Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Filmu nie będzie
Kategoria: NWO   Niedziela, 08 luty 2015 10:47 Napisał

Filmu nie będzie

David Crowley był zagrożeniem. Film „Grey State”, powodował  szum wśród Amerykanów, zwłaszcza ruchu anty-NWO i mógł stać się ikoną tego ruchu.

 David Crowley, 29 lat, mieszkał w Minnesocie. Został zgłoszony jako człowiek, rodzina, ukochany mąż i ojciec zaślepiony. Jeden z sąsiadów powiedział CBS, że był on "doskonałym mężem i byli doskonała rodziną. " W tym tygodniu został znaleziony martwy obok żony i córki.

David Crowley zamierzał nakręcić film, którego był reżyserem i scenarzystą - „Grey State”- miał to być film o o globalnej strukturze NWO i kryzysie w USA.

Film „Grey State” został już opisany jako „bardzo oczekiwany niezależny film przedstawiający rzeczywistość brutalnego państwa policyjnego, represje stanu wojennego, identyfikację biometryczną obywateli, wszechobecny nadzór państwa oraz szturmowców FEMA wyłapujących dysydentów do obozów”. Teraz państwo policyjne New World Order, przed którym ostrzegał nas Crowley, zapobiegawczo morduje tych, którzy mogą obudzić Amerykanów i zebrać ich do walki z nadchodzącą morderczą antyutopią?

Niedawno został znaleziony martwy obok żony i córki,  możliwą przyczynę podano jako morderstwo i samobójstwo. Uwagę mediów, były iracki weteran Crowley zwrócił na siebie dzięki Akexowi Jonesowi. Rozmawiał z nim w Alex Jones w 2012 roku, na infowars.com, opisując scenariusz dla rozpadających się Stanów  Zjednoczonych i o Nowym Porządku Świata. Miało to być osiągnięcie przemysłu rozrywkowego, alternatywnego i głównego nurtu. Wyrażając swoje obawy Jones podał, że jego obowiązkiem jako filmowca, jest przekazać to ważne przesłanie. Teraz  losy filmu są niepewne, tylko czas pokaże, czy kiedykolwiek dotrze do naszych kin.

Oficjalnie Crowley zabił swoja rodzinę i popełnił samobójstwo. Niezwykle dziwne, że zrobił to przed premierą filmu, który mógłby obudzić wielu ludzi.


źródło : anonhq.com
trailer filmu: https://www.youtube.com/watch?v=Gy7FVXERKFE
altermedium.net


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(18 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Niedziela, 08 luty 2015 11:41
alexjones.pl NWO Filmu nie będzie