Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny 38787 dzieci poszkodowanych po szczepieniach!
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Środa, 23 marzec 2016 07:28 Autor:

38787 dzieci poszkodowanych po szczepieniach!

38787 dzieci poszkodowanych po szczepieniach! foto: Wikimedia Commons/CC

Z cyklu: "Nie daj się ogłupiać N-2"

Przed paroma dniami wakcynolodzy znowu coś wykombinowali. Ogłosili mianowicie, że zmarło dziecko, ponieważ się zaraziło ospą wietrzną na przyjęciu. Że to jest akcja teatralna, nie ma żadnej wątpliwości, ponieważ zdecydowana większość wydań internetowych, jak i strony internetowe tzw. niezależne, w tym samym dniu to podały do publicznej wiadomości. Cudów nie ma. To znaczy są, ale nie takie. Ze zwykłego prawdopodobieństwa wynika jednoznacznie, że akcja jest zaplanowana i skoordynowana.

Jak podał Nasz Dzienniki i liczne strony internetowe, mass media oraz większość witryn należy do właścicieli niemieckich pod amerykańskim zarządem. Warto zapoznać się z wypowiedzią p. dr Brzeskiego na temat stanu prawnego Niemiec. Łatwo to poznać chociażby po tym, że piszą o polskich mediach zamiast o polskojęzycznych. Przecież jakie to polskie media, kiedy płaci obcokrajowiec. Wiadomo: „Pan każe, sługa musi, skąpał się biedak po szyje”!

https://www.youtube.com/watch?v=bUKcPsIowfw

Równie łatwo jest ustalić kto jest kto po używaniu pojęcia „przemiany ustrojowe 1989/90”. Już tyle ujawniono dokumentów i faktów, że nawet najbardziej łatwowierny osobnik nie może mówić o żadnych przemianach, a tylko o przefarbowaniu. To, że akcja przefarbowania była planowana za granicami Polski, nie ma żadnej wątpliwości. To, że wykonana została „rencami” miejscowych trolli, także nie ma żadnych wątpliwości. Opisaliśmy to już w 1992 roku „W rękawiczkach” M. Rajski, J. Jaśkowski.

 

Proszę sobie przypomnieć, kto zasiadał w Komisji likwidacji RSW Prasa. Jednym z istotnych ludzi był p. D. Tusk. Jak podał jego kolega z partii, była ona opłacana przez Fundację ADENAUERA, czyli rząd niemiecki. Dalsze losy p. D.Tuska także są znane.

A kto rozłożył Wojsko Polskie i doprowadził do 10-krotnie mniejszej liczebności, aniżeli sąsiad zwany Ukrainą? P. Klich, także opłacany przez Fundację Adenauera. Słusznie powiedział p. Adam Michnik - Szechter, że Polacy to stado baranów. W 25 lat dali się oskubać i zastraszyć, a teraz jeszcze są przygotowywani do kolejnej masakry. Przecież cały czas te polskojęzyczne media niemieckich właścicieli napuszczają nas na Rosję, pomimo faktu, że z Rosją praktycznie nie graniczymy. Ten kawałek Koninsberga jest już praktycznie niemiecki. Od lat 90 - tych jest dostarczana liczna pomoc niemiecka do Królewca. Nie wspominając o tym, że już dawno przesiedlono tam tzw. Niemców Nadwołżańskich.

Ale teraz nam wychodzi bokiem lekkie oddanie prasy. A już słyszymy, że niektórzy chcą ponownie wykupić to, co oddali za darmo.

 

Jak łatwo jest manipulować społeczeństwem mając media, najlepiej świadczy ten przypadek zgonu. Od lat 80. ubiegłego wieku corocznie na ospę wietrzną umierało od 1 do 8 dzieciaków. I o ile pamiętam, żadna prasa ani telewizja o tym nie wspominała. W okresie tylko 4 lat ciężkim powikłaniom po szczepieniach uległo w USA 38 787 dzieci. W związku z faktem, że to jest tzw. bierny system i jak podał to CDC, rejestrowane jest tylko od 1 do 5% wszystkich powikłań, to faktyczna liczba powikłań wynosi od około 200 000 do 380 000. Biorąc pod uwagę liczebność USA w porównaniu z liczebnością Polski oraz liczbę szczepionek podawaną w Ameryce to, jak by nie liczyć, w Polsce tych powikłań mamy co najmniej 10 000 do 20 000. Odpowiednia do tego jest liczna zgonów. I proszę zauważyć, żadna telewizja ani polskojęzyczna prasa o tym nie donosi. Biznes to biznes.

 

A to nie dotyczy tylko obecnej sytuacji. Z podręczników chorób zakaźnych i epidemiologii wycięto całe rozdziały dotyczące śmierci i powikłań poszczepiennych.

Poniżej przytoczę wstęp z podręcznika ponad 700 stronicowego wydanego...

 

Tłumaczenia dokonał B. Dobry, za co składam tą drogą SERDECZNE PODZIĘKOWANIA.

 

Cmentarzysko poszczepienne

Co powinien wiedzieć naród, eksperci oraz rządy o „dobrodziejstwie szczepień”.

Tom pierwszy przedstawia 36.000 tysięcy przypadków powikłań (szkód) spowodowanych szczepieniem oraz 139 zdjęć.

Frankfurt nad Menem - Offenbach nad Menem

17 sierpnia 1912

Hugo Wegener

Wydawnictwo Pani Luise Wegener Frankfurt nad Menem

Poniżej dwie dalsze strony wstępu. Polskojęzyczne media, niemieckich właścicieli pod amerykańskim zarządem tego Państwu na pewno nie podadzą, a przecież to jest NIEMIECKI PODRĘCZNIK. BARDZO DOBRY. WIĘC DLACZEGO SIĘ NIE CHWALĄ?

 

Wprowadzenie

„Otrzyjcie dziecięce łzy,

długi deszcz szkodzi pąkom kwiatów”. Jean Paul

 

„Dręczy mnie ponura myśl, że istnieją ludzie, którzy w tym momencie igrają z losem własnego narodu. Naród będzie ich kiedyś przeklinać, bo lekkomyślnie bawią się jego prawami, których podczas wyborów przestrzegać się podjęli.”

Tak mówiła Minna Sauer z Ruchu Wyzwolenia Kobiet 15 lutego 1912 roku. Naprawdę jest to ponura myśl, jeśli trzeba się przyglądać temu, jak przygotowane przez posłów, zatwierdzone przez rząd i podpisane przez cesarza i kanclerza ustawy są ignorowane, jak owładnięty samowolą rząd i jego przedstawiciele przyglądają się ze spokojem tej cynicznej grze, jak pozwalają sobie na wszystko, jak panująca kasta dogmatyków, nazywanych obecnie lekarzami medycyny konwencjonalnej, nie zezwala na zweryfikowanie nieuzasadnionych dogmatów i praw i jak stosuje wszelkie dostępne środki, aby to uniemożliwić.

Ta myśl jest tym bardziej ponura, iż nie ma nadziei, że prawo będzie po naszej stronie. Taka nadzieja jest bardzo mała, właściwie bliska zeru. Istnieje tylko jeden środek, który mógłby pomóc: wyzwolenie się narodu przy użyciu własnych sił. Niezależnie od tego jak nikła jest ta nadzieja, pomaga mi ona wytrwać w walce i walczyć ramię w ramię z moimi prześladowanymi towarzyszami w boju.

Nadzieja na to, że ta szlachetna część stanu lekarskiego, która stoi po naszej stronie, wywalczy w końcu uznanie naszych praw i przywróci swojemu stanowi utracony honor, została bezpowrotnie utracona. Stan lekarski przegrał tę świętą wojnę o prawa człowieka, o jego godność i wolność oraz o zdrowie dzieci. Niech pogarda spłynie na tych, którzy przyglądają się, jak bezbronne noworodki odbierane są siłą wierzącym w ład i praworządność rodzicom, aby zatruć tym niewinnym dzieciom krew. Konsekwencją tego zatrucia będzie oczywiście choroba. Stan lekarski nie bierze żadnej odpowiedzialności za to, że dzieci powrócą do rodziców okaleczone, a niektóre nie przeżyją.

 

A tak na marginesie. Od 1964 roku istnieje Ustawa Sejmowa o obowiązku publikacji powikłań poszczepiennych. Może ktoś z pośród PT Czytelników jest w stanie w rozsądny sposób wytłumaczyć dlaczego NIK nie interesuje się i nie kontroluje jak najbardziej żywotnej dla Narodu sprawy?

Dlaczego sanepidy nie przyjmują i nie zgłaszają ewidentnych powikłań. W internecie jest sporo wpisów lekarzy karanych za zgłaszanie powikłań. 25 % dzieci chodzi głodnych do szkoły, a wojewodowie zamiast dbać o śniadania dla dzieci, czy podawanie witaminy -3, tak jak to było za „komuny”, zajmują się ściganiem Rodziców, którzy bronią swoich dzieci. I to jest kolejny dowód, że jesteśmy kondominium zagranicznych koncernów, eksploatowanym w sposób bezwzględny.

 

38,787 adverse events including infant death (highest in 1-3 month olds) after vaccination were reported between 1991-1994. (The authors speciously claim SIDS and not vaccination caused these deaths). - GMI Summary J Pediatr. 1997 Oct;131(4):529-35. PMID: 9386653 Oct 01, 1997 Authors : M M Braun, S S Ellenberg Meta Analysis.

 

dr J. Jaśkowski

 

Aby garstka mogła dobrze żyć, tłumy muszą umierać.

Wyścig z czasem.

 

Gdańsk 21.03.2016r.

kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(16 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 23 marzec 2016 21:32
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny 38787 dzieci poszkodowanych po szczepieniach!