Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Ciąg dalszy nagonki szczepionkowców!
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Czwartek, 15 październik 2015 10:21 Autor:

Ciąg dalszy nagonki szczepionkowców!

Tekst otrzymany od jednego z naszych stałych publicystów.

----

 

Szanowna Redakcjo,

Zwracam się z uprzejmą prośba o opublikowanie tego pisma z powodu „ginięcia” korespondencji mojej wysyłanej do Izb Lekarskich. Tak się bowiem dziwnie składa, że nie otrzymuję żadnej odpowiedzi, na moim zdaniem proste pytania, nie przekraczając możliwości udzielenia odpowiedzi każdemu zajmującemu się tematem.

Na odpowiedź na niektóre pisma czekam już ponad 70 tygodni.

Tak jak przewidywałem, sprawa oskarżenia mnie nie została zamknięta pomimo decyzji Sądu uniewinniającego mnie.

Teraz zostałem oskarżony, że wystawiłem zaświadczenie nie na tym druku na jakim powiniennem. Czyli merytorycznie wszystko jest prawidłowo tylko forma druku nieprawidłowa. A poza tym mam udowodnić, że nie jestem wielblądem.

----

24.09.2015r

W. Sz.Pani

Dr n.med.Maria Adamcio-Deptulska

Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej

OIL Gdańsk

 

W. Szanowna Pani Doktor

W odpowiedzi na pismo L.Dz.1164/2015 uprzejmie proszę o podanie podstawy prawnej na jakiej PT Rzecznik Izby Lekarskiej zajmuje się formalną stroną druków administracji państwowej. O ile się orientuję to administracja państwowa do chwili obecnej dysponuje aparatem kontroli formalności druków. Chociaż prawdą jest, że minister spraw wewnętrznych tego rządu przyznał, że państwo istnieje formalnie.

Po drugie, proszę o podanie podstawy prawnej dlaczego ja musze odpowiadać w terminie dwu tygodni, a Rzecznik nie może odpowiedzieć w okresie 1.5 roku czyli ponad 70 tygodni. O ile się orientuję to Izby działają na zasadzie stowarzyszeń i występuje równość stron.

Po trzecie, nie jest prawdą, że nie zgłosiłem się, Szanowna Koleżanko, tylko podałem powód, stan po wypadku, stosowną dokumentacje przedstawiłem. Tak więc jest to potwierdzanie nieprawdy w dokumencie.

Po czwarte, nie złożyłem wyjaśnień, ponieważ nie otrzymałem kopii dokumentów, które są podstawą oskarżenia, co jest normalnym postępowaniem w takich sprawach, więc nie wiedziałem do czego mam się ustosunkowywać.

Po piąte, rozporządzenie Ministra Zdrowia nie jest ustawą i jako takie w Polsce nie ma mocy obowiązującej. Jest to znane powszechnie i dziwi mnie, ze PT Rzecznik o tym nie wie. Nas na pierwszych szkoleniach po powstaniu Izb o tym informowano.

[byłem w składzie Sadu Izby Lekarskiej w pierwszej kadencji]

Po szóste, do dnia dzisiejszego, a więc po minięciu ponad 12 tygodni nie otrzymałem odpowiedzi na moje kolejne pismo.

Po siódme, na jakiej podstawie twierdzi Pani, że od 13 lat nie pracuję zawodowo?

Podkreślam, że takie potwierdzanie nieprawdy w pismach jest przestępstwem w stosunku do dokumentów i podlega pod określone paragrafy.

 

Z poważaniem

dr Jerzy Jaśkowski

 

PS. Odpowiedź jaką otrzymałem od p. doktor Maria Adamcio-Deptulskiej skupiała się na twierdzeniu, że polemizuję z zarzutami. Rozumem, zrozumienie słowa pisanego jest coraz bardziej trudne w Polsce ale jak mam się ustosunkować do wyimaginowanych zarzutów nie znając dokumentów? Na kpiny zasługuje dopisek, że mogę się zapoznać z dokumentami w siedzibie Izby, skoro PT Lekarka wie, że nie mogę chodzić.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 15 październik 2015 12:20
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Ciąg dalszy nagonki szczepionkowców!