Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Dr Robert Galo: Stworzyłem wirusa AIDS, aby celowo doprowadzić do depopulacji ludzkości
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Wtorek, 19 lipiec 2016 06:19 Autor: admin

Dr Robert Galo: Stworzyłem wirusa AIDS, aby celowo doprowadzić do depopulacji ludzkości

Dr Robert Galo: Stworzyłem wirusa AIDS, aby celowo doprowadzić do depopulacji ludzkości foto: Wikimedia Commons/CC

W kwietniu 1984 roku dr. Robert Galo złożył w USA wniosek o opatentowanie wirusa HIV/AIDS. Kiedy patent zostaje zgłoszony – tak jak uczynił to dr Gallo – każdy, kto używa takiego produktu, lub korzysta z wynalazku powinien płacić tantiemy jego wynalazcy. Dlatego też zastanawiające jest, że posiadając prawo własności intelektualnej w obliczu prawa dr Gallo chce złożyć wniosek o odszkodowanie za szkody, wywołane przez używanie jego wynalazku?

Dyrektor Instytutu Wirusologi Ludzkiej dr. Robert Gallo, współodkrywca wirusa AIDS, pozuje do zdjęcia w Centrum Biotechnologii Medycznej w Baltimore w dniu 24 maja 2001.

W obliczu szacowanego dziesięciokrotnego wzrostu infekcji wirusem HIV w Chinach na przestrzeni zaledwie 5 lat jeśli nie zostaną podjęte stosowne kroki w celu zahamowania tego procesu, chińscy oficjele związani z tematem ochrony zdrowia planują ogłosić podpisanie partnerstwa w dniu 29 sierpnia 2005 z instytutem zajmującym się współpracą w zakresie badań, testów jak i wsparcia technicznego. (zdjęcie: AP Photo/Gail Burton)

Tak dziwnie jak może to zabrzmieć nie wiąże się to z potrzebą dodatkowej kontroli.

Dowody naukowe są kompletne i przekonywujące. Wirus AIDS jest produktem pobocznym amerykańskiego specjalnego Programu Rozwoju Wirusów.

Program ten był państwowym programem rozwoju badań nad wirusami prowadzonym w USA w latach 1962-1978.

Amerykański wirus specjalny został dodany do szczepionek wykonywanych w Afryce i na Manhattanie.

Wkrótce po tym, świat został ogarnięty plagą masowych infekcji wirusami pochodzenia odzwierzęcego, infekcje te były wysoce zaraźliwe i odbiły się bardzo na populacji.

Analiza Tabeli Wirusów Specjalnych (logika badawcza) wskazuje na to, że USA poszukiwało słabych punktów wirusa, które mogły by wpłynąć na jego skuteczność.

Program miał na celu modyfikacje sposobu wszczepiania wirusa, który miał być wprowadzany wraz ze zbliżonym wirusem pochodzenia odzwierzęcego nazywanego „Visna“.

Zgodnie z postępowaniem USA, AIDS jest powstałą w wyniku modyfikacji biologicznej odmianą specyficznego wirusa VISNA, którego występowanie wykryto u owiec na Islandii.

Ostatnie badania zarówno amerykańskich jak i światowych naukowców potwierdziły na 100% laboratoryjne pochodzenie wirusa AIDS.

Ten fakt ma dodatkowe znaczenie w chwili, gdy zapoznamy się z wynikami badań dotyczących wielokrotnie złożonej specyficznej struktury TAT oraz z publikacją dr Gallo z 1971 roku dotyczącą „Odwróconej transkryptazy wirusa typu C z cząsteczkami pochodzenia ludzkiego“. Publikacja dr Gallo z 1971 roku jest identyczna jak ta z 1984 roku, w której ogłaszany jest AIDS.

Po dokładniejszym dochodzeniu odnajdziemy dokumenty dotyczące opatentowania wirusa AIDS, zanim informacja o wirusie została podana do publicznej wiadomości, zanim zapoznał się z tymi informacjami sekretarz stanu. Wcześniej, tego samego roku dr Galo przyznał się do swojej roli szefa projektu w ramach federalnego programu rozwoju wirusów „Wirus specjalny“.

Program ramowy tego projektu wraz z 15 raportami postępów są niepodważalnym dowodem na to, że USA mają zamiar kontrolować populację świata poprzez uwalnianie wirusów i innych broni biologicznych, które mają zdziesiątkować populację.

W świetle prawdziwej genezy najbardziej wyniszczającej światowej kampanii, to właśnie USA jest winne odszkodowań i reparacji dla niewinnych poszkodowanych.

Każdemu, kto został zarażony celowo tą chorobą należą się przeprosiny i odszkodowanie za wynalazek wywołujący śmierć i desperację ludzi który został stworzony przez USA.

Wzrok całego świata jest skierowany na Zespół Księgowości w Biurze Opieki Zdrowotnej pod nadzorem Williama J. Scalona.

W latach 1964-1978 na tajny program federalny rozwoju wirusów, dzięki któremu powstał AIDS wydano 550 milionów dolarów pochodzących z kieszeni podatników.

Teraz należy wypłacić rekompensaty bez względu na to ile czasu zajmie likwidacja skutków tego wynalazku będącego najbardziej dopracowanym przestępstwem skierowanym przeciwko ludzkości w całej historii świata.

tłumaczenie: Ryszard Kaczmarek, Dallas (USA)

 

Źródło: nwo-news.com, NWO Report


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(24 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Wtorek, 04 październik 2016 12:00
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Dr Robert Galo: Stworzyłem wirusa AIDS, aby celowo doprowadzić do depopulacji ludzkości