Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Z winy Monsanto co drugie dziecko autystyczne
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Czwartek, 12 maj 2016 12:30 Autor: admin

Z winy Monsanto co drugie dziecko autystyczne

Z winy Monsanto co drugie dziecko autystyczne foto: Wikimedia Commons/CC

Massachusetts Institute of Technology (MIT) doszedł do smutnego wniosku, że do 2025 roku co drugie dziecko na Ziemi będzie autystyczne. Doktor Stephanie Seneffe przedstawiła tę wiadomość przedstawicielom prasy i zauważyła, że winić za nadchodzącą epidemię trzeba firmę Monsanto, która jest znana ze swojej agresywnej polityki w dziedzinie produktów genetycznie modyfikowanych, z jej herbicydem Roundup.

Uczona wyjaśniła, że ten produkt zawiera glifosat. Herbicyd ten został opracowany w 1970 roku ale wtedy nie wolno było stosować go do roślin dlatego, że roślina ginęła po zastosowaniu tego środka chwastobójczego. Autorka podkreśla, że firma Monsanto specjalnie zmodyfikowała te rośliny ażeby one, zamiast ginąć od glifosatu, całkowicie go absorbowały.

Przedstawiciele firmy wielokrotnie mówili o tym, że spożywanie produktów, które były poddane obróbce glifosatem, są w pełni bezpieczne dla zdrowia jednakże specjaliści z MIT są absolutnie przeciwnego zdania. Początkowo w USA produktem Roundup spryskiwano tylko genetycznie modyfikowaną słodką kukurydzę i soję, teraz jednakże zasiewy przenicy także są poddane obróbce glifosatem.

Oprócz tego nie tylko wymienione produkty zawierają szkodliwe substancje ale i „zwykła” amerykańska woda sodowa zawiera duże ilości glifosatu.

Według badań ten herbicyd niszczy niektóre rodzaje bakterii jelitowych co prowadzi do takich chorób jak choroba Alzheimera i Parkinsona, które nabyły już charaktery prawdziwej epidemii na Zachodzie. Otyłość i depresja jako „efekt uboczny” używania glifosatu w pożywieniu, brzmią mniej przerażająco w porównaniu z tym faktem, że ten herbicyd wywołuje autyzm u potomstwa.

Liczni zachodni specjaliści są głęboko przekonani, że amerykańska oligarchia od dawna wiedziała o skutkach używania glifosatu jednakże zdecydowała się używać go w celu stworzenia populacji, która będzie tylko zdolna do podporządkowania się i do wypełniania najprostszych prac.

Nadesłał Borys

 

Za: http://protivkart.org/main/8271, Wolna Polska


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(6 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Piątek, 13 maj 2016 14:31
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Z winy Monsanto co drugie dziecko autystyczne