Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Bank J.P.Morgan likwidatorem Państwa Polskiego na podstawie ustawy 447?
Kategoria: NWO   Piątek, 01 marzec 2019 07:08 Autor: Andreas

Bank J.P.Morgan likwidatorem Państwa Polskiego na podstawie ustawy 447?

Bank J.P.Morgan likwidatorem Państwa Polskiego na podstawie ustawy 447? Gideon Benari/Flickr/CC BY 2.0

Szanowni Państwo,  Jesteśmy w punkcie krytycznym, po przekroczeniu którego nie będzie już odwrotu!

W tym roku 2019 ważą się losy Narodu Polskiego i naszej dalszej państwowości. Globaliści z londyńskiego City sterujący Światem, posuwają się naprzód niczym walec zgniatając ostatnie odruchy obronne państw narodowych przed definitywnym ich przejęciem i zainstalowaniem wszędzie totalitarnych rządów Nowego Porządku Świata!  Polska jest w tej chwili na celowniku. Atak został rozpoczęty. Dzień po dniu, ustawa po ustawie, tajna umowa po tajnej umowie, tracimy naszą państwowość i niepodległość. Stajemy się niewolnikami.

Nie na darmo do Polski sprowadzony został Bank J.P. Morgan który najprawdopodobniej może być  LIKWIDATOREM państwa Polskiego i przejmującym naszą narodową własność (złoża i to co nam pozostało) na poczet zadośćuczynienia uroszczeniom żydowskim na podstawie ustawy 447. Oni mają to już przetestowane na państwie niemieckim i z pewnością plan ten ulepszyli.

Po pierwszej wojnie światowej, w roku 1924 sojusznicy nominowali komitet międzynarodowych bankierów dowodzonych przez Charles’a G. Dawes’a wraz z agentem J.P. Morgana – Owen’em Young’iem, w celu przygotowania planu gwarantującego regularne spłaty reparacji wojennych od Niemiec. „Plan Dawes’a” był przede wszystkim planem Morgana. Plan zakladał udzielenie Niemcom 800 milionów dolarów w pożyczkah zagranicznych, aby w ten sposób Niemcy mogły „odbudować” swoją gospodarkę. W 1929 roku dowodzenie planem przejął Owen Young, który go zaostrzył. Została zmieniona nazwa na „Plan Younga” i w praktyce opracowana została strategia jak  przejąć całą własność Niemiec, używając jej jako gwarancji dla udzielonych przez amerykańkich bankierów pożyczek.  Prawdopodobnie to między innymi ten zamach na własność Niemiec spowodował dojście Hitlera do władzy i wybuch II-giej Wojny Światowej. Fritz Thyssen, jeden z najpotężniejszych przemysłowców niemieckich powiedział: „Skierowałem się w kierunku partii socjalistyczno-narodowej kiedy spostrzegłem się że trzeba było niezwłocznie stawić czoła planowi Young’a,  jeśli chcieliśmy ratować Niemcy przed totalnym upadkiem.”

Osobiście jestem przekonana że w związku z ustawą 447 taka strategia dla Polski istnieje i zostanie ona zrealizowana jeśli nic w tej kwestii nie zrobimy!

Polacy powinni zadać sobie pytanie: Czy chcemy państwa narodowego i społecznie solidarnego zarządzanego w naszym interesie z Warszawy czy chcemy być bezpaństwowcami zarządzanymi przez globalistów z londyńskiego City w ich interesie i na niekorzyść Polaków?

Obecne rządy w Warszawie zarządzają Polską w interesie globalistów z City. Polacy mają teraz ostatni moment aby podjąć walkę o swoją państwowość, o wolność i o dalszy godny byt dla przyszłych pokoleń Polaków. Trzeba dążyć do tego aby rządy „warszawskie” zdecydowały się działać w interesie Polaków i w interesie utrzymania naszego państwa Polskiego. Jeśli obecne rządy „warszawskie” w krótkim czasie nie zdecydują się na działanie w interesie Polski i Polaków, to wtedy powinniśmy utworzyć nowy rząd i przejąć władzę bezpośrednio na podstawie art. 4 Konstytucji. Sterowanie państwem polskim musi przejść z rąk Rotszylda (City) do rąk prawowitego rządu polskiego. To czy tak się stanie zależy od aktywności każdego Polaka i wspólnych działań WSZYSTKICH grup społecznych. Należy domagać się od rządu ujawnienia WSZYSTKICH tajnych umów zawartych za plecami Narodu Polskiego, dzięki którym nas gnębią.

Trzeba przede wszystkim uświadamiać naszych obywateli w jakiej sytuacji się znajdujemy. Można to robić na internecie, wysyłając smsy, drukując artykuły z internetu i rozdając je na ulicach. To może robić każdy! Potrzebna akcja masowa!

 Trzeba dążyć do Porozumienia Narodowego wszystkich grup społecznych a następnie porozumienie to powinno zlecić najlepszym pro polsko myślącym ekspertom opracowanie koncepcji państwa sprawiedliwego, z ludzkim ustrojem gospodarczym, gdzie sieci producenckie i konsumenckie będą ze sobą tak powiązane że jeden zawód nie będzie uciskał drugiego. Musimy stworzyć społeczny Parlament Chleba Powszedniego składający się ze wszystkich grup społecznych.  Zainteresowanych inicjatywą proszę pisać: [email protected] oraz [email protected]

Jeśli nadal będziemy się tylko przyglądać BIERNIE temu co się wokół nas dzieje, nie stawiając MOCNEGO i ZORGANIZOWANEGO oporu, jeśli TERAZ nie podejmemy wyzwania i nic nie zrobimy to upadek Polski i niewolnictwo naszych przyszłych pokoleń mamy zapewnione.

Teresa Garland

Kraków, dnia 27 II 2019r.

więcej tu:

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/02/25/natura-wladzy-we-wspolczesnym-swiecie-system-banku-centralnego/

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/02/24/szczyt-piramidy-rothschildow-watykanu-i-korony-brytyjskiej/

https://akademiapolityczna.wordpress.com/2019/02/26/masowo-rozsylac-rzad-swiatowy-schemat-dzialania-globalnej-dominacji/

„Jedyną rzeczą potrzebną złu do zwycięstwa jest bierność dobrych ludzi” – Edmund Burke 


Źródło: Wolna Polska – Wiadomości


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(30 głosów)Ostatnio zmieniany Piątek, 01 marzec 2019 09:25
alexjones.pl NWO Bank J.P.Morgan likwidatorem Państwa Polskiego na podstawie ustawy 447?