Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Dokładka 1 - Kto rządzi światem
Kategoria: NWO   Niedziela, 25 styczeń 2015 01:47 Napisał

Dokładka 1 - Kto rządzi światem

Bank światowy Bank światowy

Trzech naukowców Wydziału Ekonomi na Uniwersytecie w Zurichu napisało pracę naukową opartą na własnych badaniach które dotyczyły operacji finansowych na świecie. Badania te zostały opublikowane i szybko sprawę wyciszono. Oficjalnie istnieje zakaz publikacji raportu.

Z raportu wynika, że na świecie 40 % wszystkich operacji finansowych i prawdopodobnie 60% wszystkich zasobów kontrolowanych jest przez 147 korporacji , które tworzą jeden finansowy konglomerat. Należą do nich min. Berkley , Mobil, J. P. Morgan, Bank Chiński , Shell, G. Electric, YPI i inne.

Między tymi firmami nie istnieje żadna realna konkurencja. Jeśli ktoś wierzy, że między Pepsi i Coca-Cola jest konkurencja to informuję, że obie korporacje należą do tego samego właściciela, co można z łatwością sprawdzić na stronie wlascicielepolski.pl. Czyli jak ktoś kupuje Coca-Colę to de facto też wspiera Pepsi.

Operacjami finansowymi tych korporacji zajmują się banki.

Karen Hudis była menadżerem jednej z korporacji i zarówno pracownikiem Rządu Federalnego USA.

Pewnego dnia została aresztowana i wyprowadzona z pracy w kajdankach. Ta Pani zaczęła głośno mówić na temat raportu i sprawy Filipin. Odkryła przekazywanie pieniędzy do państwa zarządzanego przez dyktatora.

Po co? To proste.

Nie może tak być aby jakieś państwo pobudowało sobie fabryki i zaczyna się bogacić – nie. Trzeba pożyczyć jakiemuś generałowi lub dożywotniemu prezydentowi kasę na pomoc humanitarną a on oczywiście kupuje broń i zmusza tych ludzi do pracy za dolara miesięcznie na spłacanie tych długów. Wtedy korporacje które za pośrednictwem banków pożyczyły pieniądze dyktatorowi mogą legalnie w tym kraju budować fabryki i de facto robić co chcą. To samo dotyczyło Filipin. Bo ktoś musi kupić sobie nowy większy jacht.

Karen Hudis założyła sprawę w sądzie i złożyła raport do senatu – i okazało się że sprawy nie ma!

Wszystkie te 147 korporacji jest oparte na prawie morskim i prawie finansowym, obsługiwane są finansowo przez banki i prawnie widnieją jako fundusze inwestycyjne – czyli nie produkują nic.

A kto daje gwarancje dla walut i banków które zajmują się korporacjami – Bank Światowy.

„Bank Światowy rozpoczął działalność jako efekt postanowień konferencji w Bretton Woods z lipca 1944. Główną przesłanką dla jego stworzenia była przede wszystkim chęć odbudowy zniszczonych II wojną światową krajów Europy i Japonii.”

Artykuł w całości oparty na podstawie audycji radiowej pod tym samym tytułem – Dokładkaw Radiu Na Fali. Za zgodą autora.

Tych którzy chcieli by poznać więcej szczegółów zapraszamy do wysłuchania audycji w radiu.

 

Ciekawe jak to się ma do artykułu który właśnie kończę, Zakazana wiedza - Bank Watykański. Wynika z niego jasno, że światem rządzi Watykan. O co więc chodzi?

Jedni powiedzą, że światem rządzą Bankierzy np.  Rothschildowie inni że Zydzi np. Rothschildowie, a ja powiem, że Rothschild jest Rycerzem Maltańskim tak jak choćby Edgar Hoover szef FBA i wielu innych o których napiszę w artykule o Rycerzach Maltańskich. 

Ważne jest , że każdy Rycerz Maltański składa przysięgę posłuszeństwa Papieżowi.

Podsumowując, jest to jedna spółka która ma jeden cel - kasa. Nieważne jakimi środkami, kreacją pieniądza, kredytem czy religią. Ważne jest abyś obywatelu do końca życia ciężko pracował, płacił podatki i oglądał TV. Ale o tym i jak działa system i jak się go kreuje w następnej części.

altermedium.net


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(30 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 25 styczeń 2015 14:27
alexjones.pl NWO Dokładka 1 - Kto rządzi światem