Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Jak niewiedza przemienia się w głupotę
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Sobota, 13 luty 2016 13:43 Autor:

Jak niewiedza przemienia się w głupotę

Jak niewiedza przemienia się w głupotę foto: Wikimedia Commons/CC

Od kilku dni krąży w internecie artykuł Yoichi Shimatsu na temat rzekomego małogłowia, powstałego przez specjalne produkowane komary GMO, wypuszczone w Brazylii. Yoichi Shimatsu jest dziennikarzem z Hong Kongu i zajmuje się dziennikarskimi śledztwami.

Większość jego wcześniejszych skojarzeń jest w miarę poprawna i prawidłowo łączył szczepienia z koncernami farmakologicznymi, jednak jego artykuł dotyczący związku pomiędzy zmutowanym komarem, a małogłowiem, jest całkowicie pozbawiony sensu. Zdziwienie budzi więc fakt, że nawet poważne osoby te dyrdymały przekazują dalej i co rusz na nowej stronie internetowej się one pojawiają. 

http://www.4thmedia.org/category/yoichi-shimatsu/

Dlaczego należy bardzo krytycznie podchodzić do wszelkich informacji, szczególnie docierających do nas z Azji?

Przede wszystkim Hong-Kong to w uproszczeniu stolica bankierska na Azję, a nie stolica intelektualna. Brak tam większych ośrodków naukowych, czy badawczych. Większość rewelacji, które ogłaszali ludzie z Azji, kończyła się skandalami, na przykład zimna fuzja, badania genetyczne kobiet, hodowanie ludzkich „potworków” itd., łącznie ze sprzedażą ludzkiego mięsa do Marsylii za 200 euro/kg.

Typowym przykładem jest rzekoma ptasia grypa, która pojawiła się w Hong-Kongu i jak wiemy, była tylko pretekstem do zniszczenia hodowców drobiu w Europie, m.in. w Polsce w 2007 roku, za czasów p. D. Tuska.

Przypomnę, że po znalezieniu 2 martwych łabędzi wydano ponad 50 milionów złotych na walkę z tą rzekomą epidemią, mordując miliony kurczaków w kurnikach, głównie w trzech województwach: warszawskim, szczecińskim i wrocławskim, i to, jak pokazywała telewizja, przez policjantów. Jak wiadomo, do tego właśnie powołano policję…

Dlaczego te, a nie inne województwa? Ponieważ to było tuż przed świętami Bożego Narodzenia i liczył się zbyt tych kurczaków, których transporty już były przygotowane na granicy. Największym producentem kurczaków na Europę jest Izrael. Nie obowiązują tam europejskie normy hodowli. Czyli produkcja jest tańsza i zysk większy. Ani jeden dziki ptak nie zachorował. A dlaczego łabędzie? A spróbuj, Dobry Człeku, złapać wróbla, wstrzyknąć mu wirusa i puścić żywego!

O tym jak zakłamuje rzeczywsitość Wikipedia świadczy np. hasło ptasia grypa.

 

Za całą sprawą ptasiej grypy stał Sekretarz Obrony USA, przedtem szef firmy produkującej rzekomy lek przeciw temu wirusowi. Piszę „rzekomy”, ponieważ aż do 2010 roku był on sprzedawany z ulotką: „na ptasią grypę”. Dopiero koło roku 2012 zmieniono ulotkę [przecież ptasia nie wypaliła] i reklamowano ten preparat rzekomo na wszystkie wirusy. Jest w internecie cała masa użytecznych idiotów [Goldman alias Lenin], którzy reklamują ten specyfik. Wystarczy wrzucić do wyszukiwarki hasło ptasia grypa - leczenie. Smaczku całej sprawie dodaje fakt, że badania przeprowadzone przez Cochrane DATABASE wykazały, że o ile w ogóle, to preparat ten skraca przebieg grypy o 12 godzin. Proszę się zastanowić i pomyśleć, czy ktokolwiek może określać czas grypy na godziny?

Osóbka, która zdecydowała się na nagłośnienie tej ptasiej grypy także pochodziła z Hong-Kongu i awansowała za ten czyn na szefową WHO. Pani ta, Margaret Chan, jest także znana z tego, że w 2009 roku zmieniła definicję epidemii i pandemii, tylko i wyłącznie w tym celu, aby ogłosić światu kolejną rewelację, tj. pandemię świńskiej grypy. Poziom merytoryczny p. Małgorzaty Chan jest specyficzny, ponieważ jako szefowa WHO powinna wiedzieć, że wirus A1H1N pojawił się w Bazie broni biologicznej USA, kiedy to zmarło 2 żołnierzy, w 1976 roku. Wprowadzona wówczas szczepionka powodowała takie żniwo powikłań, że po kilkunastu tygodniach szybciutko i po cichu musieli ją wycofać z rynku i nie zarobili tyle, co chcieli. Co zrobili? Poczekali. Jak natomiast podawano w Polsce, jeszcze do 2007 roku, ponad 80% objawów grypowych było z powodu zarażenia się wirusem A1H1N.

Czyli ogłupianie Polaków trwa cały czas. I nie da się ukryć, robi się to „rencami” lokalnych obywateli, nie podaję narodowości, ponieważ gensek Edward Gierek, agent Kominternu, już w 1972 roku skasował w Kraju nad Wisłą pojęcie narodowości. Oczywiście, nie zrobił tego za darmo. To była zapłata za pożyczki, które zresztą szły na wielkie budowle socjalizmu, takie jak rurociąg orienburski, czy celulozownia zabajkalska.

 

Pani Małgorzata Chan jest znana także z tego, że dobrała sobie Komitet ekspertów, spośród których większość brała pieniądze od producentów szczepionek.

Zamiast 100 milionów zachorowań na całym świecie i w samych USA, na ponad 100 000 zgonów w 2009 roku na grypę w 320 milionowym kraju zmarło 18 osób. Ale przemysł szczepionkarski zarobił ponad 10 miliardów dolarów. O kosztach leczenia powikłań chorych po szczepieniu i dodatkowych zyskach z produkcji leczenia tych chorych, nie wspomnę.

 

Dlaczego artykuł p. Yoichi Shimatsu jest literacką fikcją i wpisuje się doskonale w OPERACJĘ DROZD? Z bardzo prostego powodu: brak w nim czystych faktów, elementarnej logiki i podstawowej szkolnej wiedzy. Każdy uczeń szkoły podstawowej, mam nadzieję, już wie [przecież na lekcjach seksuologii uczą go nawet zakładania kondomów], że ciąża u kobiet trwa 9 miesięcy. Piszę wyraźnie „u kobiet”, aby znowu jakiś poprawiacz nowomowy nie mieszał człowieka z interseksem.

Otóż w lipcu 2012 roku firma Oxitec zaprezentowała w Brazylii pierwszą, na dużą skalę, farmę modyfikowanych genetycznie komarów, mających zmniejszyć częstość występowania choroby Denga. Jak każdy uczeń szkoły podstawowej może to sprawdzić, od 2012 roku do 2015 roku minęło 4/5 lat. Nie spotkano jeszcze u ludzi ciąży o tak długim przebiegu. A pierwsze przypadku małogłowia wystąpiły w maju 2015 roku. Za cholerę nie da się tego korelować. I nie trzeba mieć wyższego wykształcenia, ŻADNEGO, aby stwierdzić, że to niemożliwe!!! I dalsze tłumaczenie jest całkowicie zbędne dla każdego, jako tako wykształconego człowieka. Jak mnie uczono, jeżeli w jakiejkolwiek teorii jest jedna „dziura” to cała teoria nie istnieje i nie ma sensu jej poprawiać.

Poniżej tylko rozszerzenie, dlaczego chłopcom ze spec służb się pomieszało wszystko. Co to są „komary i Denga i Zika”?

Otóż komar Aedes Aegypti, przenoszący wirusa Denga, występuje w zupełnie innym rejonie Brazylii, aniżeli ten, gdzie stwierdzono małogłowie i wirusa Zika. Czyli, wbrew gazetowym twierdzeniom różnych ekspertów z WHO, nie może to być ta sama przyczyna. Genetycznie zmienione komary zostały wypuszczone w innym rejonie, a średnio komar nie odlatuje dalej jak około 400 metrów.

Wirusa ZIKA rzekomo odkrył w 1947 roku w Afryce w Ugandzie dr Jordi Casals-Ariet, Hiszpan z pochodzenia, pracujący od 1936 roku dla Rockefeller Institute of Medical Research na Manchatanie. Przypomnę, że w tym samym czasie dokonano innego wielkiego odkrycia w tym samym Instytucie, ponieważ wyizolowano rzekomo czynnik, który zamordował 20 milionów ludzi w okresie od 1918 do 1920 roku, i nazwano go hiszpańska grypą. A wszyscy znawcy wiedzieli, że ta epidemia wystąpiła u żołnierzy USA, sczepionych przed wysłaniem na pola bitew w Europie. Szlak zakażenia jest znany. Najpierw umierali żołnierze amerykańscy. Po nich umierały prostytutki w porcie w Bordeaux, gdzie wysadzano tych żołnierzy. Po prostytutkach umierali ich francuscy klienci, a potem ich żony. Umierali głównie ludzie w wieku 20 - 40 lat.

Jak Państwo możecie sprawdzić, obecni koryfeusze, czy naganiacze szczepionkowi, prof. Wysocki, prof. Symonides, czy Bucholc, twierdzą coś wręcz odwrotnego. Do grupy ryzyka zaliczają niemowlaki i starców. Co ciekawsze, odkrycia wirusa Denga dokonano jeszcze jedno pokolenie wstecz. I przez te 100 lat nie zaobserwowano ani jednego przypadku wady wrodzonej, zwanej małogłowiem. Czyli obecne 270 przypadków małogłowia, to wysiew jednostkowy, ale tylko w 17 przypadkach odkryto ZIKA. Ani przed majem 2015, ani kilka pokoleń wstecz,nikt nie obserwował takiej korelacji.

Komary wypuszczono w Juazeiro. A małogłowie wystąpiło w odległej Pernambuco 

 

O tym, że jest to przygotowana akcja przemysłu, świadczą następujące fakty:

1. Nasza stara znajoma od ptasiej grypy, p Małgorzata Chan, już powołała Komitet d/s Nagłych Wypadków, który ma się zająć sprawą ZIKA. Już rok temu pisałem o ogromnym zadłużeniu WHO i subwencjonowaniu go przez różne koncerny i prywaciarzy, z B. Gatesem włącznie. Czyli urzędnicy WHO zaczęli jeść z ręki, tworząc na zamówienie epidemie.

2. Nigdzie nie można znaleźć tych rozliczeń Komitetów, powoływanych przez WHO. A ciekawe by to było, ile oni sobie przyznają za takie narady.

3. P. Yoichi Shimatsu podaje nieprawdziwą liczbę zaangażowanych żołnierzy, ponieważ jest ona znacznie mniejsza, wynosi 200 000, i to oni właśnie rozdają te środki antykoncepcyjne, tabletki, prezerwatywy. Podana przez niego liczba odnosi się chyba do całej armii brazylijskiej. Nie zmniejsza to twierdzenia, że wojsko najmniej się nadaje do walki z wirusami.

4. Jest jeden powód stosowania wojska i spryskiwania tych terenów środkami owadobójczymi, pestycydami i to najczęściej na bazie fluoru. Środki te powodują wady wrodzone u dzieci i wymagają reżimu pracy. Jeżeli 200 000 żołnierzy zacznie objeżdżać wioski wieczorami, i pryskać z agregatów te świństwa na niczego niespodziewającą się ludność, to niestety liczba wad wrodzonych wzrośnie. Nikt nie będzie mógł rozróżnić przyczyny. Czyli fałszywa flaga po raz kolejny. Zamącą wszystko!

5. Wirusa ZIK można spokojnie kupić od firmy ATCC, która sprzedaje szczep Virus ZIK VR -84 za jedne 516 dolarów za porcję. Niestety, z powodu zwiększonej ilości zapotrzebowania, każde laboratorium może kupować tylko jedną porcję jednorazowo i nie więcej, jak dwie rocznie. Natomiast laboratorium BEI sprzedaje szczep ZIK MR 766, szczep ZIK ibh 30656 i szczep ZIK DAK AR 41542. Ceny nie znam. Także ze względu na zapotrzebowanie, obecnie można kupować po jednej porcji jednorazowo.

6. Oczywiście nie śmiem twierdzić w żadnym przypadku, że to właśnie służby epidemiologiczne ze słynnej inaczej jednostki EIS, zajmują się rozprowadzaniem wirusa w Brazylii. Każde takie przypuszczenie jest niegodne i nieuzasadnione.

7. P. dr Anneta Schuchat, zastępca dyrektora CDC, już uczula kobiety przed zajściem w ciążę, strasząc małogłowiem. To taka kobieca pomoc.

8. MIT już 19 stycznia 2016 roku ogłosił konieczność opracowywania szczepionki i pomimo wielkiego kryzysu w USA i zadłużenia 18 bilionów dolarów p. prezydent Obama już znalazł pieniądze, aby te 3 laboratoria, dwa w Kalifornii i jedno w Wirginii, zaczęły rozpracowywać genom ZIKA. Laboratorium, które może zajmować się tym wirusem należy do 2 stopnia laboratoriów broni biologicznej. Czyli rozpoczyna się produkcja nowego rodzaju pasożyta strachowirusa. Przypomnę, że wirus E-bola także jest opatentowany i jego właścicielem jest Pentagon. Czyli żadne laboratorium na świcie nie ma prawa zajmować się oficjalnie wirusem E-bola, bez wykupienia licencji w Pentagonie. Nie może w związku z tym publikować jakiejkolwiek pracy naukowej. Innymi słowy, wszystko co znajduje się w mass mediach na temat E-bola, to pijar Pentagonu. I zupełnie nie ma znaczenia, co Ty o tym sądzisz Czytelniku. Jeżeli ktoś, gdzieś, coś, publikuje na powyższy temat, to jest to płatnik Pentagonu.

9. Według starej naukowej zasady Kocha, za wirusa można uznać coś, co pobrane z materiału skażonego, po rozmnożeniu i zaszczepieniu innemu żywemu zwierzęciu, wywołuje takie same objawu. Do chwili obecnej nigdzie nie podano powtórzenia postulatu Kocha ani w przypadku wirusa e-boli, ani w przypadku wirusa ZIKA.

10. Każde odkrycie musi być potwierdzone przez co najmniej 3 inne, niezależne laboratoria. Ze względu na opatentowanie, nigdzie, nigdy, żadne laboratorium nie potwierdziło tego odkrycia i nie będzie mogło potwierdzić, w związku z patentem.

11. I jak zwykle najciekawsze. Cały szum zaczął się od wady wrodzonej małogłowia. W Brazylii w 2014 roku było tylko 150 przypadków małogłowia na 207 milionów ludzi i 3 milionów urodzeń. W roku 2015 liczba ta wzrosła do 270 przypadków, czyli liczba wad prawie że się podwoiła.

12. W tym samym czasie w bogatych i przemysłowych Stanach Zjednoczonych na 320 milionów ludzi i 4 miliony porodów, notowano ponad 2500 - słownie dwa i pół tysiąca przypadków. Czyli w ubogiej Brazylii notuje się dziesięć razy mniej przypadków tej wady. I najdziwniejsze, że prezydent tego bogatego kraju nie interesuje się swoimi poddanymi, a martwi się o rodaków w Brazylii? A ta p. dr Anna Schuchat, zastępca dyrektora CDC, opłacana z pieniędzy amerykańskiego podatnika, nie martwi się o tą epidemię małogłowia w USA, ale interesuje się i ściąga pieniądze dla Brazylii? Zawsze kobiety są dla mnie nieodgadnioną zagadką. I na zakończenie, znany depopulator p. B.Gates i jego Fundacja zostały objęte śledztwem, w związku z niebezpiecznymi wypaczeniami. Okazało się, że na pomocy charytatywnej można doskonale zarabiać, szczególnie we współpracy z urzędnikami, takimi jak Ministerstwo Zdrowia, czy WHO. Przykładem jest epidemia polio wywołana przez B.Gatesa w 2010/11. Zamiast, jak co roku około 200 zachorowań w całych Indiach, p.B.Gates zafundował Indiom 61 700 chorych na polio. Oczywiście, dalszym leczeniem tych powikłań po szczepieniach nie myśli się zajmować.

13. W październiku 2014 roku Ministerstwo Zdrowia w Brazylii wprowadziło do obrotu szczepionkę BOOSTRIX firmy GSK. Szczepionka ta miała zapobiegać kokluszowi, tężcowi i dyferytowi. Stosowano przymus szczepień kobiet w ciąży.

 

A pierwszy wzrost małogłowia zaobserwowano w maju 2015 roku, coś tak dziwnie blisko 9 miesięcy po zastosowaniu szczepionki. Po zapoznaniu się z ulotka firmową można stwierdzić, że szczepionka ta jest dozwolona dla dzieci powyżej 4 roku życia.

 

Innymi słowy, ktoś tutaj dostał sporo w przysłowiowa łapę w brazylijskim Rządzie , że dopuścił do obrotu produkt, który ma wyraźny zakaz stosowania u osobników poniżej 15 - 20 kg masy.Płody to są istoty od gramów do kilku kilogramów najwyżej. A tutaj przekroczono dopuszczalną dawkę kilkaset razy. W sprzedawanej szczepionce BOOSTRIX znajduje się 0.5 mg aluminium znanej, neurotoksyny.

 

Oczywiście nie można stwierdzić na 100%, że to tylko szczepionka spowodowała wadę małogłowia. Brak danych odnośnie przyjmowania Talidomidu, jak również brak danych odnośnie tych środków owadobójczych, czy pestycydów typu Glifosat. Być może to połączenie tych preparatów spowodowało ten skok występowania wad wrodzonych. 

Jest natomiast pewne, że do zacierania śladów użyto wiedzy z Operacji Drozd, opracowanej przez CIA. Można na podstawie dezinformacji od razu rozpoznać, które gazety, czy witryny, są używane do tego celu. Oczywiście pojedynczy przypadek nie ma znaczenia, ale jak na danej witrynie znajdują się często takie potknięcia, to lepiej uważać. Dobra zasada mówi, że 90% powinno być wiarygodnych wiadomości. Wówczas ludzie połkną te 10% kłamstw.

Kto ma zysk?

No oczywiście sprzedawcy szczepionek, ponieważ to oni zniknęli z ekranu i są poza podejrzeniami. Jedno jest pewne, taka maskirowka i zaangażowanie tylu instytucji w zaciemnianiu problemu i zasłanianiu powikłań, jest możliwe tylko i wyłącznie w celu tuszowania na szczeblu rządu. Wymaga podkreślenia także fakt zabierania siłą ziemi chłopom w Brazylii przez międzynarodowe koncerny, pod uprawę roślin GMO i nasilanie się biedy.

Dr Jerzy Jaśkowski

 

100% społeczeństwa w Polsce posiadło umiejętność czytania i pisania

 99% nie wie zupełnie, w jakim celujj

 

"Nie ma innego grzechu jak głupota" św.Tomasz z Akwinu

Grzech strukturalny nadal istnieje, Szanowni Czytelnicy!

 

Code of Federal Regulation, 21, t.4 CITE : 21CFR 10. 323

www.vacitruth.com/2014/09/07/

accessdata.fda.gov/scripts/cdrh/cfdocs/cfcfr/

www.greenmedinfo/blog/plaque-brought-you-best-intentions?page=2

Pub Med o toksyczności aluminium znajduje sie nie mniej aniżeli 4258 publikacji

www.info.kopp-verlag.de/medizine Angeliak Muller &H.Tolzin

www.info.kopp-verlag.de/medizine z 29 stycznai 2016r.

www.wikipedia.org.wiki/Talidomide

www.ihit.waw.pl/talidomide

http://www.polishclub.org/2014/08/08/dr-jerzy-jaskowski-ebola-interes-za-100-000-000-dolarow-czesc-ii/

https://ripsonar.wordpress.com/2014/10/11/ebola-okiem-dr-jaskowskiego/

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/01/dr-jerzy-jaskowski-obola-poszukiwany-zywy-lub-martwy/ 

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/falszerstwo_wirusa,p1500266461

http://educodomi.blog.pl/2014/09/27/urojone-wojny-world-war-e/

 

Gdańsk 12.02.2016 r.

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Otrzymane od autora mailem


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(12 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 14 luty 2016 18:52
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Jak niewiedza przemienia się w głupotę