Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Nie dajmy krzywdzić dzieci szczepieniami
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Sobota, 20 sierpień 2016 12:00 Napisał

Nie dajmy krzywdzić dzieci szczepieniami

Rośnie sprzeciw rodziców wobec obowiązkowych szczepień dziewcząt i chłopców w wieku szkolnym przeciw wirusowi HPV. Na razie protestują w USA i żądają możliwości rezygnacji ze szczepień.

Wirus brodawczaka ludzkiego (HPV, Human Papilloma Virus) – wirus z rodziny papillomawirusów. Istnieje około 100 typów tego wirusa, z których część może być przyczyną łagodnych zmian w postaci brodawek na skórze, część powstawania łagodnych zmian w postaci kłykcin kończystych, a część nowotworów złośliwych, jak rak szyjki macicy i rak prącia.

Zakażenie HPV jest najczęstszą chorobą przenoszoną drogą płciową i większość ludzi przechodzi zakażenie HPV. U części osób zakażenie utrzymuje się co sprzyja rozwojowi raka głównie szyjki macicy, sromu, pochwy i ustnej części gardła. Raki związane z HPV stanowią 3,3 % zachorowań na raka wśród kobiet i 2 % wśród mężczyzn.

Skąd taki upór władz przy zmuszaniu do szczepienia przeciw temu wirusowi. Zagrożenie zarażeniem jest niewielkie, a szczepionka sama w sobie powoduje zarówno wiele komplikacji zdrowotnych, są także przypadki śmiertelne.

Od czerwca 2006 do września 2015 roku było 117 zgonów zgłoszonych na 80 milionów dawek szczepionki HPV jakie podano. Skutki uboczne są trudne do pełnego oszacowania.

Jedyne uzasadnienie szczepienia? Teoria spiskowa mówi: "depopulacja gatunku ludzkiego".

Skoro udowadnia się że człowiek ma prawo popełnić samobójstwo i to przy udziale lekarza, winno się mieć prawo zachorowania na co się chce.

Przecież niezaszczepiony nie zagraża zaszczepionym, bo podobno szczepionka ich chroni, więc ci co się nie szczepią nie są groźni. Poza tym czy jedna szczepionka może zabezpieczać przed setkami typów wirusa?

Tylko 21% rodziców akceptuje obowiązkowe szczepienia przeciw HPV. A i tak nie wiadomo czy mają oni pełną świadomość skutków szczepionki.

Kontrowersje wokół szczepionki HPV, która została opracowana żeby pomóc zwalczać rosnące tempo infekcji, powstały z kilku powodów. Przede wszystkim w szkołach propaguje się frywolność seksualną zamiast wstrzemięźliwości.

W badaniach jakie przeprowadzono kazało się, że rodzice często nie ufają, że istnieje potrzeba stosowania szczepionki. Około 23 procent uważa że szczepionka może powodować długotrwałe problemy zdrowotne, a 32 procent uważa, że szczepionka jest sztuczką firm farmaceutycznych dla zarabiania pieniędzy.

"Jednym z najbardziej zaskakujących wyników badania było to, że 60 procent ludzi nie wierzy iż szczepionka jest skuteczna w zapobieganiu rakowi szyjki macicy".

Wirus HPV  jest zwykle przekazywany poprzez kontakty seksualne, co jest jednym z powodów tego, że rodzice nie decydują się na szczepienia swoich dzieci.

Ja na razie szczepienia stoją jeszcze na niskim poziomie i tylko 40 procent dziewcząt i 22 procent chłopców w wieku od 13 do 17 przymusza się do szczepień HPV. Departament Zdrowia i Usług Społecznych USA zamierza doprowadzić do wzrostu wskaźnika szczepień do 80 procent do 2020 roku.

Większość stanów USA wprowadziło ustawodawstwo dotyczące szczepień przeciwko wirusowi HPV. Połowa z nich wprowadziła regulacje dotyczące finansowania oraz wymagań szkolnych, a trzy stany: Rhode Island, Virginia i Waszyngton wymagają szczepienia HPV dla ukończenia szkoły.

Japonia wycofała swoją rekomendację dla szczepionki, stwierdzając, że ma ona zbyt wiele skutków ubocznych.

Oto jedna z opinii rodziców: Zrezygnuję ze szczepionki, nie zgadzam aby zmuszono do niej moje dzieci, jeśli ja tego nie chcę. Państwo nie ma prawa zmuszać do szczepienia przeciwko czemuś, co nie jest łatwo przenoszone w codziennych okolicznościach kontaktowych i  praktycznie nie ma bezpośredniego wpływu na poważne kalectwo lub śmierć.

Inna:

Alkohol powoduje więcej zgonów niż HPV. Więc powinno się coś z tym zrobić w pierwszej kolejności. Gdzie ktoś tu widzi "kryzys zdrowia publicznego"? Jeśli nie jest śmiertelny i łatwo zakaźny, to jest to mój wybór i nie może być przymusu do stosowania szczepionki.

Reasumując. Skoro statystycznie w latach 2008-2012 około 9 tyś osób "łapało" wirusa HPV uprawiając bezmyślnie seks, dlaczego do szczepień zmusza się miliony normalnie żyjących dzieci?

Ale problem dotyczy nie tylko tego jednego szczepienia, lecz wszelkiego szpikowania dzieci od ich dnia narodzin specyfikami o niewiadomych do końca skutkach.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(14 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Sobota, 20 sierpień 2016 12:44
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Nie dajmy krzywdzić dzieci szczepieniami