Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Sąd uchyla nowojorskie prawo zmuszające do szczepienia niemowląt przeciwko grypie
Kategoria: Kartel farmaceutyczny   Czwartek, 27 październik 2016 16:51 Autor: admin

Sąd uchyla nowojorskie prawo zmuszające do szczepienia niemowląt przeciwko grypie

Sąd uchyla nowojorskie prawo zmuszające do szczepienia niemowląt przeciwko grypie foto: naturalnews.com

Podczas II wojny światowej bezbronnych ludzi zamykano w obozach koncentracyjnych. Ich ciała stawały się własnością Trzeciej Rzeszy, na których prowadzono eksperymenty medyczne. W obozie w Buchenwaldzie więźniów traktowano jak króliki doświadczalne i testowano na nich nowe szczepionki. Zorganizowane służby medyczne zarażały więźniów wirusami i przymusowo szczepiły ich przeciwko żółtej febrze, ospie wietrznej, tyfusowi i durowi. Efektem był poważny uszczerbek na zdrowiu więźniów lub ich śmierć.

Dzisiaj w USA [w Polsce także – przyp. red.] zmusza się rodziny do podporządkowania się prawu szczepionkowemu. Zanim dzieci można zapisać do szkoły publicznej, muszą przyjąć wiele szczepionek. Wykorzystując państwowy przymus, koncerny farmaceutyczne testują swoje szczepionki na bezbronnych amerykańskich dzieciach. Co roku wytwarzają nową szczepionkę przeciwko grypie, nie wiedząc, z jakim typem wirusa może mieć kontakt dana osoba.

Nieprzydatność i nieprzewidywalność szczepionki przeciwko grypie nie powstrzymała nowojorskiej Rady do spraw Zdrowia oraz burmistrza Bloomberga przed akceptacją corocznego medycznego eksperymentowania na dzieciach.

Kongres USA powołał w roku 1988 specjalny program, który przeznaczył prawie 3 miliardy dolarów na wypłacanie odszkodowań rodzinom dzieci poszkodowanych przez szczepionki. Koncerny farmaceutyczne nie ponoszą jednak żadnej odpowiedzialności. Prawdę mówiąc, ten program odszkodowawczy pozwala im kontynuować swój proceder w całym kraju i na świecie.

Ulotka dołączona do szczepionki FluLaval firmy GlaxoSmithKline wyraźnie informuje, że „nie ma żadnych kontrolowanych badań, które wyraźnie wskazywałyby na spadek zachorowalności na grypę po podaniu szczepionki FluLaval”.

Ta rzadko czytana przez lekarzy i pacjentów ulotka podaje również: „Bezpieczeństwo i skuteczność FluLavalu nie zostały potwierdzone w przypadku kobiet w ciąży, karmiących matek i dzieci. Szczepionka nie była oceniana pod kątem właściwości rakotwórczych, czy mutagennych, ani zaburzeń płodności. Podczas badań klinicznych oraz po zatwierdzeniu FluLavalu do użytku zauważono występowanie następujących niepożądanych efektów: wymioty, ból w klatce piersiowej, alergiczny obrzęk jamy ustnej, ana-filaksja, ostre zapalenie krtani, cellulitis, osłabienie mięśni, artretyzm, zawroty głowy, parestezja, dreszcze, somnolen-cja, zespół Guillaina-Barrego, konwulsje lub drgawki, paraliż nerwów twarzy, encefalopatia, paraliż kończyn, bezsenność, duszność, pocenie się”.

Dzięki sędziemu Manuelowi J. Mendezowi z Nowego Jorku, który wykazał się zdrowym rozsądkiem, a także pięciu matkom gotowym przeciwstawić się władzy, coroczne przymusowe eksperymentalne szczepienia przeciwko grypie nie będą przeprowadzane na dzieciach w stanie Nowy Jork. To wielkie zwycięstwo praw człowieka. Sędzia Manuel J. Mendez uchylił przymus szczepień przeciwko grypie nałożony przez burmistrza Bloomberga na wszystkie dzieci (w wieku od 6 miesięcy do 6 lat) uczęszczające do żłobków i przedszkoli oraz korzystające z programu pomocowego wdrożonego przez miasto Nowy Jork. Sędzia Mendez napisał, że zgodnie z „Kodeksem Administracyjnym Nowego Jorku Rada ds. Zdrowia nie ma kompetencji do stanowienia prawa”.

Tłum. NexusŹródło: naturalnews.com, NWO Report


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(7 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 27 październik 2016 18:10
alexjones.pl NWO Kartel farmaceutyczny Sąd uchyla nowojorskie prawo zmuszające do szczepienia niemowląt przeciwko grypie