Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Smugi chemiczne Czy zabawy w Pana Boga sprowadzą głód na naszą planetę?
Kategoria: Smugi chemiczne   Wtorek, 31 marzec 2015 15:52 Napisała

Czy zabawy w Pana Boga sprowadzą głód na naszą planetę?

Chemtrails, czyli po polsku: smugi chemiczne, są to aerozole zawierające różnego rodzaju chemikalia, wprowadzane do atmosfery m.in. przez samoloty. Najbardziej typowe to smugi z odrzutowców, które wiszą na naszym niebie całymi godzinami, stopniowo rozmywając się i tworząc mgłę, zza której próbuje przebić się słońce.
Wielu ludzi nie dopuszcza do siebie możliwości ich istnienia, tłumacząc, że ruch lotniczy w dzisiejszych czasach jest większy, a odrzutowce zawsze pozostawiały za sobą smugi. Niestety, obserwacje na całym świecie potwierdzają, że to nie za samolotami pasażerskimi, ale przede wszystkim za wojskowymi ciągną się w nieskończoność białe ogony, które, w przeciwieństwie do typowej smugi kondensacyjnej, nie znikają po dwóch minutach.

Tym, którzy nie wierzą w istnienie jakichkolwiek smug chemicznych, a raczej powtarzają jak mantrę za Wikipedią, że „chemtrails to teoria spiskowa” polecam poniższy film, który przedstawia wystąpienie Rosalind Peterson na konferencji ONZ ws. zmian klimatycznych. Pani Peterson przytacza w nim fakty dotyczące programów modyfikacji pogody i eksperymentów z jonosferą, które naukowcy mogą obserwować właśnie dzięki długo utrzymującym się na naszym niebie smugom. W swoim przemówieniu opiera się ona na oficjalnych amerykańskich dokumentach rządowych twierdząc, że te programy i eksperymenty odbywają się na całym świecie i negatywnie wpływają na rozwój roślin – także uprawnych. Choćby z tego powodu każdy z nas: rolnik, właściciel przydomowego ogródka czy działki oraz zwykły konsument produktów spożywczych w hipermarkecie powinien zacząć szukać informacji na ten temat i, przede wszystkim, spojrzeć w górę.
Przerażającym jest fakt, że ww. konferencja odbyła się w 2007r., a nad naszymi głowami nie wstrzymano, a raczej zintensyfikowano ruch samolotów pozostawiających za sobą długie ogony. Coraz częściej też obserwujemy nietypowe formacje chmur i zorze, które z naturą nie mają nic wspólnego.

Film jest krótki – trwa tylko 15 minut – warto poświęcić ten czas, byśmy za chwilę nie obudzili się „z ręką w nocniku”…
Tytuł filmu na youtube, na wypadek gdyby poniższy link nie zadziałał: „Chemtrails – droga do samozagłady”.

 

Źródło: xebola.wordpress.com


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(21 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 01 kwiecień 2015 13:12
alexjones.pl NWO Smugi chemiczne Czy zabawy w Pana Boga sprowadzą głód na naszą planetę?