Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Powikłania poszczepienne u 1,5 mln Japonek
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Niedziela, 27 marzec 2016 13:37 Autor: admin

Powikłania poszczepienne u 1,5 mln Japonek

Rząd Japonii ostatnio wycofał poparcie dla szczepionek HPV (na brodawczaka), kiedy okazało się, że ponad połowa z 3.28 milionów dziewcząt i młodych kobiet w Japonii zaszczepionych szczepionkami Gardasil lub Cervarix miała poważne powikłania poszczepienne.

W USA do rządowej bazy danych VAERS zgłoszono 138 zgonów i ponad 30 000 powikłań poszczepiennych. Te liczby trzeba pomnożyć przez 20 do 50, żeby otrzymać przybliżone liczby wszystkich prawdopodobnych powikłań (bo zgłaszanych jest tylko od 2 do 5% wszystkich powikłań). Tzn. te szczepionki mogły zabić od 2760 do 6900 dziewcząt i młodych kobiet w USA.

Powyższe tabelki z VAERS pokazują rodzaje zgłoszonych powikłań poszczepiennych. Warto zwrócić uwagę na patologiczne rozmazy cytologiczne, dysplazje komórek szyjki macicy i raka szyjki macicy (zaznaczone w tabelce na czerwono; te liczby też trzeba pomnożyć przez 20 lub 50). A więc te szczepionki, nie tylko nie chronią przed rakiem szyjki macicy, ale wręcz go wywołują. Jest to szczególnie znamienne, ponieważ ten typ raka naturalnie prawie nigdy nie zdarza się wśród dziewcząt (występuje przeważnie wśród starszych kobiet i w USA jest bardzo rzadki), a szczepionki te okaleczają i zabijają głównie młode dziewczęta i kobiety. Ponadto wiadomo, że szczepionki te wywołują bezpłodność i poronienia.

Nadesłała: prof. dr hab. Maria D. Majewska

 

Źródło: Monitor Polski


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(17 głosów)1 komentarz

  • Link do komentarza hansje Niedziela, 27 marzec 2016 17:47 napisane przez hansje

    To straszne..
    Przecież jak na dłoni widać, że to się wpisuje w ogólny plan ksenocydu na nas, poprzez zatrzymanie przyrostu naturalnego wśród WYBRANYCH GRUP ludności...
    A u nas Duda, JAKO PIERWSZE po nominacji na Prezydenta - podpisał WŁAŚNIE TO - PRZYMUS "szczepienia" HPV...
    To jest po prostu zbrodnia.. Czy swoją córunię też każe "zaszczepić" Gardasilem ?.. Czy też może dostanie SPECJALNĄ "szczepionkę", koszerną ?.. Zawierającą wyłącznie sól fizjologiczną, czyli izotoniczny roztwór NaCl 0,3% ? :) ...

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 27 marzec 2016 10:38
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Powikłania poszczepienne u 1,5 mln Japonek