Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Miliony błędnych diagnoz raka i zmowa milczenia mediów
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Środa, 24 sierpień 2016 00:05 Autor: admin

Miliony błędnych diagnoz raka i zmowa milczenia mediów

Miliony błędnych diagnoz raka i zmowa milczenia mediów foto: Wikimedia Commons/CC

Odkąd w roku 1971 prezydent Nixon ogłosił przystąpienie do „wojny z rakiem”, zapadalność na raka stale rośnie. Niezwykle drogie metody leczenia raka, które miały uratować świat, nie są w stanie rozwiązać tego problemu.

Rocznie na toksyczną chemioterapię przeznacza się ponad 100 miliardów dolarów, a jeszcze więcej na poszukiwanie nowych metod leczenia. Ilekroć przemysł farmaceutyczny anonsuje nowy obiecujący lek lub technikę, media trąbią o tym, ogłaszając, że koniec „wojny z rakiem” jest już na wyciągnięcie ręki. Jest jednak jeszcze jedna – najważniejsza – opowieść o raku, która nigdy nie trafiła na pierwsze strony gazet.

W roku 2013 na zlecenie Narodowego Instytutu Raka (National Cancer Institute; w skrócie NCI) opracowano raport, który ujawnił, że u ponad 1,3 miliona osób błędnie zdiagnozowano raka. Przez lata namawiano ludzi na wcześniejsze badania mające zapobiec rakowi, w wyniku których za pomocą niszczącej zdrowie chirurgii, promieniowania i chemioterapii leczono miliony ludzi z choroby, której w rzeczywistości nie mieli.

Te medyczne błędy doprowadziły do niepotrzebnych, szkodliwych zabiegów u milionów zdrowych ludzi. Ale media jak zaklęte milczały na ten temat. Dopiero niedawno NCI i kilka bardzo wpływowych czasopism, takich jak JAMA, w końcu przerwały zmowę milczenia w tej sprawie.

Jednym z najczęściej występujących błędnie diagnozowanych nowotworów jest rak sutka, często mylony z łagodną postacią nieinwazyjnego przewodowego raka sutka, który jest najbardziej rozpowszechnionym typem nieinwazyjnego raka piersi, z którego leczono tysiące, jeśli nie miliony kobiet na całym świecie, a który prawdopodobnie nigdy nie wyrządziłoby im żadnej krzywdy. Podobnie jest z rzekomym rakiem prostaty u mężczyzn.

Wszyscy zgadzają się, że musimy skupić się na znalezieniu sposobu na wyleczenie tej strasznej choroby. Jednak tak długo, jak długo amerykańskie FDA (Food and Drug Administration – Urząd ds. Żywności i Leków) będzie zatwierdzać leki, które faktycznie robią niewiele, aby poprawić długowieczność i/lub jakość życia, zasoby te będą kierowane do niewłaściwych osób i firm, które nie traktują naszego zdrowia jako swojego głównego celu.

W innym niedawno opublikowanym w AMA Oncology badaniu autorzy donieśli, że rada lekarzy oficjalnie zdegradowała pewien rodzaj nowotworu tarczycy, który był sklasyfikowany jako rak, mimo iż rakiem wcale nie jest. Dzięki temu tysiącom pacjentów zostanie oszczędzone usunięcie tarczycy i leczenie radioaktywnym jodem.

Coraz większa liczba podobnych badań prowadzi do wezwań o zmiany i reformę sposobu klasyfikowania, diagnozowania i leczenia niektórych form raka.

„Jeśli to nie jest rak, niech nie nazywają tego rakiem” – powiedział dr John C. Morris, prezes Amerykańskiego Stowarzyszenia Tarczycy (American Thyroid Association) i profesor medycyny w Klinice Mayo.

Jeśli chodzi o nasze życie lub życie naszych bliskich, nie należy polegać wyłącznie na onkologach, którzy są opłacani przez branżę zajmującą się rakiem. Aby dowiedzieć się prawdy na temat raka i wziąć swoje zdrowie we własne ręce, polecamy obejrzenie cyklu filmów „The Truth About Cancer” („Prawda o raku”) zamieszczonych na stronie go.thetruthaboutcancer.com.

To może uratować wasze życie.

Amy Goodrich

Tłum. Nexus

 

Źródło: http://www.naturalnews.com/053801_cancer_misdiagnosis_media_blackout_chemotherapy.html, NWO Report


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(21 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 24 sierpień 2016 00:13
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Miliony błędnych diagnoz raka i zmowa milczenia mediów