Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Grupa japońskich dziewcząt wnosi pozew przeciwko rządowi i producentom szczepionki przeciwko wirusowi HPV z powodu efektów ubocznych
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Środa, 26 październik 2016 15:58 Autor: admin

Grupa japońskich dziewcząt wnosi pozew przeciwko rządowi i producentom szczepionki przeciwko wirusowi HPV z powodu efektów ubocznych

Na początku lipca co najmniej 64 kobiety doświadczające niekorzystnych dla zdrowia skutków spowodowanych przez szczepionki przeciwko rakowi szyjki macicy (HPV) wystąpiły z pozwem o odszkodowanie przeciwko japońskiemu rządowi oraz przeciwko producentom szczepionki.

Pozwy złożono w czterech różnych sądach rejonowych. Ofiary tej szczepionki żądają 15 milionów jenów odszkodowania na głowę. Ich średni wiek to 18 lat, przy czym każda z nich była szczepiona w wieku od 11 do 16 lat.

Szczepionki przeciwko rakowi szyjki macicy są znane z tego, że wywołują negatywne skutki zdrowotne, w tym zaburzenia nerwowe i inne niepokojące reakcje układu odpornościowego.

Według gazety The Japan Times „szczepionki przeciwko rakowi szyjki macicy zostały wprowadzone do programów rutynowych szczepień w kwietniu 2013 roku”. Po otrzymaniu licznych sygnałów od kobiet cierpiących na dokuczliwe skutki uboczne po podaniu tej szczepionki dwa miesiące później japoński rząd wycofał się z jej zalecania.

Jednak w kwietniu tego roku to się zmieniło, kiedy Japońskie Towarzystwo Pediatryczne i inne instytuty zaleciły wznowienie tych kontrowersyjnych szczepień, twierdząc, jak podaje The Japan Times, że „jest oczywiste, iż są one skuteczne w zapobieganiu rakowi szyjki macicy”.

Masumi Minaguchi, jeden z adwokatów reprezentujących kobiety występujące z pozwem, jest przekonany, że producenci leków i rząd są odpowiedzialni za szkody, jakich doświadczyły jego klientki. Twierdząc, że występujące u nich objawy przejawiają się w postaci bólów całego ciała, Minaguchi oświadczył dziennikarzom The Japan Times’. „Naszym celem jest wykazanie w drodze sądowej winy rządu i producentów tej szczepionki, tak by jej ofiary mogły żyć bez lęku”.

To nie jest pierwszy raz, kiedy ludzie wyrazili swoje obawy wobec szczepionki przeciwko rakowi szyjki macicy, mimo iż ta szczepionka jest usilnie zalecana przez lekarzy w całych Stanach Zjednoczonych.

W latach 2008-2010 liczba rodziców, którzy nie chcieli podać swoim dzieciom szczepionki HPV, głównie z powodu obawy przed powikłaniami, wzrosła prawie czterokrotnie, z 4,5 procent do 16 procent.

Wes Maxwell

Źródło:

http://www.japantimes.co.jp/news/2016/07/13/national/crime-legal/64-women-to-sue-over-health-woes-from-cervical-cancer-vaccines/#.V4egzzVOmUl
http://www.naturalnews.com/054733_vaccine_injury_HPV_Japan.htm
NWO Report

Tłum. Nexus


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(16 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 26 październik 2016 17:43
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Grupa japońskich dziewcząt wnosi pozew przeciwko rządowi i producentom szczepionki przeciwko wirusowi HPV z powodu efektów ubocznych