odmawiana opieka medyczna, a jednocześnie będą nam mówili, że jest to konieczne dla realizacji utopii i, że to co się dzieje jest winą poprzedniego systemu. Tak jak to zawsze nowa administracja zrzuca winę za niepowodzenia na poprzednią.
Winnym będzie więc kapitalizm ze swoja własnością  prywatną i nadmierną wolnością osobistą, będzie się mówiło, że za to właśnie trzeba teraz zapłacić. Tak idiotyczne to wszystko jest.
Jako przykład podam prawo, stanowiące, że przestępstwem jest jeśli lekarz zainkasuje za swoją pracę od pacjenta zbyt mało pieniędzy. Tacy lekarze znajdą się w więzieniu za „defraudację podatnika” (…)

Alex Jones: Dla tych, którzy o tym nie wiedzą przypomnę o tym co mówił dr Ron Paul o starym systemie opartym na przysiędze Hipokratesa. Tam przyjmowano, że honorowe jest jeśli lekarz jedną trzecią swojej pracy robił za darmo lub z dużą zniżką. Być lekarzem oznaczało święty przywilej.

Dr. Russell Blaylock: Podczas mojej pracy w zawodzie, wliczając w to 40 lat praktyki lekarskiej, podarowaliśmy miliony dolarów w postaci darmowej opieki. Potrafiłem wstać w środku nocy i operować przez całą noc ludzi, którzy nie mieli pieniędzy by zapłacić za operację. Podczas Świąt Bożego Narodzenia anulowaliśmy rachunki tym ludziom,, którzy nie byli w stanie ich spłacać.

Alex Jones: Proszę wyjaśnić jak ta stara dobra medycyna zastępowana jest czystą eugeniką – medycyną śmierci, panelami śmierci, jak to się teraz nam obwieszcza, że rząd ma we władaniu cały system medyczny (…) Gdzie my z tym zmierzami i jakie są sposoby by tę sytuację odwrócić?

Dr. Russell Blaylock: Do czego zmierza ustawa Obamacare? W momencie gdy to po raz pierwszy ją przeczytałem, uderzyło mnie, ża tak się mało wprost mówi. Natomiast są odnośniki do dziesiątek tysięcy innych przepisów i regulacji federalnych, atakże dopuszcza się do wielu arbitralnych zmian już po wprowadzeniu ustawy. Pamiętajmy, że gdy Clinton był prezydentem i próbował po raz pierwszy wprowadzić podobną ustawę, jego żona Hillary spotkała się potajemnie z prezesami czołowych firm farmaceutycznych. Mieli oni bowiem w zamiarze uczynić narodową opiekę zdrowotną narzędziem do zabijania. Byli by oni jedynymi dostawcami dla całego systemu medycznego USA, pozbywając się całkowicie konkurencji.
To samo się dzieje teraz. Nastąpi taka sytuacja, że producenci szczepionek będą nas zmuszać do zaszczepienia wszystkimi możliwymi szczepionkami, odmawiając opieki zdrowotnej jeśli tego nie uczynimy.

Alex Jones: Widzimy już ten przymus na przykładzie pracowników szpitali, którzy nie mogą pracować bez zaszczepienia się, a ostatnio nawet zaczyna się blokować pomoc społeczną osobom, które się nie szczepią. Jest to więc rządowa tyrania medyczna.

Dr. Russell Blaylock: Tak dokładnie jest. A zaprojektowano to z myślą o kontroli społeczeństwa. Jeśłi więc pójdziesz do lekarza z jakiś problemem, to sprawdzi on nasz rekord – i jeśli nie wykaże on np. szczepień na pneumokoki, to będziemy musieli sę zaszczepić by uzyskać pomoc medyczną. W ten sposób zrealizuje się przymusowe szczepienia, a kompanie takie jak Merck czy Novartis będą robiły fortuny produkując szczepionki dla całych USA, oraz w ostateczności dla całego świata. Będzie się nam mówiło co możemy jeść, a czego nam nie wolno, ile ćwiczeń będzie nam wolno przeprowadzać, będą nam wmuszane statyny czy lekarstwa na nadciśnienie, dzieci będą zmuszane do brania tego typu lekarstw – na te tematy się już dyskutuje. Mówi się nawet o wprowadzeniu tych lekarstw do kanalizacji wodnej aby zmusić każdego do przyjmowania tych lekarstw, niezależnie od tego czy ktoś chce czy też nie.

Alex Jones: Wszystko o czym Pan mówi jest już wprowadzane, burmistrz Nowego Jorku mówi np. co można jeść, a co nie, a dzieci w szkołach muszą pisać wypracowania na temat tego co mówi Michelle Obama o zdrowym jedzeniu. A ona nie mówi o szkodliwości GMO, aspartamu czy MSG, natomiast ogranicza ilość kalorii do 850 dziennie przez co można dziecko zagłodzić. W Kalifornii w szkołach przeprowadza się przymusowe szczepienia bez zgody rodziców – wszystko o czym pan mówi już się zaczęło.

Dr. Russell Blaylock: Tak, oni wprowadzają swój program stopniowo (inkrementalnie) by ludzie się mogli do niego przyzwyczaić. Zrobiono niesamowite pranie mózgu ludziom na temat konieczności szczepień i tzw. nabywania grupowej odporności, co jest całkowitym oszustwem, co udowodniłem, a nikt nie pokusił się o konfrontację ze mną. Budują więc system, w którym szczepienia będą przymusowe. Obowiązkowych będzie 125 różnych szczepień. Będzie to wielki zysk dla firm farmaceutycznych, a jednocześnie zrujnuje zdrowie dziesiątków milionów Amerykanów.
A gdy się zestarzejesz i dostaniesz te szczepionki, to twoje zdrowie nagle się pogorszy, to zgadnij co się stanie? Pomoc zostanie ci odmówiona! Ponieważ będziesz już na liście osób zbyt starych dla odpowiedniej pomocy medycznej. Zostaniesz więc pozostawiony na śmierć – będzie to twój panel śmierci.
Mówi się o tym w organizacjach opieki zdrowotnej czy fundacjach tax-free od prawie 50 lat. Ludzie po prostu tego nie czytają, nie zwracają na to uwagi.
Chociaż ty informujesz o tym, przybliżyłeś ludziom te dokumenty, które starannie przeczytałeś, to brzmi to tak niewiarygodnie i konspiratorsko, ludzie nie mogą w to po prostu uwierzyć. A największą bronią diabła jest to, że ludzie mu nie wierzą… Największą bronią kolektywistów, socjalistów czy komunistów było to, że nie wierzono w to, że można uczynić tak straszne rzeczy.

Alex Jones: Tak, teraz ludzie się śmieją, że przecież nie ma już komunizmu czy socjalizmu, mimo że ten system przejmuje kontrolę nad całą planetą!

Dr. Russell Blaylock:Stosują grę słów. Mówi się, że nie jest to socjalizm. Rzeczywiście, zgodnie z poprzednią definicją, nie jest. Socjalizm powinien być nacjonalizacją wszystkich firm i całego przemysłu. Nowy socjalizm, który jest pomysłem Antoniego Gramsci, a spopularyzowany później przez Saula Alinskiego, nie zakłada przejęcia korporacji, lecz podporządkowanie jej przepisom. Można więc regulować ile się produkuje, jak wielu zatrudnia pracowników, ile godzin pracują, itd.

Alex Jones: Dokładnie tak jest. Komuniści potrafili tylko prowadzić obozy śmierci. A ci tylko siedzą i mówią ci co ci wolno robić, a co nie.

Dr. Russell Blaylock: Tak, tym właśnie był narodowy socjalizm, faszyzm we Włoszech, a także to co mamy teraz – korporatyzm. Jeśli się popatrzymy na historię kolektywizmu, to był on oparty na modelu korporacyjnym. Korporacje były bardzo wygodne, bowiem miały zarządy, które podejmowały wszystkie decyzje, zarządzały wszystkimi pracownikami, kontrolowały wszystko co się dzieje wewnątrz korporacji. Tak więc  zdecydowano o budowie korporacyjnej Ameryki i korporacyjnym świecie. I teraz gigantyczna korporacja zarządza wszystkim. Mówi się, że to rząd przejmuje kontrolę nad korporacjami – nie, to korporacje przejmują kontrolę nad rządem. Popatrzmy na listę członków Rady Stosunków Międzynarodowych (Counsil of Foreign Relations – CFR) – są tam prezesi wszystkich najważniejszych korporacji w USA. Popatrzmy na Komisję Trójstronną (Trilateral Commisssion) – to samo, wszystkie głóne międzynarodowe korporacje i domy finansowe. To samo z Biderbergiem – ta sama lista, ci sami ludzie. To są korporacje. Marzeniem Rockefellera było stworzenie korporacyjnej kontroli nad USA.
Esencją kolektywizmu jest wydajność, a to po prostu oznacza zmuszanie ludzi do robienia czegoś czego nie chcą robić. Zabiera się w ten sposób ich wolność, wykonują to czego chcą elity (…) Jeśłi się temu dokładniej przysłuchasz, to mówią o sobie, że to oni są tymi „mądrymi”, wiedzącymi w jaki sposób zorganizować społeczeństwo. Uważają, że społeczeństwo jest chaotyczne gdy się mu da wolność i kapitalizm. Tak więc zdecydowano o wprowadzeniu socjalistycznej kontroli i inżynierii społecznej.

Alex Jones: Jak z tym walczyć, w jaki sposób można się temu oprzeć? Rozumiem, że należy dbać o nasze zdrowie, gdyż wiadomo już, że nie otrzymamy odpowiedniej opieki zdrowotnej? Podam przykład Paula Watsona, który mieszka w Anglii, który choć dba o swoje zdrowie, to jednak zachorował i zapisał się do lekarza. Musiał czekać dwa tygodnie na przyjęcie, po czym dano mu pudełko z aspiryną Advilem, chusteczkami higienicznymi  i czymś tam jeszcze, wyglądało to jak jakiś wojskowy zestaw. Pytam się go dlaczego nie poszedł do lekarza prywatnego? Okazuje się, że trzeba mieć zezwolenie z rządowej kliniki na wizytę u prywatnego doktora. Jest to totalna kontrola i tyrania!

Dr. Russell Blaylock: Jest to przykład poddania dyscyplinie. Nie jesteś już jednostką. Wrogiem kolektywizmu jest indywidualność – jest to we wszystkich książkach filozoficznych komunizmu, socjalizmu, marksizmu i leninizmu, faszyzmu i narodowego socjalizmu. Zawsze tak było – jednostka jest wrogiem. Jesteś tylko numerem, masz swój numer SS (Pesel w Polsce). Nie jest wielką sprawą jeśli odmówi ci się pomocy zdrowotnej i w ten sposób zabije, przecież jesteś tylko numerem. W USA nie jesteśmy do tego przyzwyczajeni, a jako chrześcijanie cenimy człowieka jako jednostkę.
Pytasz co mamy zrobić? Po pierwsze musimy wzmocnić swoją wiarę w Boga. Oni poświęcili ogromną ilość wysiłku by przekonać ludzi, że nie ma Boga, że Jezus nie jest Synem Boga, przez co zniszczyli bazę którą jest wiara. A ta była podstawą istnienia naszego kraju. Musimy to odtworzyć.
Możemy też poprawić stan naszego zdrowia. Tak więc jeśli nawet dojdzie do zaszczepienia nas, to nie będzie dewastujących dla naszego zdrowia reakcji. Wiemy już jak to zrobić. Wiemy też jak poprawić zdrowie ludzi starszych, przez co nie będą chorować, jak to się dzieje obecnie. Wiele chorób neurologicznych może być unikniętych przez odpowiednie ćwiczenia i spożywanie suplementów, a takżę odpowiednią dietę.
Kolejną rzeczą, którą możemy zrobić jest tzw. nulifikacja. Jest to najważniejsza broń, którą nam się ostała. Głosowane zostało zniszczone przez oszustwa wyborcze, nieważne więc jak zagłosujesz – zmanipulują wyniki tak jak im będzie pasowało. Stany mogą więc tylko anulować prawo przez nulifikację i ustanowienie praw stanowych. Także jeśli jesteś jurorem w sądzie federalnym możesz nulifikować prawo wyrokująć „niewinny” niezależnie od dowodów. Takie prawo daje nam Konstytucja, która ustanowiona była w taki sposób gdyż sędziowie w momencie jej istnowienia byli Brytyjczykami, a jurorzy byli Amerykanami.

Alex Jones: Niech Bóg cię błogosławi za te słowa. Ja już od jakiegoś czasu nawołuję do drugiej wielkiej amerykańskiej rewolucji – usunięcia globalistów i reinstalacji Republiki (…)


Źródło artykułu: Monitor Polski


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(3 głosów)



Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 31 grudzień 2012 05:05
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Jak medycyna życia staje się medycyną śmierci - dr Russell Blaylock