Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny System monitorowania mediów ws. szczepionek
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Niedziela, 25 grudzień 2016 11:22 Autor: admin

System monitorowania mediów ws. szczepionek

System internetowy będzie monitorować użytkowników mediów społecznościowych, którzy kwestionują bezpieczeństwo szczepionek.

Jeśli zamieścisz artykuły na Facebooku, żeby ostrzec innych o szkodliwości szczepionek, lub linki na Twitterze o najnowszych badaniach wiążących szczepionki z autyzmem, to popierający szczepionki wkrótce będą o tym wiedzieć w czasie rzeczywistym. Według nowych raportów, naukowcy finansowani przez Bill & Melinda Gates Foundation, zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i w Wielkiej Brytanii wspólnie opracowali komputerowy system światowego monitorowania, jaki jest zdolny śledzić całą aktywność na społecznych mediach na całym świecie, która wymyka się spod mainstreamowego dogmatu szczepień, a takie wystąpienia będą raportowane bezpośrednio do władz.

Te nowe wspaniały ćwiczenia w skali wielonarodowego szpiegowania Big Brothera zostało okrzyknięte rozwiązaniem wobec szybkiego rozprzestrzeniania się tzw “plotek” i “kłamstw” na temat szczepionek za pośrednictwem internetu, który w zasadzie stanowi jedyną formę wolności słowa w sprawie kwestionowania bezpieczeństwa lub skuteczności szczepionek. Według władz mainstreamowych, szczepionki są całkowicie bezpieczne i skuteczne pod każdym względem, a coś, co zadaje temu kłam, to bezpodstawne głoszenie poglądów, jakie oficjalnie uznane zostało za dezinformację przez globalne państwo policyjne.

Według Heidi Larson z London School of Hygiene & Tropical Medicine w Wielkiej Brytanii, i autora nowego systemu śledzenia, wolność słowa w internecie “przyspieszyło globalne rozprzestrzenianie” czegoś, co ona i inni uważają za “niesprawdzone pogłoski i dezinformację na temat szczepionek”. Ludzie myślący po swojemu, innymi słowy, i dyskutujący uzasadnione obawy dotyczące bezpieczeństwa szczepionek z innymi online są zagrożeniem dla establishmentu, a zatem potrzeba wirtualnego wszech-widzącego oka, aby monitorować te wszystkie dyskusje i donosić o tym bezpośrednio do urzędników od służby zdrowia.

Bill Gates i cały przemysł szczepionkowy rozpaczliwie próbują utrzymać mit szczepionki poprzez zastraszanie.

Prawdziwą motywacją rozwoju tego nowego narzędzia śledzącego jest oczywiście zwiększenie presji na pogodzenie się z systemem szczepień przez zastraszenie ludzi, aby milczeli. Ponieważ popieracze szczepień finansowani przez Gates Foundation nie mają możliwości, aby całkowicie zakazać internetowej wolności słowa (przynajmniej jeszcze nie), zamiast tego uciekają się do zastraszania i taktyk manipulacji, co ma dawać nadzieję na stworzenie nowej platformy szerzenia propagandy jeszcze szybciej i ma udaremnić wysiłki, które przeciwstawiają się szczepionkowemu status quo.

To wszystko zostało otwarcie powiedziane przez tych, którzy opracowali nową platformę śledzenia za pomocą funduszy z Gates Foundation, i to mówi samo za siebie w kwestii prawdziwych intencji tej sadystycznej kohorty. Coraz więcej ludzi, mając do tego dobry powód, unika szczepionek, gdyż jak pokazują kolejne badania, są one toksyczne i mało skuteczne. W rzeczywistości, szczepionki okazały się być przyczyną ogniska chorobowego, a rozwiązaniem nie jest Larson i in. Tak więc, aby powstrzymać ten masywny ruch porzucania przemysłu szczepionkowego, należy poszukiwać nowych sposobów przedstawienia realiów w tej sprawie, wszcząć globalną dyskusję na temat szczepionek, aby przekonać ludzi do ich stosowania. (…)

Innymi słowy, dane wskazują, że zaszczepione osoby są rzeczywiście bardziej narażone na choroby, jak świnka, odra, polio niż dzieci, które nie były szczepione, co całkowicie obala mity, że szczepionki “ratują życie” i że nie przyjmowanie szczepień powoduje wystawienie własnego zdrowia na poważne ryzyko.

Pluszowy Miś

|reemisja artykułu z marca 2016|

Źródło: fromthetrenchesworldreport.com, Stop Syjonizmowi


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(25 głosów)Ostatnio zmieniany Niedziela, 25 grudzień 2016 12:12
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny System monitorowania mediów ws. szczepionek