Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Propaganda GW, a nauka - ludzkie płody - z cyklu: "Państwo istnieje formalnie"
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Niedziela, 06 wrzesień 2015 20:21 Autor:

Propaganda GW, a nauka - ludzkie płody - z cyklu: "Państwo istnieje formalnie"

Propaganda GW, a nauka - ludzkie płody - z cyklu: "Państwo istnieje formalnie" foto: kopfjager/Wikimedia Commons/CC

Ostatnio podesłano mi artykuł z GW, wydanie radomskie, autorstwa, jak to zwykle bywa, nieznanego, o tym,że rzekomo zirytowany czytelnik w poniedziałek zadzwonił do GW z donosem na księdza Adriana Jaksędra, który podał informację, że niektóre szczepionki zawierają komórki z płodów ludzkich. Co strasznie oburzyło owego czytelnika.

Oczywiście Gazeta także jest szczerze lub udanie oburzona na głoszenie takich „bredni”, sprzecznych z opiniami „specjalistów”. Oczywiście nazwisk tych „specjalistów” na wszelki wypadek także nie podano.

Zupełnie nie wiem z jakiego powodu, w artykule przytacza się wypowiedź rzeczniczki lokalnego, radomskiego san-epidu p. Beaty Nowak. Widocznie dla GW rzecznik prasowy jest specjalistą. Ale jak już pisałem nie raz, jaka gazeta, tacy specjaliści.

Dodatkowo podpiera się artykuł wypowiedzią osoby z fundacji „Zdrowe Dziecko” o nazwisku Czesław Czechyra, pediatra będący szefem tejże Fundacji.

P. Czechyra kategorycznie zaprzecza występowaniu komórek ludzkich w szczepionkach. Fundacja wspólnie z gminą Kozienice funduje szczepienia dzieci przeciwko pneumokokom. Oczywiście, funduje za pieniądze podatnika, które miały iść na zupełnie inne cele. Nie przeprowadzono żadnego referendum, pytającego o zgodę społeczeństwa na zakup tych szczepionek. Czyli to tak na boku sobie skubnęli.

Tyle w skrócie.

W jednym krótkim tekście cała masa pomieszania z poplątaniem, wskazująca zarówno na poziom merytoryczny tekstu, jak i na powiązania pomiędzy poszczególnymi organizmami.

Po pierwsze, jak to już się dzieje, że do kościoła chodzą ludzie z GW. Przecież jak to wielokrotnie podawał p. St. Michalkiewicz, GW jest to gazeta żydowska dla lokalnej ludności. Nie wiedziałem, że potomkowie Chazarów, przezwani w XIX wieku przez uczonych pruskich Żydami Askenazi chodzą do kościoła. Chyba, że w Radomiu to jakiś fenomen - służbista. 

Po drugie, dlaczego ksiądz nie ma podawać prawdy, czyli na przykład składu szczepionek, nagminnie fałszowanego w Polsce? Przecież nie kto inny, tylko GW podawała liczne wystąpienia znanej znachorki, mgr prof. Lidii Brydak. Przypomnę:

 

Będę prosiła arcybiskupa Henryka Hosnera z diecezji warszawsko-praskiej, by z ambon apelowano do ludzi o szczepienie si przeciw grypie – mówi prof. Lidia Brydak, szefowa Krajowego Ośrodka ds. Grypy przy Instytucie Zdrowia Publicznego PZH. Do grypy ma stosunek bardzo emocjonalny. Jej współpracownicy określają ją niekiedy mianem ,,apostoła szczepień”.

Oficjalnie prof. Brydak mówi, że marzy, by zaszczepiła się co najmniej polowa Polaków. Nieoficjalnie wiadomo, że chciałaby ,wszczepialności na poziomie stu procent”. Kiedy rozmawia się z panią profesor, trudno nie zauważyć, że by osiągnąć swój cel, skłonna byłaby podjąć kroki bardziej radykalne niż wizyta u arcybiskupa. – Oczywiście zarzuci się mi, że zachowuję się, jakbym kierowała obozem w Dachau. Powiem jednak, że ja, Lidia Bernadetta Brydak, twierdzę, iż ludzi powinno się przeciw grypie szczepić przymusowo – mówi pani profesor.”

 


Czyli jak zwiększyć handel szczepionkami, to biskup będzie dobry, a jak zmniejszyć, to nawet księdza trzeba poszczuć?

 

Typowe zachowanie dla pewnych środowisk.

Gazeta wielokrotnie podawała artykuły marketingowe proszczepionkowe, podając nawet fikcyjne nazwiska rzekomych pracowników uczelni zachodnich, jako ekspertów. Weryfikacja tych prac była zawsze jednoznacznie negatywna.

 

Po trzecie, wypowiedź p. Czechyra jest podwójnie wątpliwa, zarówno jako lekarza, który obnaża swoją niewiedzę i jako zainteresowanego handlem szczepionkami. Nie ma żadnych prac p. Czechora na temat szczepionek. https://scholar.google.pl. Trudno wiec oceniać jego przygotowanie w temacie. O jakości i skuteczności szczepionki przeciwko pneumokokom pisałem już kilkakrotnie, podając całą literaturę naukową. Przypomnę tylko, że szczepionka przeciwko pneumokokom zawiera aluminium w ilości znacznie przekraczającej dopuszczalne normy!

Czyli p. Czechyra nie ma pojęcia co robi, podając dziecku ważącemu poniżej 30 kg szczepionkę przeciwko pneumokokom.

 

Tabl1 Jak trują pediatrzy

masa ciała dopuszczalna dawka nazwa szczepionki zawartość AL

ok. 4 kg - 18.16 mcg Al HiB [PedVaxHib] 225mcg

ok. 7.5 kg - 34.05mcg WZW B 250mcg

ok. 15 kg - 68.1 mcg DtAP w zależności od producenta, od 170 do 625 mcg

ok. 25 kg - 113 mcg Pneumokoki 125 mcg

ok. 75 kg - 340.5 mcg HPV 225 mcg

ok. 150 kg - 794.5 mcg Pentacel [DTaP, HiB, Polio combi 330 mcg

Pediatrix [DTaP, HepB, Polio combi 850 mcg

 

Czyli jest to typowe dla niektórych lokalnych społeczności wyciąganie kasy publicznej do prywatnych kieszeni.

Poza tym, fundacja, to masa majątkowa i bardzo ciekawe byłoby podanie, kto jest właścicielem tej masy, czyli finansów. Użyte przez GW określenie „szef”, jest z rodzaju mafijnego, a nie naukowego, czy urzędowego. Normalnie określa się kierownika jako dyrektora, prezesa itd. Ale może właśnie to określenie podaje istotę funkcji.

Naciąganie gminy na kupno szczepionki przeciwko XIX wiecznej chorobie, dawniej zwanej dwoinką zapalenia płuc, jest swojego rodzaju ... [wpisać proszę właściwe słowo].

Wyraźnie widać braki merytoryczne, zarówno wśród pracowników san – epidu, jak i u naszego pediatry. O tym, że to dzięki p. E. Kopacz zredukowano edukację lekarzy o cały rok, już pisałem. Docelowo chodzi o to, by w Polsce był tylko szkolony pierwszy stopień medycyny, czyli poziom felczerski. W ramach Unii specjalistyczne zabiegi - a więc kosztowne - będą przeprowadzane tylko na zachodzie. Oczywiście, obywatel Polski z jego wynagrodzeniem, będzie mógł tylko o takim leczeniu pomarzyć. 

No, ale stare hasło: „Popieramy partię czynem, umieramy przed terminem”, jest jak najbardziej aktualne. Temu służy właśnie wydłużanie czasu pracy do 67 lat. A na takiej Ukrainie idą na emeryturę w wieku 60 lat. I o dziwo, oni mają pieniądze, a my im musimy pomagać, kupując broń.

W tym samym czasie zmieniono lekarzy stomatologów na dentystów, ograniczając im w istotny sposób zakres działania. W Niemczech nadal są lekarze stomatolodzy, jako wyższy stopień wtajemniczenia.

Dokonano tych zmian bez żadnych protestów tzw. elit stomatologicznych i Izb Lekarskich. Jest to ewidentnym dowodem na to, jaki jest cel powołania tych Izb.

 

Przechodząc od komórek ludzkich, zwartych w produktach stosowanych powszechnie.

 

Wyszło to na jaw, kiedy to firma Neocutis [nowaskóra] opublikowała na swojej stronie internetowej informacje, że do produkcji kremów używa tkanek uzyskanych z płodów po aborcji. 

Kremy te to: Bio-restorative Skin Cream, Lumbre Bio- restorative Eye Cream, Bio-Gel, Bio-restorative Hydrogel, Journee Bio-restorative day Cream. Fachowo są one nazywane proteinami skórnymi.

Na przykład krem Journee Bio - restorative day Cream kosztuje w pudełku 30 gramowym aż 120 dolarów i wyprodukowany został z dodatkiem komórek z ciała 14 tygodniowego chłopca.

Life DYNAMISC W RAPORCIE Z 2009 ROKU WYJAŚNIA SZCZEGÓŁOWO, W JAKI SPOSÓB TE FIRMY NABYWAJĄ CIAŁA.

Doskonale o tym mówi ks. prof. Zwoliński. Takie poaborcyjne płody kosztują w Chinach tylko 75 dolarów za kilogram, a już we Francji cena wzrasta do 220 dolarów. Chińskie sądy wydają zgodę na taki handelek. Wiadomo, że w niektórych kantonach wolno kobiecie mieć tylko jedno dziecko, każde następne jest mordowane.

 

Ostatnio ujawniono wiele więcej zapotrzebowań na płody ludzkie. Okazało się, że wiele firm spożywczych używa komórek płodowych do poprawy smaku. Takie firmy jak Kraft, PepsiCo, Nestle, używają różnych substancji smakowych wyprodukowanych z wykorzystaniem tkanek płodów ludzkich. Firma Senomyx z Kaliforni produkuje „fałszywe chemikalia”, zmieniające poczucie smaku. Środki te są dodawane do wielu produktów spożywczych każdego dnia.

Senomyx opiera się na preparacie HEK 293, otrzymanym właśnie z aborcyjnego płodu. Komórki są pobierane z nerek wyskrobanych płodów.

A podobno kanibalizm jest karalny…A wszyscy korzystający z tych preparatów, to kto?

 

Ale to nie wszystko.

Właśnie ostatnio tak reklamowane szczepionki przeciwko odrze MMR, również zawierają pochodne otrzymane z komórek aborcyjnych płodów. Podobnie komórki takie są zawarte w następujących szczepionkach:

 

Tabl. 2 Szczepionki zawierające koĶorki uzyskane z płodów. 

-MMR II (Merck)

-ProQuad (MMR + Chickenpox — Merck)

-Varivax (Chickenpox — Merck)

-Pentacel (Polio + DTaP + HiB — Sanofi Pasteur)

-Vaqta (Hepatitis-A — Merck)

-Havrix (Hepatitis-A — Glaxo SmithKline)

-Twinrix (Hepatitis-A and B combo — Glaxo)

-Zostavax (Shingles — Merck)

-Imovax (Rabies — Sanofi Pasteur)

I w lekarstwach: 

-Pulmozyme (Cystic Fibrosis — Genetech)

-Enbrel (Rheumatoid Arthritis — Amgen)

 

 I specjaliści radomscy o tym nie wiedzą.

 

Trzeba też dodać, że obecnie sprzedawana szczepionka Pediatrix, przeciwko polio, zawiera aż 850 mcg aluminium, nie licząc innych, mniej lub bardziej szkodliwych związków. Szczepionka o nazwie Pentacel zawiera 330 mcg aluminium. Wiadomo, że aluminium jest silną neurotoksyną, uszkadzającą bezpośrednio mózg dziecka.

 

Dopuszczalna dawka dopuszczalna dla dziecka wynosi 10 -15 mcg, w zależności od wagi.

Czyli dziecko w czasie szczepienia otrzymuje neurotoksynę w dawce 8000 % przekraczającej dopuszczalną normę! Wielka szkoda, że o tym PT Ksiądz także nie powiedział.

 

Poniżej przytoczę parę przykładów produktów spożywczych zawierających komórki uzyskane z płodów ludzkich. A podobno ludożerstwo istnieje tylko wśród dzikich.

 

LIPTON: Lipton tea i inne soki, takie jak Propel, SoBe, Gatorade, Fiesta Miranda, soki i napojeTropicana

PEPSI: Wszystkie napoje bezalkoholowe: Sierra Mist • Mountain Dew • piwo korzenne i inne bezalkoholowe • napoje No Fear • Ocean Spray • Napoje najlepsza kawa w Seattle • tazo • AMP Energetyczne • Aquafina woda • Aquafina aromatyzowane napoje • Napoje energetyczne DoubleShot • napoje Frappuccino

Nestle: Wszystkie śmietanki do kawy • Maggi Brand błyskawiczne zupy, kostki bulionowe, keczupy, sosy, przyprawy, makaron instant

KRAFT – Cadbury ADAMS: • Guma do żucia: Black Jack • Bubbaloo • Bubblicious • Chiclets • Clorets • Dentyne • Freshen Up • Wiśniowa • Kwaśne jabłk • Stride • Trident

Cadbury ADAMS CUKIERKI: • Wiśnia Blaster • Fruit Mania • Bassett likiery wszystkie rodzaje • guma Maynards Wino • Szwedzkie Ryby • Szwedzkie Jagody • Juicy Squirts • Fuzzy Peach • Sour Chillers • Sour Patch Kids • Mini Fruit Gumy • CERT miętówki • Halls Dropsy

NEOCUTIS kosmetyki: Neocutis używa męskich komórek dziecka po 14-tygodniowym okresie ciąży do swoich kremów przeciwzmarszczkowych. Poniższe kremy zawierają komórki płodowe, ale czy nie powinniśmy zbojkotować wszystkie ich produkty. • Bio-Żel Prevedem Journee • Bio-Serum Lumiere • Bio Krem regenerujący skórę.

SZCZEPIONKI: • MMR II (Merck) • ProQuad (MMR + Ospa wietrzna – - Merck) • Varivax (Ospa wietrzna – Merck) • Pentacel (Polio + DTaP + HiB – Sanofi Pasteur) • VAQTA (wirusowe zapalenie wątroby typu– Merck) • Havrix (wirusowe zapalenie wątroby typu– GlaxoSmithKline) • Twinrix (Hepatitis- A i B kombi – Glaxo) • ZOSTAVAX (Półpasiec – Merck) • Imovax (Wścieklizna – Sanofi Pasteur); innych leków: • PULMOZYME (Mukowiscydoza – Genetech) • Enbrel (reumatoidalne zapalenie stawów – Amgen)

Źródła: 

http://www.www.endalldisease.com

http://www.ewg.org

http://www.naturalnews.com

I mamy kolejny problem. Oficjalnie w państwach tzw. cywilizowanych kanibalizm jest przestępstwem. Co do tego, nikt z kręgów cywilizacji łacińskiej chyba nie ma wątpliwości. A tutaj na rynek wpuszcza się produkty zawierające komórki ludzkie. Czyli pierwsza bariera została przełamana. Po cichu, ale wszyscy się zgodzili i nikt nie protestuje.

Pytanie bowiem jest jedno: jeżeli wolno mi zjeść 10, czy tysiąc komórek ludzkich, to dlaczego nie 10 milionów. Przecież to jest to samo ciało ludzkie. Cała różnica polega tylko na ilości, bowiem co do jakości, już się zgodziliśmy?

I kolejne pytanie. Jeżeli wolno do pepsi, to dlaczego nie wolno do kiełbasy, czy jakiejś tam pasty do chleba?

Jeżeli wolno dodawać do żywności płody dziecięce, to dlaczego nie wolno choćby po eutanazji dorosłych? A dlaczego tak prą określone kręgi, z GW włącznie, do wprowadzenia eutanazji? A zobacz, jaka to ilość mięsa i się marnuje.

Jest jeszcze jeden problem, dlaczego o tym głośno mówi tylko ksiądz, a milczą biskupi?

dr J. Jaśkowski

 

„Kłamstwo musi być przedstawione jako prawda!

Dlatego mamy mass media” - jj

 

ww.netiralnews.com/050728 z dnia 10 sierpnia 2013

www.vacitruth.com/2014/09/07/

accessdata.fda.gov/scripts/cdrh/cfdocs/cfcfr/

www.whale.to/a/biggs graph c.html

www.naturanews.com/050332

www.naturalnews.com/050320 vaccine deaths animal attacks

www.vaccineliberationarmy.com/categoty/polio/

www.naturalnews.com/049884

www.naturalnews.com/050308 measles death vaccine

www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1749085

www.nebi.nlm.nih.gov/pubmed/24277828

www.cdc.gov/maso/facm/pdfs/BSCOID/2013121112 BSCOID Minutes.pdf

www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/21888789

www.ncbe.nlm.nih.gov/pubmed/22174753

www.ncbe.nlm.nih.gov/pubmed/23264672

www.ncbi.nih.gov/pubmed/24586717

www.cid.oxfordjournals.org/content/early/2014/02/27/cid.ciu 105

www.fda.gov/downloads/Safety/MedWatch/UCM201419/pdf

PubMed 3618578

Pub Med 1994745

Pub Med 1884314

Pub Med 7740350

www.fiercepharma.com/node/12501/

J.Am.Geriatr.Soc 2014Dec;62(12) 2327 -32

JAMA 1988 15 kwiernia; 279 (15) 1200-5

Nowotwor Biol 2014.październik 31

www.naturalnews.com/048890 vaccines autoimmune

Alim.Pharma.Ther 2009, 01 lipca 30, 113-25

www.naturalnews.com/048843 mainstream media vaccine 

www.fiercepharma.com/special-reports/top-10-pharma

www.hormonesmatter.com/obesity-childhood-vaccines-blame/ 

J.Eur Acad Derma Vener 2014 grudzien 15

Anticancer Res 2011 Sept.31

Eur J.Cancer 2010 Aug,46 , 2196-205

Br.J.Cancer 2014,27 maj.2772-84

www.nvic.org/NVIC-Vaccine-News/March02011/No-Pharma-Liability

www.naturalnews.com/048888 vaccine adverse events autism

www.thelibertybeacon.com/2014/01/23/flu-vaccines-is

 

Wskazane rozpowszechnienie, szczególnie w Radomiu i okolicy.

 

Szczepione są dzieci z rodzin biednych, niewykształconych z dzielnic lumpenproletariatu, kolorowi.

Nie szczepią się dzieci z rodzin bogatych, wykształconych, białych” USA 

 

Do której grupy Ty, Szanowny Czytelniku należysz?

 

Gdańsk 05.06.2015r.

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Przesłane przez autora mailem dla alexjones.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(4 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 06 wrzesień 2015 21:37
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Propaganda GW, a nauka - ludzkie płody - z cyklu: "Państwo istnieje formalnie"