Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny CDC w USA ma prawo zatrzymania każdego, wszędzie i każdej porze
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Czwartek, 08 wrzesień 2016 19:56 Autor: admin

CDC w USA ma prawo zatrzymania każdego, wszędzie i każdej porze

CDC w USA ma prawo zatrzymania każdego, wszędzie i każdej porze foto: Wikimedia Commons/CC

CDC – Centrum Zapobiegania Chorób w USA proponuje nowe zasady w związku ze szczepieniami, dające im prawo do zatrzymania każdego, wszędzie i o każdej porze, bez żadnego procesu do odwołania i przetrzymywania takiej osoby w kwarantannie, dopóki CDC tego chce. Nikt nie ma prawa odmówić! Dotyczy szczepień.

Prawo bazuje na przepisach CDC odnośnie Kontroli Chorób Zakaźnych (Rules for the Control of Communicable Diseases) i daje możliwość masowego zamykania zdrowych ludzi i trzymania ich w odosobnieniu bezterminowo, bez możliwości jakichkolwiek odwoływań są sądowych.
CDC zaznacza, że jeśli już ktoś zostanie zatrzymany, to może opuścić ośrodek odosobnienia tylko na podstawie decyzji pracownika tej instytucji. Co więcej, łapanie ludzi nie dotyczy tylko poszczególnych ludzi, ale ich grup, całych miast! CDC uważa, że nie ma konieczności robienia jakichkolwiek badań, można je zrobić już po wyłapaniu ludzi.

Jest to totalny faszyzm, w niczym nie różniący się od łapanek hitlerowskich i wywożenia ludzi do obozów koncentracyjnych.

Ma to nastąpić w 3 etapach:

  1. Dane miasto jest uznane za podatne na zarażenie
  2. Dokonywane są pojmania i umieszczanie w miejscach odosobnienia (czyt. obozach koncentracyjnych)
  3. Wydawana zostaje decyzja (rozkaz) odnośnie izolacji, kwarantanny lub warunkowego zwolnienia

CDC nie potrzebuje żadnych dowodów na to, że miasto jest podatne na zarażenie. Wystarczy, że ktoś będzie miał podejrzenie, że dane miasto może być narażone. W związku z tym miasto może się stać same w sobie obozem koncentracyjnym, tzn. zostanie całkowicie odizolowane od reszty kraju.

Co więcej, „prawo” o którym mowa nie ogranicza się tylko do USA, agencja chce działać wszędzie tam, gdzie istnieje możliwość przeniesienia chorób do stanów USA, czyli tam gdzie są porty lotnicze, dworce kolejowe i autobusowe, z których są odjazdy do USA. Jeśli ktoś odmówi przeprowadzenia badań, to tylko w gestii CDC będzie decycja o jego kwarantannie, izolacji lub wypuszczeniu.

Celem tych działań są tylko i wyłącznie PRZYMUSOWE SZCZEPIENIA.

Wszystko to jest ubrane w ładne słówka, które mają przekonać, że istnieje coś takiego jak wolność osobista. I tak, CDC ma „dogadywać się” co do uzyskania od danej osoby zgody co do konieczności zabezpieczenia zdrowia publicznego, a więc kwarantanny, izolacji ,warunkowego zwolnienia, badań lekarskich, hospitalizacji, szczepień i leczenia, jednocześnie dodając, że brak zgody tejże osoby wcale nie blokuje wykonania danych czynności. Co więcej, każdemu kto dobrowolnie nie zgodzi się na powyższe warunki w tym na szczepienia, zostaną postawione zarzuty kryminalne.

To czy uda się wprowadzić w USA te bandyckie „brawa” wcale nie jest takie pewne. CDC nie bierze pod uwagę Konstytucji USA, która daje prawo obywatelom do UŻYCIA BRONI  i ZABICIA ludzi, którzy mają zamiar egzekwować to co CDC zaplanowała.

Dostaję już komentarze czytelników tego bloga i mojego profilu ma Facebooku na temat tych ludobójczych planów. Oto jeden z nich:

Jak Burgermeister o tym mówiła, wielu myślało, że to teoria spiskowa. Minęło kilka lat i fikcja Burgermeister okazuje się być wprowadzana w życie.

Magdalena Gawrońska: „... Komentarz dra Andrew Wakefielda: „Wow, cóż. Chyba wiedzieliśmy, że to się zbliża. (…) Druga poprawka do Konstytucji istnieje po to, aby dać prawo ludziom do noszenia broni, dzięki czemu można obalić lub bronić się przeciwko tyranii rządu – i to jest to, o co tu naprawdę chodzi. (…)
To jest niezwykłe. Wierzę, że CDC stawia się w pozycji, w której – według ich uznania – mogą naprawdę mocno zabrać się za tych, którzy odmawiają przyjęcia szczepionek. Każdy, kto kwestionuje ich decyzje, może podlegać zasadom praworządności. To jest naprawdę niepokojący obrót wydarzeń. Wystarczy, że CDC przewidzi np. epidemię odry na podstawie jednego lub dwóch przypadków i następnie siłą zatrzymuje ludzi na czas nieokreślony i zmusi ich do zaszczepienia, co jest bardzo niebezpiecznym stanem rzeczy.

Także myślę, że to wyraźnie jest ich odpowiedź z powodu paniki i to, co widzimy, to akt desperacji. Pobór szczepionek spada, nikt im już nie wierzy. Oni okłamywali ludzi i teraz mają do czynienia z sytuacją, w której będą musieli siłą zmusić ich do szczepienia przy użyciu rządów prawa, gdyż ich kłamstwo urosło do zbyt dużych rozmiarów. To bardzo niepokojąca sytuacja.

Szczepienia – historycznie – wymagały publicznego zaufania do decydentów. A ponieważ to zaufanie uległo erozji, z powodu kłamstw, jakimi nas karmiono i szkód, które zostały poniesione i stały się już oczywiste, więc przechodzą do zwiększania przymusu, zabierają możliwość uczęszczania do szkoły lub dostępu do opieki zdrowotnej, jeśli dzieci nie są szczepione. A to nie jest coś, co opiera się na zaufaniu publicznym – to jest porażka, gdy trzeba ludzi zmuszać do robienia rzeczy – to opiera się na porażce całego systemu.

A teraz idą o krok dalej, gdzie będą mogli uwięzić i zatrzymać każdego, w każdej chwili przez nieokreślony okres czasu, bez prawa do odwołania, jeśli stanowi zagrożenie dla ich dyktatury zdrowia publicznego.”

Pamiętajcie: „Polska” władza siedzi w kieszeni korporacji i czerpie natchnienie od najlepszych z najlepszych zbrodniarzy.

 

Źródło: Monitor Polski


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(11 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 08 wrzesień 2016 20:17
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny CDC w USA ma prawo zatrzymania każdego, wszędzie i każdej porze