Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Już 6 państw wprowadziło zakaz szczepień przeciwko grypie
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Sobota, 19 marzec 2016 19:27 Napisał

Już 6 państw wprowadziło zakaz szczepień przeciwko grypie

Już 6 państw wprowadziło zakaz szczepień przeciwko grypie foto: Wikimedia Commons/CC

Z cyklu: „Nie daj się ogłupiać”

Kończę cykl „Państwo istnieje formalnie”. Do tej pory ukazało się ponad 120 artykułów na ten temat. Jest to liczba wystarczająca dla każdego myślącego człowieka, aby zrozumieć podstawy mechanizmu kierowania masami ludzkimi.

Reasumując.

Jesteśmy kondominium koncernów międzynarodowych. W OKRESIE OSTATNICH 35 LAT nie było ani jednej ustawy, która miałaby poprawić los mieszkańców pomiędzy Odrą, a Bugiem.

Przykładowo, jako pierwsza miała być budowana autostrada A-1, łącząca Skandynawię z Bałkanami. Po 25 latach nadal nie istnieje. Komu ona przeszkadzała? Oczywiście Niemcom. Po drugiej stronie Odry wybudowano taką autostradę w okresie 5 lat. Niemcy przejęli handel ze Skandynawią. Przejazd przez Polskę z Gdańska na południe nadal wymaga świętej cierpliwości i odwagi.

Zbudowano natomiast autostrady wschód – zachód, służące przesyłowi towarów z Niemiec do Rosji. Do dnia dzisiejszego nie podano, jaki to zysk dla Polski ten tranzyt. Miał być transport kolejowy tych towarów, czyli na Odrze ładowano by tiry na wagony i przez Polskę przewożono koleją do granicy wschodniej. Zysk podwójny, czystość środowiska, dochód dla polskich kolei, zasilających budżet państwa. Seryjny samobójca zastrzelił autora tego pomysłu Ireneusz. Sekułę trzema strzałami, w lewą ręką, prawą miał z niedowładem po wylewie. Drugi strzał otrzymał w brzuch i trzeci w czaszkę. Lub kolejność była odwrotna. Niezależna prokuratura nawet badań balistycznych nie wykonała, ponieważ uznała, że to samobójstwo. Nikt się od decyzji nie odwoływał. E. Sekuła podobno był agentem wojskowych służb.

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/90076,bagsik-sekula-zginal-bo-handlowal-bronia.html

http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/89869,sekula-dostal-trzy-kule-od-pruszkowa.html

http://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/artykuly/122700,nie-dowiemy-sie-jak-zginal-ireneusz-sekula.html

http://blogpress.pl/node/16790

Projekt regulacji Wisły i ODRY, które to rzeki z powodzeniem mogły przejąć transport z północy na południe, tak jak to od wielu setek lat było, został skutecznie storpedowany przez „Układ Warszawski”. Wiem coś niecoś na ten temat, ponieważ po 1990 byłem współorganizatorem paru konferencji międzynarodowych, związanych z transportem rzecznym w Polsce. Wnioski i wyniki nadań były ukrywane. I komu to przeszkadzało? Można to sprawdzić, materiały pokonferencyjne były wydane drukiem.

Przypomnę, że jak to podają kroniki klasztorne w 1612 roku, regularnie po Wiśle kursowały statki z Warszawy do Krakowa, posiadające szklane okna i piecyki w środku kabiny. Jeszcze po 1948 roku po Wiśle pływały statki. Pani Wojewodzina Anna Stanisławska, primo voto Oleśnicka, sprzedawała do Anglii w XVII wieku ponad 10 000 ton zboża, spławiając je z okolic Sandomierza barkami do Gdańska.

I komu to przeszkadzało?

A swoją drogą, dlaczego ruchy feministyczne nie obierają jej za swoją Patronkę? Kobieta sama prowadziła gospodarstwo wielkości kilku powiatów.

Ale sprawę wyjaśniają informacje o finansowania postępowych partii, czy partyjek, przez instytucje zachodnie.

O wschodnich nic nie piszę, ponieważ takie kraiki jak Białoruś, czy Ukraina, nigdy w przeszłości nie istniały i nigdy nie wykształciły samodzielności. Praktycznie cały „rząd” obecnego tworu zwanego Ukrainą, posiada obywatelstwo Izraela. Istnieją z woli starszych i mądrzejszych [St. Michalkiewicz].

Tak więc koncerny zagraniczne decydują na co idą nasze podatki, a aktorzy sceny politycznej tylko realizują kontrakty, podwyższając co roku owe podatki. Tubylcza ludność może co najwyżej podyskutować, a właściwie wysłuchać opowiadań telewizyjnych gawędziarzy na temat, kto komu lody stawia, lub co jakiś koleś z Łodzi, czy Wrocławia usiłuje wydukać z trybuny zwanej sejmową. O tym, kto wydaje polecenia, ani słowa.

 

Zasada jest natomiast prosta. Patrz, gdzie płynie pieniądz. Już przed stu laty śpiewano:

Książę błazna jest wart,

Pieniądz płynie z rąk do rąk.

 

http://blogpress.pl/node/16790

Oczywiście mówię o pieniądzu, a nie napiwkach rzędu 15/60 milionów dolarów za więzienia CIA. Podaję dwie wartości, ponieważ lokalni mówili o 15, a p. Ambasador o 60. Zarówno jedna, jak i druga kwota jest ułamkiem wartości. Szczególnie wynoszona w kartonie. A gdzie podatek i alarm Izb Skarbowych? Jak się okazuje, prostytutki mają być za ciężką pracę opodatkowane, a to tylko 100-500 zł za numerek.

Otóż w Polsce nasila się kampania zwiększenia przymusu szczepień na wszystko, co się da. W latach 60. dziecko otrzymywało 3 szczepionki. Obecnie niemowlak otrzymuje ich 16 i żadnych prac naukowych, nawet na zwierzętach, nie przeprowadzono, jakie są skutki wstrzykiwania do krwioobiegu tych trucizn, na przykład Aluminium w dawce 50 razy większej, aniżeli dopuszcza toksykologia, czy Polisorbatu 80 powodującego bezpłodność. I o dziwo, wszyscy się zasłaniają ustawami, podobnie jak gestapowcy w Norymberdze.

Nie jest to nic nowego, tylko wprowadzanie systemu medycyny rockefellerowskiej, czyli zysku za wszelka cenę.

O tym, że realizują wnioski z operacji WHO SPRZED 4 LATY, NIE MA ŻADNEJ WĄTPLIWOŚCI. Pisałem swego czasu o tym. Co prawda jest różnica, na razie, w wykonawstwie. W USA po prostu rozwalają lekarzy, którzy informują pacjentów o skutkach negatywnych szczepień. W POlsce starają się to załatwić „rencami” Izb Lekarskich.

Nie chcąc być gołosłownym podam, że po oskarżeniu mnie przez p. Hamankiewicza o zaprzeczanie wartości szczepionki przeciwko grypie, jako biegłą powołano p. prof. E. Berenzowską, która wielokrotnie finansowana była przez firmę BAxter.

http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/72875-dr-jerzy-jaskowski-szczepienia-a-demencja

http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/09/dr-jerzy-jaskowski-inwigilacja-spoleczenstw-o-co-chodzi-co-robi-unicef-i-na-czyje-zlecenie/

http://www.polishclub.org/2015/12/06/dr-jerzy-jaskowski-w-usa-morduja-a-w-polsce-sowieckie-psychuszki/

http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/sad_lekarski_w_sprawie,p1360186268

http://www.bochenia.pl/nasze-zdrowie/2009/listopad/globalna-pandemia-grypy-z-gory-zaplanowana.html

Otóż jak podała to ostatnio prasa zagraniczna, wbrew opiniom prospektów reklamowych uznawanych przez Ministerstwo zwane Zdrowia za czasopisma medyczne, już 6 krajów zabroniło stosowania szczepionki przeciwko grypie.

Są to: Austria, Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania i Szwajcaria.

Najzabawniejsze jest to, że właśnie firma produkująca tą szczepionkę, NOVARIS ma siedzibę w Szwajcarii. Minister we Włoszech zakazał użycia 488 000 szczepionek. Pod naciskiem Novaris zgodził się wstrzymać dystrybucję szczepionki w Kanadzie, gdzie była rozprowadzana pod nazwą FLUAD i AGRIFLU, w Europie ta sama szczepionka była sprzedawana pod nazwą Aggripal. Jeszcze w 2010 roku Australia zakazała sprzedaży szczepionki przeciw grypie FLUVAX. Zakaz wprowadzono, gdy po szczepieniu przywieziono do szpitala z drgawkami23 dzieci. Drgawki są objawem zapalenia mózgu.

W Kanadzie badania dr Skowrońsky udowodniły, że po każdej szczepionce zachorowanie w następnym roku ma cięższy przebieg. Wbrew zapewnieniom, epidemia grypy wzrasta w Kanadzie nie zmniejsza się.

http://www.monitor-polski.pl/alarm-w-ue-odnosnie-szczepien-novartis-zlapany-na-goracym-uczynku/

http://www.gsk.com.pl/Aktualnosc-media/gsk-oglosila-trzyczesciowa-transakcje-z-firma-novartis-dotyczaca-obszarow-consumer-healthcare.html?vid=456

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,17047758,Wlochy__11_osob_zmarlo__Wczesniej_przyjely_szczepionke.html

http://www.medonet.pl/zdrowie/wiadomosci/w-szwajcarii-i-austrii-wstrzymano-sprzedaz-szczepionek-przeciw-grypie,artykul,1670009.html

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wlochy-smierc-kilkunastu-osob-reakcja-rzadu-i-producenta-szczepionki/9qvzw

http://www.uwazamrze.pl/artykul/952739/szczepienia-z-wieloma-niewiadomymi

W szczepionce przeciwko grypie H1N1 znajdował się adiuwant MF-59. 

Co się kryje pod tym symbolem?

MF-59 to związek opracowany pierwotnie przez firmę Choron Corp., przejętą przez Novaris, zawierający poliksyetylenowany monooleinian sorbitanu, czyli skwalen, lub Polsorbat 80. Novaris wykorzystuje MF-59 w wielu szczepionkach. MF-59 powoduje hiperimmunizację i indukuje autoimmunizację. Powoduje to zmiany w mikrogleju, czyli to co klinicznie nazywamy stwardnieniem rozsianym, chorobę Parkinsona. Dłuższe działanie może doprowadzić do zapalenia mózgu. Badania wykonane w Karolińska Instytut w Szwecji wykazały, że może powodować chorobę reumatyczną zapalenia stawów. Może powodować powstawanie przeciwciał tocznia rumieniowatego.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Monooleinian_polioksyetylenosorbitolu

https://en.wikipedia.org/wiki/MF59

http://cvi.asm.org/content/13/9/1010.full

Podawane przez szczepionkowców dane, jakoby szczepionka zmniejszała śmiertelność, czy zachorowalność o 50 %, czy 90 %, w niektórych reklamowanych badaniach, są po prostu nieprawdziwe, ponieważ ludzie umierają nie tylko z powodu grypy, ale z powodu wypadków, nowotworów pożarów itd. Innymi słowy, gdyby szczepionka zmniejszała śmiertelność o 90 % to nie byłaby szczepionką, a cudem, twierdzi dr Tom Jefferson, dyrektor Vaccines w Cochrane Callaboration.

Jakie wnioski dla Polaków?

Oczywiście, wnioski są jednoznaczne. W związku z utratą rynków zbytu, nasili się propaganda szczepień w POlsce oraz zwiększą się kary zarówno na lekarzy przeciwników szczepień, jak i na rodziców. Przecież w tym celu mamy posłów.

Przypomnę nazwiska głównych celebrytów szczepionkowych. Dziwnym trafem są dwuetatowcami.

Dr hab. n. med. Teresa Jackowska

Honoraria od firmy GSK i MSD za wykłady wygłaszane na konferencjach naukowych i szkoleniowych oraz finansowanie udziału w międzynarodowych kongresach i konferencjach naukowych.

prof. dr hab. n. med. Ewa Bernatowska – Zastępca przewodniczącego Zespołu http://www.podyplomie.pl/?id=apd_imm_program (grant edukacyjny firmy Baxter Polska)

Dr n. med. Jacek Mrukowicz

W okresie minionych 3 lat otrzymałem:

honoraria od firmy GSK i MSD, producentów szczepionek przeciwko HPV, za wykłady wygłaszane na konferencjach naukowych i szkoleniowych, finansowanie udziału w międzynarodowych kongresach i konferencjach naukowych od firmy GSK.

Jestem redaktorem naczelnym czasopisma „Medycyna Praktyczna Pediatria” i suplementów „Szczepienia” wydawanych przez wydawnictwo Medycyna Praktyczna, w których pojawiają się m.in. reklamy szczepionek i produktów wytwarzanych przez firmy GSK i MSD. Jestem etatowym pracownikiem „Medycyny Praktycznej Szkolenia”, która organizuje konferencje i warsztaty szkoleniowe dla lekarzy i pielęgniarek, w tym m.in. sponsorowane przez firmę GSK.

Dr hab. n. med. Leszek Szenborn, prof. nadzw. AM

Honoraria za wykłady/konsultacje, finansowanie uczestnictwa w konferencjach i kongresach naukowych (MSD i GSK)

Prowadzenie badań klinicznych (GSK)

Prof. dr hab. n. med. Jacek Wysocki

Uczestniczył w badaniach klinicznych, wykładach sponsorowanych oraz korzystał z pomocy finansowej przy wyjazdach na kongresy naukowe od kilku firm produkujących szczepionki.

prof. dr hab. n. med. Anna Bręborowicz – członek Zespołu
http://www.gsk.com.pl/o_firmie/dzialalnosc_naukowa_stala_oferta.html (stała oferta wykładów i warsztatów na stronie GSK)


• prof. dr hab. med. Waleria Hryniewicz – Kierownik Zakładu Epidemiologii i Mikrobiologii Klinicznej w Narodowym Instytucie Leków – http://www.antybiotyki.edu.pl/pdf/RekomendacjeA42009.pdf (grant naukowy GSK)


Dorota Zawadzka – doradca społeczny Rzecznika Praw Dziecka – współpraca z producentem szczepionki przeciw rotawirusom http://www.bialystokonline.pl/superniania-poprowadzi-warsztaty-w-bialymstoku,artykul,71847,9,1.html oraz producentem margaryny https://www.youtube.com/watch?v=uRnOilSRrvY

Krzysztof Łanda – prezes Fundacji Watch Health Care finansowanej przez koncerny farmaceutyczne, który został powołany na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Zdrowia
http://www.korektorzdrowia.pl/wp-content/uploads/fundacja-watch-health-care-sprawozdanie-z-dzialalnosci-za-okres-od-1-stycznia-2013-do-31-grudnia-2013.pdf.pdf

Od 2008 do 2015 wspólnik w HTA Audit Stabrawa, Łanda, Kordecka sp.j. („Naszymi klientami są największe koncerny farmaceutyczne oraz producenci wyrobów medycznych.” http://htaaudit.eu/)

Wpisy z internetu: Pani profesor Brydak jest biologiem, a nie lekarzem. Od wielu lat sponsoruje ją Sanofi. Kiedyś byłem na zjeździe lekarzy zakaźników. Nie potrafiła odpowiedzieć nawet na proste pytanie: "Jaki jest odsetek trafności wyboru szczepionek do realnie pojawiającej się mutacji wirusa grypy w danym sezonie?".

P. dr D.Skowroński [ Kanada] stwierdza, że po każdym szczepieniu w następnym roku przebieg choroby jest cięższy, udowodniła to zarówno statystycznie poprzez analizę epidemiologiczną, jak i doświadczalnie

Lead author Dr. Danuta Skowronski outlined the work at a webcast press conference. Skowronski, an influenza expert at the B.C. Centre for Disease Control in Vancouver, also led the first study that spotted the apparent interaction between 2008 flu shots and pandemic flu infection.

”W roku 2012 było 380 tysięcy zgonów w Polsce, a w stosunku do roku 2011wzrost liczby zgonów o 4,6 tysięcy, 129 zgonów z powodu powikłań pogrypowych, to jest zaledwie 0,034% zgonów przy szczepieniu się zaledwie 3,7 procent populacji, cyfry mówią jasno, że zachorowania na grypę nie stanowią zagrożenia dla zdrowia i życia społeczeństwa, inne choroby stanowią większe zagrożenie. Czy urzędnik pracujący w instytucji państwowej i biorący wynagrodzenie z naszych podatków nie powinien zająć się rzeczywistymi problemami zdrowotnymi społeczeństwa, a nie reklamowaniem wątpliwej, jakości szczepionki czy nie ma tu znamion korupcji.”

”W Polsce nie zbiera się żadnych informacji o skutkach poszczepiennych. Sama o mało nie poszłam na tamten świat po szczepieniu przeciw grypie. Byłam u lekarki i nic - zero pomocy i zero sprawozdań. A eksperci niech się sami dobijają szczepionkami. Ja jestem oburzona po tym, co przeszłam!”

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/224704-thriller-medyczny-z-grudziadza-chciwosc-niemieckiego-koncernu-i-pacjenci-jako-kroliki-doswiadczalne

https://prawdaxlxpl.wordpress.com/2013/01/04/novartis-wycofuje-160000-szczepionek-na-grype-wykryto-skupiska-niebezpiecznych-protein/

Międzynarodowej Rady Lekarskiej w sprawie szczepień

Życzę spokojnego rozmyślania o nicości naszego życia w „rencach” takich eksprtów.

 

Gdańsk 19.03.2016 r.

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Otrzymane od autora mailem


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(112 głosów)2 komentarzy

 • Link do komentarza hansje Niedziela, 20 marzec 2016 11:49 napisane przez hansje

  PANIE ADMINIE ! (mający kontakt z doktorem Jaśkowskim)..
  PROSZĘ usilnie Pana o zapodanie jakiegoś LINKU do źródła informacji i rzeczonym ZAKAZIE "szczepień" p. influency na terenie wyliczonych przez doktora Jaśkowskiego krajów !..
  Czy są to zakazy dot. "szczepień" grypowych W OGÓLNOŚCI ?..
  Czy też dotyczą, w poszczególnych krajach, JEDNOSTKOWO - konkretnych tylko "szczepionek" ?
  Bo na terenie Rzeszy, zarówno w gabinetach "lekarskich", jak i aktualnie w Internecie - nie widzę zmian z intensywności nagonki do "szczepień" przeciw "fali" grypy 2016 (66 zgonów, ale wytresowani na debili ludzie - nie dostrzegają absurdu..).
  Czyli - ŹRÓDŁO, gdzie można czarno na białym przeczytać ten ZAKAZ, np. na terenie Niemiec ?..
  Bo Pan Doktor Jaśkowski lubi czasem trochę przeginać ;) ...
  Pozdrawiam, Hansje.

 • Link do komentarza qrde blade Sobota, 09 kwiecień 2016 16:37 napisane przez qrde blade

  Oto nieznana rodzimym specjalistom analiza słuszności szczepień dzieci wykonana na grupie od 7 do 17 lat na podstawie wyników badań udostępnionych przez Instytut Roberta Kocha w 2009 roku w której porównywano dzieci szczepione i nieszczepione --> youtu.be/Ey-Lozp1T8Y

Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 05 czerwiec 2016 11:39
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Już 6 państw wprowadziło zakaz szczepień przeciwko grypie