Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Cybernetyczne Komando Zjednoczonych Sił
Kategoria: NWO   Poniedziałek, 22 lipiec 2019 14:06 Autor: Andreas

Cybernetyczne Komando Zjednoczonych Sił

Cybernetyczne Komando Zjednoczonych Sił Brett Kiger/Flickr/CC BY-NC-ND 2.0

Ustawą HR 1837 amerykańska Izba Reprezentantów przyjęła zasadność powołania sojuszniczych działań amerykańsko-izraelskich w zakresie  kontroli bezpieczeństwa cyber przestrzeni. Wnikliwe czytanie dokumentu, który trafi niebawem do Senatu, rodzi wątpliwości co do istoty samego partnerstwa. Komentatorzy przewidują, że wcześniej czy później Amerykanie zostaną zmarginalizowani, bądź sprowadzeni do roli wykonawców zamówień.

Dziennikarzom mediów głównego nurtu umknęła inicjatywa AIPAC, w której wnioskowano o środki na rzecz cyber programu. Jego celem jest stworzenie i wykorzystanie tzw. nowej broni –  laserowej, mikrofalowej jako nowego wyposażenia armii. Jednocześnie proponowana jest wspólna struktura dowodzenia. Program pod nazwą RD (Research & Development – badawczo rozwojowy) przewiduje konstrukcję i  wykorzystanie technologii satelitarnej w przestrzeni okołoziemskiej. Niewątpliwie, przeniesienie realizacji ambitnych planów na pustynię Negev redukuje rolę USA w monitorowaniu działalności ośrodka, który już jest konkurencyjny wobec Doliny Krzemowej. Przyjęcie ustawy nie jest czczą deklaracją współpracy, ale związaniem się programem militarnym, któremu można wróżyć status joint venture Stanów Zjednoczonych Izraela. Wnioskodawcą programu jest demokrata  z Florydy Ted Deutch, przewodniczący komisji etyki. Wniosek zyskał poparcie 62% członków Izby. Wśród popierających są zarówno demokraci jak i republikanie.

Dyskusja nad wnioskiem poprzedzona była zrealizowaną dwa miesiące wcześniej wizytą delegacji parlamentarzystów z Florydy w Jerozolimie, gdzie odbyły się rozmowy z udziałem przedstawicieli Knesetu.¹ Przy okazji spotkania świętowano dzień niepodległości USA przy akompaniamencie hymnu izraelskiego. Utrwalona w nagraniu wideo mieszana elita amerykańsko izraelska stojąc na tle elektronicznego obrazu przenikających się wzajemnie motywów flag narodowych obu państw wywołała krytyczne reakcje.²

Na widok tak symbolicznego obrazu sojuszu, amerykańscy odbiorcy pytają o reakcje jakie flaga amerykańska wywołałaby jeśli nałożony byłby na nią  symbol sierpa i młota, albo przyjęłaby w części motywy chińskie. Zabieg nakładających się na siebie barw i symboli ma oddziaływać na podświadomość: stanowimy jedność.

Przyjęta rezolucja HR 1837 ³ idzie dalej w zacieraniu kompetencji i zasad współpracy niezależnych państw. Próba przyjęcia zobowiązań wynikających ze współpracy w zakresie nowych rodzajów broni (np.: laser mikrofalowy – maser) poprzez zapisy legislacyjne podjęta była już rok wcześniej. Deklarowane intencje zapewnienia bezpieczeństwa, ochrona praw autorskich i informacji wrażliwych zdaniem analityków jest mało wiarygodna, jeśli wziąć pod uwagę fakt, że w 90%  afer szpiegowskich miał udział Izrael. Jawi się brak logiki w argumentacji ochrony  informacji wrażliwych, choćby programów kosmicznych, obronnych  jednego kraju, który jest związany partnerstwem z innym państwem. Współcześnie handel informacjami stał się niezwykle intratnym i strategicznym interesem firm ubezpieczeniowych, bankowych, o wywiadach nie wspominając. Zgryźliwi powiadają, że cały program posłuży jedynie bezpieczeństwu „Skradzionych Wzgórz” (Golan Heights).

Zapis ustawy przewiduje szczególne uprawnienia Prezydenta USA, który w obliczu zagrożenia Izraela będzie mógł decydować o przekazaniu na jego rzecz dowolną ilość środków i pomocy ograniczając się jedynie do zakomunikowania Kongresowi o takim kroku. Żadne dotychczasowe umowy, przepisy prawa nie mogą być ograniczeniem w realizacji zapisów HR 1837. Taka klauzula ma cechy dyktatorskiego zarządzania państwem. Dokument nie zawiera żadnej wzmianki o wzajemności świadczeń, czyli zobowiązaniu Izraela na wypadek zagrożenia bezpieczeństwa USA.

Podatnicy  amerykańscy od dawna utyskują, że ich podatki pochłaniają wojny, które nie dość, że nie rozwiązują problemów faktycznych, czy urojonych, to poszerzają grono państw głęboko niechętnych Amerykanom za krzewienie niechcianych reform eufemistycznie nazywanych demokratyzacją życia.

Podczas konferencji zorganizowanej przez Zjednoczenie Chrześcijan na rzecz Izraela B. Netanyahu daleki od tematyki duchowości i religii zapowiedział potrzebę pogłębienia relacji z prezydentem Trumpem po jego wygranej reelekcji w 2020 r. To jedyny na konferencji przejaw wiary w specjalny system opracowany przez cyber speców Microsoftu, służący kontroli wyborów – „Election Guard”. Gratulować bezczelności.⁴Źródło: Wolna Polska – Wiadomości


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(7 głosów)Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 22 lipiec 2019 11:48
alexjones.pl NWO Cybernetyczne Komando Zjednoczonych Sił