Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Handel. Lekarze w roli sprzedawców - z cyklu: "Państwo istnieje formalnie"
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Środa, 23 grudzień 2015 05:28 Autor:

Handel. Lekarze w roli sprzedawców - z cyklu: "Państwo istnieje formalnie"

Handel. Lekarze w roli sprzedawców - z cyklu: "Państwo istnieje formalnie" foto: Wikimedia Commons/CC

Ponieważ wszystkie wydawnictwa prasowe w Polsce są „własnością niemiecką”, jest rzeczą niemożliwą, aby uświadamiać ludzi o powikłaniach poszczepiennych. A od 2009 roku wiadomo, że aż do 2099 roku niemieckie mass media będą kontrolowane przez USA. I wiadomo również, że producentami szczepionek są firmy z USA. Chyba nie jesteś tak naiwny Szanowny Czytelniku, abyś nie wiedział, że koszula jest bliższa ciału. A zysk to pieniądz. Nie można działać przeciwko sobie. Po to ma się użytecznych troli. 

Żaden podany w tutaj przypadek nie został opisany w biuletynach Izb lekarskich. Jakoś dziwnie Izby Lekarskie unikają jak diabeł święconej wody zajmowania się tematem śmierci i powikłań poszczepiennych i dalej dezinformują swoich członków. Stworzono nawet specjalne portale dla lekarzy, obsługiwane przez zawodowe zespoły dezinformacyjne, takie jak Kompedium 24, czy Medycyna Praktyczna. Zespoły troli starają się podać właściwą wykładnię aktualnej wiedzy.

Izby Lekarskie zrezygnowały nawet z prowadzenia własnych konferencji naukowych. A te, które są, prowadzone przez tzw. „firmy”, zawsze reklamują się w ten sposób, że wykłady będą prowadzili znani specjaliści. Potem okazuje się, że specjaliści są dlatego znani, czy wybitni, ponieważ są opłacani jako dwuetatowcy.

EPIDEMIA POLIO WYWOŁANA PRZEZ B. Gatesa i WHO w 2011/12 roku.

Od dzikiego szczepu polio chorowało w Indiach około 220 dzieci rocznie, na miliard dwieście milionów mieszkańców. W 2011 roku zaszczepiono milion dzieci i aż 61 000 z nich zachorowało na polio i zostało kalekami do końca życia. Oczywiście żaden z biuletynów Izb lekarskich nie poinformował o tym swoich członków.

A niby w jakim celu mamy ich informować, mają sprzedawać, a nie myśleć.

Oczywiście, żadnych odszkodowań rodziny tych dzieci nie otrzymały, podobnie jak dzieci poszkodowane przez szczepionki w latach siedemdziesiątych w województwie poznańskim. Nazwiska twórców tej epidemii poszczepiennej nie są w Polsce znane. Podobnie do dnia dzisiejszego, a podobno od 25 lat żyjemy w wolnym kraju, żadna komisja lekarska nie odkryła ludzi z PZH, odpowiedzialnych za zakup szczepionek przeciwko polio, skażonych małpim wirusem SV-40, rakotwórczym dla człowieka. I nie prowadzi się nawet obecnie żadnych badań, ile spośród tych zakażonych osób zmarło na raka. A już w 1960 roku naukowcy amerykańscy przewidywali epidemię raka w krajach byłego kondominium sowieckiego. A że mamy wyjątkową epidemię zachorowań na raka, jest faktem bezdyskusyjnym.

Co takiego dzieje się, że w naszym 52 stanie stosujemy od ćwierć wieku wzorzec amerykański? Charakteryzuje się on wzrostem kosztów wprowadzanych procedur medycznych, przy spadku jakości usług. Tworzą go bowiem wybierani przez urzędników, czy to ministerstwa, czy NFZ, tzw. specjaliści. Występujące konflikty interesów są skrzętnie ukrywane. Nie podaje się i chowa pod dywanem prace tych ekspertów na etatach firm farmaceutycznych, choć ujawniono taki wśród konsultantów krajowych i wojewódzkich. Ukrywany jest skrzętnie konflikt interesów członków Izb lekarskich. Pomimo ponad roku od apeli o ujawnienie powiązań członków Zarządów Izb Lekarskich z przemysłem farmaceutycznym, żadna Izba Lekarska takiej listy nie ujawniła! Mówi to samo za siebie.

Mało tego, okazuje się, że od kilku lat Zarządy Izb Lekarskich wypłacają sobie wynagrodzenie, po jakieś 6000 złotych miesięcznie, za pełnienie funkcji honorowych. Jest to o 30% więcej, aniżeli wynosi średnie wynagrodzenie lekarza pracującego w chorymi.

Wszystkie książki medyczne są wydawane za pomocą dofinansowania koncernów farmaceutycznych, o czym świadczą chociażby reklamy umieszczane w tych książkach. Jest rzeczą oczywistą, że książka nie może zawierać sprzecznych z reklamą tekstów.

Po drugie, to pranie mózgów polega także na likwidacji części tzw. klinicznej w danym podręczniku, na rzecz opisu procedur, jakie przyszły medyk musi wykonać, aby nie narazić się na przykrości. 

Przypominam, że wszelkiego rodzaju procedury, czy to NFZ, czy Ministerstwa zwanego Zdrowia, nie posiadają nazwisk fizycznych autorów. Pod takimi procedurami nikt fizycznie się nie podpisuje. Zawsze ustala to „komisja” wybitnych specjalistów, anonimowo. Może dlatego, że te procedury często przypominają opinie Klubów AA. Albo to wcale nie są specjaliści? Tylko urzędnicy wypełniający polecenia starszych i mądrzejszych?

Czasem takie procedury ustalają grupy doraźnie stworzone na zlecenie przemysłu. Przykładem jest słynne inaczej FLU Forum mgr prof. Lidii Brydak, gdzie na ponad 20 osób, było tylko dwóch lekarzy. Ale zalecenia FLU FORUM są szeroko propagowane.

Podobnie z wytycznymi dla szczepień dzieci z chorobami układu nerwowego. Ostatnio ukazały się właśnie wytyczne: „Standardy postępowania diagnostyczno - terapeutycznego w schorzeniach układu nerwowego u dzieci”.

Niestety, jak ujawniono, Autorzy tych wytycznych są opłacani przez koncerny szczepionkarskie.

 

Dr hab. n. med. Teresa Jackowska

Honoraria od firmy GSK i MSD za wykłady wygłaszane na konferencjach naukowych i szkoleniowych oraz finansowanie udziału w międzynarodowych kongresach i konferencjach naukowych.

 

Dr n. med. Jacek Mrukowicz

W okresie minionych 3 lat otrzymałem:

Honoraria od firmy GSK i MSD, producentów szczepionek przeciwko HPV, za wykłady wygłaszane na konferencjach naukowych i szkoleniowych.

Finansowanie udziału w międzynarodowych kongresach i konferencjach naukowych od firmy GSK.

Jestem redaktorem naczelnym czasopisma „Medycyna Praktyczna Pediatria” i suplementów „Szczepienia” wydawanych przez wydawnictwo Medycyna Praktyczna, w których pojawiają się m.in. reklamy szczepionek i produktów wytwarzanych przez firmy GSK i MSD.

Jestem etatowym pracownikiem „Medycyny Praktycznej Szkolenia”, która organizuje konferencje i warsztaty szkoleniowe dla lekarzy i pielęgniarek, w tym m.in. sponsorowane przez firmę GSK.

 

Dr hab. n. med. Leszek Szenborn, prof. nadzw. AM

Honoraria za wykłady/konsultacje, finansowanie uczestnictwa w konferencjach i kongresach naukowych (MSD i GSK)

Prowadzenie badań klinicznych (GSK)

 

Prof. dr hab. n. med. Jacek Wysocki

Uczestniczył w badaniach klinicznych, wykładach sponsorowanych oraz korzystał z pomocy finansowej przy wyjazdach na kongresy naukowe od kilku firm produkujących szczepionki.

 

Przez pierwsze 15 lat ci sami popychacze szczepionkowi w rodzaju p. prof. Radzikowskiego, Brydak, Simona, Szemborna, itd., wmawiali społeczeństwu, że rtęć zawarta w szczepionkach nie szkodzi. Potem okazało sie, że jednak jest zupełnie inaczej.

Zresztą p. prof. Szenborn to w ogóle swoisty przypadek naukawy. Jeszcze 3.07.2015 w Medycynie Praktycznej namawia do stosowania preparatu Acyklowir - Hascovir u małych dzieci, kiedy to już kilka lat wcześniej udowodniono, że ten preparat, jeżeli w ogóle skraca czas przebiegu choroby, to o 12 godzin. A kto mierzy czas przebiegu grypy na godziny?

Żaden podręcznik chorób zakaźnych, wydany od 1945 roku, nie zawiera podstawowych danych liczbowych z zakresu epidemiologii. Widać wyraźnie, że pisane są według tego samego schematu dużej liczby przymiotników. Najlepszą profilaktyką według tych książek są szczepienia, bez szczepień mielibyśmy epidemie itd. Pomimo, że za tymi podręcznikami stoją różni autorzy, to treść w zasadzie jest ta sama.

Ogólnie znany jest fakt, że szczepienia przeciwko XIX-wiecznej chorobie, jaką są pneumokoki, powodują liczne zgony dzieci. Tylko w bazie VARRS zanotowano 1394 zgony. Z tej liczby 752 zgony dotyczyły dzieci poniżej 6 miesiąca życia. A to jest 1-5% wszystkich. Czyli praktycznie, prawdziwe dane to około 26 000 zgonów po szczepieniu przeciwko pneumokokom, w tym około 1500 dzieci do 6 miesiąca życia. 

Musisz o tym wiedzieć Szanowny Doktorze. Ty także bierzesz w tym udział.

dr J. Jaśkowski

 

Pamiętaj: Leczenie jest zawsze sprawą indywidualną chorego.

Ustawy medyczne służą handlarzom i spec służbom,

w celu lepszego zniewolenia człowieka, politycznego i ekonomicznego. jj.

 

www.biuletyn.servier.pl/php/20156/

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=16744&Itemid=119

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=16655&Itemid=119 

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=16469&Itemid=119

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=13997&Itemid=119j

http://www.polishclub.org/2015/07/20/dr-jerzy-jaskowski-zabijaja-dzieci-morduja-lekarzy/

http://faktydlazdrowia.pl/toksyczne-szczepienia-dr-jerzy-jaskowski/

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/gardasil_czyli_jak,p1987094490

 

 

Gdańsk 22.12.2015 r.

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(8 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 23 grudzień 2015 19:02
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Handel. Lekarze w roli sprzedawców - z cyklu: "Państwo istnieje formalnie"