Wydrukuj tę stronę
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Środa, 13 styczeń 2016 07:11 Autor: admin

Szczepionki polio powodują polio. Monsanto przed trybunalem w Hadze!

Dyrektor oddziału wirologii w National Institute for Biological Standards and Control, UK, Phillip Minor, przyznał, że w naszych czasach szczepionki przeciw polio OPV (doustne, zawierające wirusy) są głównym źródłem ognisk i epidemii tej choroby na świecie. Polska należy do niechlubnej grupy krajów, w których nadal stosuje się szczepienia OPV. Zostały one zarzucone przez wszystkie kraje rozwinięte, które stosują tylko szczepionki IPV (iniekcyjne z zabitymi wirusami). Widać polskie MZ ma układy z producentami tych szkodliwych szczepionek, żeby zapewniać im zyski w Polsce. Inaczej trudno wytłumaczyć takie bezsensowne decyzje. Jest jednak nadzieja, że szczepionki OPV wreszcie zostaną wycofane z Polski wiosną br. Do tego czasu, żaden rodzic nie powinien ich podawać swemu dziecku.

Zagrożenie dla zdrowia osobniczego i publicznego stanowi nie tylko stosowanie szczepionek OPV, ale także produkcja różnych szczepionek wirusowych. W 2014 r. firma GlaxoSmithKline w Belgii spuściła 45 litrów stężonej zawiesiny wirusów polio do lokalnych ścieków. Czy spowodowało to lokalne ogniska choroby? Nie wiadomo, bo korporacyjne media ukrywają takie informacje, lecz w innych krajach (np. w Syrii, Libanie) masowe zarażenia odszczepionym wirusem polio, który znalazł się w ściekach, miały miejsce.

Nad. e-mailem- prof. M.D. Majewska

=====================================

Kilka informacji o szczepionkach*

Kilka suchych faktów: Media obiegła informacja o wycofaniu dwóch serii szczepień z kalendarza obowiązkowego Tripacel, seria C4007 AK i Euvax B UFA 12001.
Okazuje się, że Główny Inspektorat Farmaceutyczny zdecydował o wycofaniu z obrotu szczepionek, które są podawane zaraz po porodzie w szpitalu. Jest to seria szczepionek przeciw gruźlicy BCG 10, produkcji BIOMED-LUBLIN, oraz szczepionki Pentaxim przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi i poliomyelitis.

Zastanawiające jest to, że coraz częściej z rynku farmaceutycznego znikają kolejne szczepionki i te które są stosowane różnią się od wycofanych tym, że jeszcze wolno je aplikować. Fakt, że odbywa się to w taki sposób, jakby celem było jak najmniej informacji na te tematy można założyć, że wygląda to tak jakby próbowano zatuszować „ciche” eksperymenty na dzieciach, czynione przez tak zwaną „służbę zdrowia”. Lekarze zwykle nie informują o ryzyku powikłań poszczepiennych, dlatego rodzice nie wiążą ich ze szczepieniami. Gdy któryś z nich zapyta się o możliwość negatywnych odczynów większość z lekarzy patrzy na rodziców jak na przybyszów z obcej planety. Krytyka szczepionek wykracza poza pojmowanie zajmujących się nami niedouczonych konowałów.

Alergia. Niektóre dodatkowe substancje w szczepionkach żelatyna, białka jaja kurzego, białka drożdży) mogą wywołać reakcję anafilaktyczną. Tiomersal – etylowa pochodna rtęci o silnych właściwościach bakterio- i grzybobójczych 2-fenoksyetanol jest oleistą cieczą o właściwościach bakteriostatycznych. Wchodzi w skład kosmetyków (m.in. jako utrwalacz do perfum), preparatów odkażających do skóry, środków odstraszających owady (repelenty), a także niektórych szczepionek. Sole glinu stosuje się w niektórych szczepionkach w charakterze adiuwantu Formaldehyd stosuje się w procesie produkcyjnym szczepionek do inaktywacji bakterii, wirusów i toksyn w celu uzyskania bezpiecznych antygenów „zabitych”. Absurdem również jest twierdzenie, że szczepionki skojarzone posiadają mniej antygenów. To tak, jakby twierdzić, że 4+4 jest 2. Wbrew naturze jest podawanie antygenów, a właściwie mieszanki różnych antygenów bakterii lub wirusów (a zwłaszcza o nie chodzi) wywołujących różne choroby. Nie ma nigdzie w literaturze medycznej przypadku, by ktoś chorował jednocześnie na kilka chorób zakaźnych.

Co do zawartości konserwantów – tutaj chodzi nie o ich ilość, ale jakość. Nie każdy konserwant, czy adiuwant jest potencjalnie niebezpieczny. Wystarczy jeden np. skwalen, by skutecznie doprowadzić do totalnego rozregulowania układu immunologicznego z długotrwałymi następstwami. Nadmienić należy, że każdy producent szczepionki dąży do uzyskania jak najwyższej immungenności. I niekoniecznie interesują go długofalowe następstwa dla organizmu po zastosowaniu takich „hiperszczepionek”. Wnioski wysuwają się same.

* Nadesłane anonimowo e-mailem

==============================

Dobra wiadomość: Monsanto przed trybunalem w Hadze

Jesienią b.r. firma Monsanto zostanie postawiona przez wybitnych naukowców i ekologów przed trybunałem w Hadze za ecocide przeciw naturze oraz ludzkości. I to będzie prawdopodobnie znaczyć adieu dla faszystowskiej umowy TTIP, dającej korporacjom pełną władzę nad państwami i obywatelami Europy i USA.

Należy oczekiwać, że ten sam los czeka wkrótce kartele farmaceutyczne, które dla mega zysków z premedytacją okaleczają i zabijają toksycznymi szczepionkami miliony dzieci i dorosłych na świecie, popełniając ewidentne zbrodnie przeciw ludzkości. Przed trybunałem postawieni będą też politycy, którzy dla personalnych zysków zmuszali (ustawami czy dekretami) obywateli do okaleczania siebie i swych dzieci tymi szczepionkami.

Nad. e-mailem- prof. M.D. MajewskaŹródło: Monitor Polski


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(60 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie

Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Czwartek, 18 sierpień 2016 09:24