Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Rządowy raport wiąże podawanie thimerosalu w szczepionkach z występowaniem zaburzeń neurologicznych
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Niedziela, 10 kwiecień 2016 10:31 Autor: admin

Rządowy raport wiąże podawanie thimerosalu w szczepionkach z występowaniem zaburzeń neurologicznych

Rządowy raport opublikowany w 2003 r. przyznaje istnienie bezpośredniego związku pomiędzy szczepionkami zawierającymi Thimerosal, a zaistnieniem neurorozwojowych zaburzeń u dzieci.

Dla tych, którzy nie mają pojęcia o thimerosalu wyjaśniamy, że jest to organiczny związek rtęci, jaki miał znane właściwości antyseptyczne i przeciwgrzybiczne. Używa się go w  charakterze sztucznego konserwantu w szczepionkach, preparatach immunoglobulinowych, testach skórnych na antygeny, surowicach, produktach oftalmicznych, preparatach nosowych oraz w tuszach do tatuażu.

Oto jest studium problemu opublikowane na witrynie Pubmed.gov:

„Z początku byliśmy bardzo sceptyczni co do tego, że różnice w stężeniach thimerosalu w szczepionkach miałyby jakikolwiek wpływ na poziom zapadalności na neurorozwojowe zaburzenia po dokonaniu dziecięcych szczepień ochronnych. To studium przedstawia pierwszy epidemiologiczny dowód, oparty na dziesiątkach milionów dawek szczepionki zaaplikowanych w USA, jaki demonstruje proces przyczynowo-skutkowy między wzrostem ilości thimerosalu w szczepionkach a zaburzeniami o charakterze neurorozwojowym”.

To studium dowiodło tego, o czym alternatywna społeczność medyczna mówiła i udowadniała od wielu lat, ale co było nonstop pomijane zarówno przez wiadomości mainstreamu, jak też przez mainstreamową medycynę, że istnieje bezpośredni związek pomiędzy dziećmi z postępującym autyzmem, niedorozwojem umysłowym oraz zaburzeniami mowy, a szczepionkami zawierającymi thimerisol.

Dla tych, którzy zajmują się medycyną alternatywną, nie jest to żadną niespodzianką. Nie jest również zaskoczeniem fakt, że wybuchy choroby podczas ostatnich stu lat prawie zawsze mają miejsce w przypadku zastosowania szczepień, natomiast niemal nigdy nie występowały u społeczności, które nie były poddawane szczepieniom. A oto kilka przykładów:

-w latach 1871-72, Anglia, 98 % populacji w wieku od 2 do 50 lat zostało zaszczepione przeciwko ospie, skończyło się na tym, że wybuchła najgorsza epidemia ospy, jaka pochłonęła 45.000. ofiar. W tym samym czasie w Niemczech, wraz z zaszczepieniem 96 % populacji, wskutek tej samej choroby zmarło 125.000. ludzi.  (Dokumenty Hadwena)

-w Niemczech, przymusowe masowe szczepienia przeciw dyfterytowi wykonane w okresie od 1940 do 1945 r., spowodowały wzrost poziomu zachorowań na tę chorobę z 40 tysięcy do 250 tysięcy przypadków. (Don’t Get Stuck, Hannah Allen)

-w USA w 1960 r., dwóch wirusologów odkryło, że obie szczepionki na polio były zakażone wirusem SV 40, jaki powoduje raka u zwierząt tak samo, jak dokonuje zmian w ludzkiej komórce. Milionom dzieci zaaplikowano zastrzyki zawierające obydwie szczepionki. (Medical Journal of Australia 17/3/1973 str.555)

-w 1967 r., Ghana, ogłoszono tam że kraj jest wolny od możliwości zarażenia się odrą. Ogłoszenie pochodziło od WHO po przeprowadzeniu szczepień w obrębie 96 % populacji. W 1972 r., Ghanę nawiedziła najgorsza fala zachorowań na odrę, co na dodatek spowodowało najwyższy stopień śmiertelności spośród odnotowanych tam epidemii. (dr H. Albonico, Kampania Szczepieniowa MMR w Szwajcarii, marzec 1990)

(http://www.naturalnews.com/027203_Chi_vaccination_vaccine.html)

Najnowsze informacje dowodzą tylko po raz kolejny istnienia bezpośredniego związku między szczepionkami i wybuchem dokładnie właśnie tej choroby, przeciwko której są one zaprojektowane i przeciw której dokonuje się szczepień. Oto najnowszy artykuł Mike’a Adamsa wyjaśniający, że pojawienie się krztuśca jest częstsze u dzieci, które już zostały na to zaszczepione. (http://www.naturalnews.com)

Inne badanie opublikowane w 2007 r., w Journal of Toxicology and Environmental Health, publikacji mającej powszechnie uznawany walor autorytetu w dziedzinie badań toksykologicznych, p.t. „A Case Series of Children with Apparent Mercury Toxic Encephalopathies Manifesting with Clinical Symptoms of Regressive Autistic Disorders,” napisane przez Geier i Geier (2007).

W tej publikacji jest napisane:

“To nowe stadium badawcze pozostawia niewiele wątpliwości, że istnieje ścisły przyczynowy związek pomiędzy poddaniem się działaniu rtęci z konserwowanych Thimerosalem produktów biologicznych (szczepionki oraz produkty Rho(D) ) a zatruciem rtęcią zdiagnozowane jako choroba spektrum autystycznego (ASD). Thimerosal (49.55% rtęci – wagowo) jest wysoce toksycznym związkiem rtęci stosowanym jako konserwant w niektórych lekach pozaobiegowych oraz wypisywanych na receptę, włącznie z większością zastrzyków na grypę podawanych kobietom w ciąży, niemowlętom, dzieciom, dorosłym i osobom starszym”.

Okazuje się, że szczepionki są nie tylko zasadniczo bezużyteczne, to na dodatek szczepionki zawierające rtęć są zdecydowanie szkodliwe dla dzieci. Jednakże, media mainstreamu nie tylko nadal kontynuują negowanie istnienia związku między rtęcią a zaburzeniami neurologicznymi, to jeszcze w gruncie rzeczy starają się przekonać opinię publiczną, że coś co jest ewidentnym łgarstwem, jest prawdziwe.

Richard Stossel

 

źródło: http://www.naturalnews.com/036748_thimerosal_vaccines_neurological_disorders.html

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/12773696

http://www.medicalnewstoday.com/releases/69427.php

http://www.naturalnews.com/027203_Chi_vaccination_vaccine.html

http://cid.oxfordjournals.org/content/54/12/1730

Wolna Polska

Notka o autorze: Richard jest z zawodu inżynierem i od dawna praktykuje chińskie sztuki walki, zaś medycyną oraz chi-gung zajmuje się od ponad 26 lat. Po poznaniu wielu chińskich sztuk leczniczych i uzdrawiania od mistrzów sztuki gung-fu oraz nauczycieli i praktyków sztuk uzdrawiania, pomaga ludziom w przezwyciężeniu różnych dolegliwości zdrowotnych oraz w poprawie ich kondycji ogólnej. Poprzez staranne uczenie się i doświadczenie, jakie posiadł, tę wiedzę rozwijał następnie przez lata czytając wiele książek na temat medycyny chińskiej, teorii chi, nauk ścisłych, fizyki, żywienia, o suplementach, medytacji, sztukach walki i wielu innych dziedzin. Używając sieci, publikując filmy o zdrowiu i zdrowym trybie życia, newslettery, artykuły, wykłady, itp, Rich skupia się na propagowaniu prawdziwej wiedzy o zdrowiu, uzdrawianiu, zdrowym trybie życia, o prawdach duchowych.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(15 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 10 kwiecień 2016 12:33
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Rządowy raport wiąże podawanie thimerosalu w szczepionkach z występowaniem zaburzeń neurologicznych