Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Czy genetycznie zmodyfikowani mini ludzie będą hodowani w celu testowania na nich leków?
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Piątek, 22 kwiecień 2016 16:55 Napisał

Czy genetycznie zmodyfikowani mini ludzie będą hodowani w celu testowania na nich leków?

Naukowcy opracowują sztucznych ludzi na podobieństwo genetycznie zmodyfikowanych roślin w nadziei, że zastąpią oni w badaniach laboratoryjnych zwierzęta.

W roku 2017 będą „hodowani” sztuczni ludzie wyposażeni w odpowiednie narządy, które można będzie wykorzystywać w badaniach leków, co przyspieszy proces ich zatwierdzania przez FDA (Food and Drug Administration – Urząd ds. Żywności i Leków) i inne rządowe ciała nadzorcze.

Genetycznie modyfikowani ludzie będą wyposażeni w mikroprocesory wielkości smartfonu, które będą zaprogramowane do replikowania około 10 najważniejszych narządów człowieka. Każdy genetycznie modyfikowany człowiek będzie malutki, mniej więcej wielkości samego mikroprocesora, i będzie symulował reakcje ludzi na substancje wziewne, wchłonięte do krwi lub znajdujące się w przewodzie pokarmowym.

Wczesne wersje zawierające sztuczne nerki, serce, płuca i jelita są już wykorzystywane w przemyśle kosmetycznym i do obserwowania oddziaływania chemicznych leków na normalnych ludzi. Dr Uwe Marx, inżynier tkanek z Berlińskiego Uniwersytetu Technicznego i założyciel firmy TissUse opracowującej tę technologię, powiedział: „Jeśli nasz system zostanie zatwierdzony przez organy nadzorcze, na całym świecie dojdzie do zamknięcia większości laboratoriów prowadzących testy na zwierzętach”.

Obecnie tego typu technika jest już używana na sztucznych narządach, takich jak serce i wątroba, ale wyniki wciąż muszą być weryfikowane na „żywych” istotach – na przykład na zwierzętach w laboratorium – w celu udowodnienia, że badane substancje są bezpieczne podczas interakcji z żywą istotą posiadającą prawdziwe narządy.

Nowe farmy genetycznie modyfikowanych ludzi wyglądają świetnie na papierze, gdyż wyeliminowanie badań na zwierzętach jest rzeczywiście szlachetne, ale nie uwzględniono w tym wszystkim możliwych, daleko idących, negatywnych konsekwencji prób odtworzenia złożonych tworów Matki Natury.

|Chociaż informacja wydaje się być niewiarygodna, to niestety autorytet źródła informacji o raz inne przesłanki zdają się potwierdzać że jest to smutna prawda. Dziwi tylko, dlaczego pod płaszykiem troski o los zwierząt poddawanych bezlitosnym testom, nikt nie zadaje pytań czy ten niby miniczłowiek, to istota odczuwajaca cierpienie i czy nie zasługuje na szacunek i traktowanie należne innym żywym istotom. Bo że jest to istota żywa, to nie ma chyba żadnych wątpliwości. - admin|

 

Źródło: http://naturalsociety.com/gm-micro-human-farms-replace-animal-testing-within-three-years/

Tłumaczenie: http://wolna-polska.pl/wiadomosci/hodowanie-genetycznie-modyfikowanych-miniludzi-do-badania-lekow-2016-04


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(10 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie

Artykuły powiązane

alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Czy genetycznie zmodyfikowani mini ludzie będą hodowani w celu testowania na nich leków?