Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Amerykańskie Towarzystwo Rakowe (ACS) to przekręt
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Środa, 17 czerwiec 2015 12:35 Autor: admin

Amerykańskie Towarzystwo Rakowe (ACS) to przekręt

Amerykańskie Towarzystwo Rakowe (ACS) to przekręt foto: Wikimedia Commons/CC

Możemy podziękować Samuelowi S. Epsteinowi i wielu innym za zarzucenie światła na instytucję, która jest bardziej zatroskana o napełnianie własnych portfeli, aniżeli zatrzymanie raka – Amerykańskie Towarzystwo Rakowe (American Cancer Society (ACS)).

Na szczęście, po przeczytaniu nagłówków dokumentu o ponad stu stronach, przedstawiającego podejrzane kontakty ACS z Big Pharma i jego zaniedbania na temat dyskusji o czynnikach środowiskowych, które przyczyniają się do zachorowań, zbojkotujesz ich i pozostawisz pustkę w ich kieszeniach.

Mówiono już, że przemysł nowotworowy to multi-miliardowa machina do zarabiania pieniędzy. Ta machina może działać tylko wtedy, gdy informacje o sposobach naturalnych zatrzymywania wzrostu komórek nowotworowych, jak chociażby kurkuma, są tłamszone, a zamiast tego, agendy dużych korporacji międzynarodowych, które zarabiają ogromne pieniądze na ludzkich chorobach, wysyłają swoją wiadomość do mas. Jedną z instytucji, które pomagają Big Pharmie przedstawić ludziom promieniowanie i chemioterapię jako lek na raka jest ACS.

ACS promuje również firmy, które produkują leki na raka, a kompletnie pomija niektóre z prostych i naturalnych leczeń, które są za darmo – od Matki Natury. Nie przeprowadzą pojedynczego badania, które pokazuje, że GMO wpływa na zachorowanie na raka, również toksyny środowiskowe – jak wycieki ropy, chemtrails, zanieczyszczona woda, etc. ACS ma również bliskie powiązania z producentami sprzętu mammograficznego. Towarzystwo otrzymuje również wsparcie finansowe od przemysłu biotechnologicznego, firmy kosmetycznych, branży fast-food, a także firm petrochemicznych.

Kolejny przykład mówiący o tym, jak ACS jest skorumpowane, możemy zobaczyć w ich „świadomości” o raku piersi. Gigant Big Pharma – AstraZeneca – wpłacił multi-milionową sumę pieniędzy ACS, wpływając prawie całkowicie na wszystko, co ACS robi – każdy plakat, ulotka, lub produkt reklamowy o świadomości nt. raka piersi, o jakim możesz myśleć. Publikacje te koncentrują się wyłącznie na mammografii, a nie wspominają ani słowem o rakotwórczej żywności, chemtrails, aluminium w dezodorantach lub antydepresantach. Nie ma słowa o naturalnych, niedrogich środkach zapobiegania raka piersi, podczas gdy namawia się do „leczenia” mammografią lub lekami na raka.

To naprawdę organizacja, od której chcesz informacji o tym, jak walczyć z rakiem? w tym szalonym świecie musisz być świadomy tego, jak przepływają pieniądze. To przenika niemal przez każdą branżę i trzyma prawdziwe, przydatne informacje, z dala od mas.

Na podstawie: http://henrymakow.com/2015/06/american-cancer-society.html, opr. Girion


Źródło: Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(5 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 17 czerwiec 2015 16:22
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Amerykańskie Towarzystwo Rakowe (ACS) to przekręt