Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Niezależna Telewizja NTV cenzurowana przez You Tube
Kategoria: NWO   Piątek, 17 sierpień 2018 09:02 Napisał

Niezależna Telewizja NTV cenzurowana przez You Tube

Na Facebooku pojawiła się dość dramatyczna wypowiedź szefa i twórcy NTV Janusza Zagórskiego o próbie ocenzurowania jednej z najwiekszych polskich alternatywnych telewizji NTV.

NTV otrzymało "ostrzeżenie" od You Tube z odwołaniem do audycji z Jerzym Ziębą  2014 roku. Komunikacji z You Tube nie ma - ten problem mają wszyscy, którzy próbują interweniować na skutek cenzury - czyli żadnego dostępu do biura, żadnego telefonu, przez który  można się z kimkolwiek kompetentnym skontaktować i zablokowana mozliwość komunikacji przez panel zarządzania kanału YT.

Link do konta NTV na Facebooku z bieżącymi wiadomościami o sytuacji:  Niezależna Telewizja NTV Facebook

Na Facebooku NTV opublikowało następujący komunikat:

YouTube blokuje NTV

mamy pierwsze ostrzeżenie zdjęto nam audycje z Jerzym Ziebą z 2014 roku. Jestem pod siedziba Googla w Warszawie przy Emili Plater 53. Nie tylko nie chcą mnie wpuścić ale też nie ma jak sie tam dodzwonić by sie umówić na wizytę. Nie wiemy co w audycji sprzed 4 lat poświęconej głównie witaminom nie spodobalo sie zespołowi YouTube.

Nasze programy widać ale nie możemy niczego nowego nadać. Musimy najpierw zgodzić się z ich karą i ostrzeżeniem. Możemy wysłać formularz ale on nam się nie otwiera.

Rozsyłacie tę wiadomość. Zaraz damy na nasze konto FB zdjętą audycje z Jurkiem Ziębą.

NIE ODPUSZCZAJMY TEMATU. Skoro cenzura ruszyła już w Polsce to możemy bardzo szybko stracić dostęp do niezależnych źródeł informacji. Alex Jones będzie informował na bieząco co dalej z NTV.

AlexJones.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(20 głosów)alexjones.pl NWO Niezależna Telewizja NTV cenzurowana przez You Tube