Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Australia – astronomiczna „grzywna” za odmowę szczepienia dziecka
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Piątek, 04 grudzień 2015 14:06 Autor: admin

Australia – astronomiczna „grzywna” za odmowę szczepienia dziecka

Australia nałoży karę finansową na każdego za odmowę szczepienia dziecka.

W 2015 roku parlament Australii zalecił ażeby od 1 stycznia 2016 roku „karać finansowo”, do wysokości kwoty 15000 dolarów australijskich, tych rodziców, którzy odmawiają szczepienia swoich dzieci.

O tym fakcie dnia 16 września 2015 roku poinformowała agencja „CBC” powołując się na agencję „Associated Press” (AP). Decyzja australijskiego parlamentu zaczyna obowiązywać od 1 stycznia 2016 roku. Ci rodzice, którzy nie szczepią swoich dzieci, pozbawiają się możliwości otrzywania dotacji i zapomóg na swoje dzieci.

Średnio australijska rodzina z dziećmi straci, w przypadku odmowy szczepień, do 15 tysięcy australijskich dolarów na rok, podliczyli australijscy parlamentarzyści.

Nowa inicjatywa ustawodawcza lobbystów szczepionek i koncernów farmaceutycznych nazywa się „No Jab, No Pay Bill” (Nie ma szczepień, nie ma zasiłków).

Agencja zapewnia, że australijscy rodzice przyjęli nową ustawę z entuzjazmem (hurra!).

 

 

Źródło: Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(9 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 04 grudzień 2015 17:07
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Australia – astronomiczna „grzywna” za odmowę szczepienia dziecka