Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Parlament Europejski zdecydował. Powstanie system identyfikacji obywateli UE
Kategoria: NWO   Niedziela, 28 kwiecień 2019 08:04 Autor: Andreas

Parlament Europejski zdecydował. Powstanie system identyfikacji obywateli UE

Parlament Europejski zdecydował. Powstanie system identyfikacji obywateli UE DJANDYW.COM AKA NOBODY/Flickr/CC BY-SA 2.0

Posłowie Parlamentu Europejskiego zdecydowali o utworzeniu Common Identity Repository – centralnej bazy danych wszystkich obywateli Unii Europejskiej.

Baza danych będzie miała nie tylko nasze odciski palców oraz zdjęcie biometryczne, ale także numery seryjne dokumentów. Ewidencji będzie podlegać 350 mln mieszkańców Europy. Jak zapewniają twórcy, chodzi o połączenie i przesyłanie danych między systemami ewidencji obywateli poszczególnych państw członkowskich.

Według zapewnień system ma podnieść poziom bezpieczeństwa i pomóc w kontroli migracji. CIR to pierwsza część planu, który chce wykonać Unia Europejska. Trwają także prace nad systemem PROTECT, który będzie mógł błyskawicznie zidentyfikować dowolnego obywatela Wspólnoty. Wiele wskazuje na to, że biurokraci dążą do gromadzenia większej liczby informacji o każdym z nas.

Źródło: https://www.wsensie.pl/polska/32419-parlament-europejski-zdecydowal-powstanie-system-identyfikacji-obywateli-ue?fbclid=IwAR25HlPiYY6mLX3rMrhCCtfzJxQybZXxpLY-TD8zbVfXwhEmKnLJEUZkn9IŹródło: Wolna Polska – Wiadomości


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(16 głosów)Artykuły powiązane

Ostatnio zmieniany Niedziela, 28 kwiecień 2019 10:27
alexjones.pl NWO Parlament Europejski zdecydował. Powstanie system identyfikacji obywateli UE