Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Dlaczego lekarze boją się zbadać związek między szczepionką przeciw HPV, a kalectwem zaszczepionych dzieci?
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Czwartek, 07 lipiec 2016 09:39 Napisał

Dlaczego lekarze boją się zbadać związek między szczepionką przeciw HPV, a kalectwem zaszczepionych dzieci?

Już ponad rok temu pisaliśmy o tym, jak tysiące nastoletnich dziewcząt ulegają trwałym wyniszczającym skutkom ubocznym po otrzymaniu, jak to nazwano, „rutynowego szkolnego szczepienia p-ciw rakowi”. Przede wszystkim, należy jasno powiedzieć, szczepionki przeciw ludzkiemu wirusowi brodawczaka (HPV) nie są szczepionkami na raka. One mają w założeniu stanowić ochronę  przed przenoszonymi drogą płciową szczepami wirusa HPV, które mogą powodować [mogą, ale nie muszą i dodatkowo nie da się tego udowodnić ] raka szyjki macicy.

Niszczenie młodego życia

Pisaliśmy o okropnych skutkach ubocznych tych szczepionek — Gardasil i Cervarix, od kiedy trafiły na rynek i główny nurt „ochrony zdrowia” wymusił sporządzenie wytycznych, aby wszystkim dziewczętom (a nawet chłopcom) w wieku poniżej 11 roku życia wstrzykiwano tę truciznę.

Dla przypomnienia wymienię kilka dobrze udokumentowanych rodzajów powikłań po tych szczepionkach, o których „mainstream” ci nie mówi [i nie powie]:

  • 70 procent wszystkich zakażeń HPV ulega samoistnemu wyleczeniu w ciągu roku, a ponad 90 procent w ciągu dwóch lat.
  • Wszystkie badania szczepionek przeprowadzono na dzieciach w wieku 15 lat i powyżej, a obecnie zaleca się je dla dzieci dziewięcioletnich.
  • Do tej pory 35.000 dziewcząt zgłosiło niekorzystne skutki uboczne do VAERS (Vaccine Adverse Event Reporting System) tylko dla samej  szczepionki Gardasil, a liczba ta odzwierciedla tylko rodziców, którzy przebrnęli przez utrudnienia związane z wymaganiami procedur zgłaszania poszczepiennych działań niepożądanych. [wg oceny specjalistów stanowi to zaledwie 5% rzeczywistej liczby skutków ubocznych, które mogą wynosić do 20 razy więcej]
  • Do tej pory oficjalnie uznano, że 200 dziewcząt zmarło z powodu tych szczepionek.
  • Zgłaszane działania niepożądane tych szczepionek obejmują tzw. zespół Guillaina–Barrégo (paraliż przez wiele lat lub na stałe — niekiedy w ostateczności powodujący uduszenie), toczeń, drgawki, skrzepy krwi i zapalenie mózgu. Rodzice zazwyczaj nie są świadomi tych zagrożeń.

Rzeczą, której w żadnym wypadku nie można ignorować, jest fakt, że szczepionki te powodują znacznie więcej szkody niż przynoszą pożytku i mają ogromny [negatywny] wpływ na życie dzieci i nastolatków w okropny sposób. Weźmy na przykład 15-letnią Holly Oakley. Była wysportowana, szczupła i prowadziła aktywny tryb życia przed podaniem jej szczepionki HPV. Już w cztery tygodnie po ostatniej dawce (z dwóch podanych w ciągu 2 lat) Holly zaczęła wymiotować w czasie miesiączki i to tak gwałtownie, że teraz musi być za każdym razem hospitalizowana.

W wywiadzie prasowym, matka Holly powiedziała: „Badali ją na wiele rzeczy, nawet sugerowali, że mogą być to skutki bulimii, ale ja wiem, że to nie to. To musi mieć podłoże hormonalne". Dodała, że Holly wymiotuje nawet do dziesięciu razy dziennie i jest tak zmęczona, że nie może nawet mówić. Lekarze jeszcze oficjalnie nie wiążą faktu zaszczepienia na HPV i gwałtownych wymiotów Holly, ale matka jest przekonana, że powodem jest niewątpliwie podana córce w szkole szczepionka HPV.

Rozważmy również przypadek Chantele Nielsen, lat 13, która została zaszczepiona w kwietniu tego roku. Od tamtej pory Chantele jest ofiarą wyniszczających ją omdleń — do ośmiu razy dziennie, niekontrolowanych napadów snu, bolesnych bólów głowy, karku, zaburzeń widzenia, a nawet utraty pamięci. Matka Chantele opowiada: „Czasem nagle robi jej się słabo i trwa to ok. 30 sekund, a potem zapada w głęboki sen. Kiedy zdarzyło się to po raz pierwszy, nie była w stanie mówić przez 14 godzin. Nie mogła sobie przypomnieć, jaki jest dzień tygodnia lub wykonać proste działania arytmetyczne". Chantele mówi, że podczas tych epizodów słyszy, jak matka próbuje ją obudzić, ale z powodu chwilowego paraliżu nie jest w stanie zareagować.

Ponownie, jak poprzednio, lekarze są zdumieni i skonsternowani tymi objawami, ponieważ badania krwi, tomografia komputerowa i EKG nie wykazują żadnych odchyleń od normy.

Ulotki o szczepieniach HPV dostarczane przez NHS (National Health Service) opisują skutki uboczne jako „dość łagodne", a ból, obrzęk i zaczerwienienie ramienia są „powszechne i zanikają po  kilku dniach".

Uważam, że nie ma wątpliwości, iż istnieje związek między szczepionkami HPV i tymi wyniszczającymi skutkami ubocznymi. Należy zadać tylko jedno pytanie: Jak długo trzeba będzie czekać zanim mainstreamowa medycyna przyzna, że te szczepionki stanowią poważne zagrożenie?  [Oj, długo, długo…]

Do następnego razu, Francois Lubbe - Redaktor Daily Health

Przekład PJI

=======================================

Pytanie od obywatela Polski: 
Jakim trzeba być zachłannym sk.. bez sumienia, że wiedząc o tego typu działaniu szczepionek przeciw HPV (a dodajmy, że zdaniem Amerykańskiego Kolegium Pediatrów szczepionka ta jest możliwym powodem przedwczesnej menopauzy, czyli inaczej mówiąc ogranicza możliwości posiadania dzieci)* wymusza się dla zysku podawanie jej dzieciom?

Co mają do powiedzenia na ten temat nasi PT. Posłowie i Senatorowie ze wszystkich stron, fundując polskim dzieciom tę samą dolę, decydując się dla ich „dobra” na przymusowe szczepienia, a przy okazji zasilając co roku kwotą ponad 1,5 mld złotych z budżetu państwa (czyli naszych pieniędzy) kasę BigPharmy? [Łatwowierni, wykształceni i inteligentni inaczej, czy tylko pazerni?]

To ostanie było chyba nie na miejscu – bo wiadomo, że BF wydaje do 20% przychodu na „działania marketingowe specjalnego przeznaczenia”, a przecież bycie przedstawicielem obywateli b. kosztowne jest. A może to krucjata za „Bóg zapłać” w ramach Agendy 21? W końcu nie będą nas depopulować za darmo, nieprawdaż?Oczywiście niczego nie sugeruję.
Stosowne łacińskie powiedzenie, tu jak znalazł: Cupiditas radix malorum est.
Na koniec: Były prezydent Stanów Zj. Dabja Krzak wyznał, że w jego rodzinie nikt się nie szczepi. Pewnie Mormon jaki, albo inny zakamuflowany Amish?


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(14 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 07 lipiec 2016 10:18
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Dlaczego lekarze boją się zbadać związek między szczepionką przeciw HPV, a kalectwem zaszczepionych dzieci?