Font Size

Czcionka
alexjones.pl NWO Unijne bezprawie zagraża suwerenności krajów członkowskich
Kategoria: NWO   Sobota, 28 listopad 2015 15:02 Napisał

Unijne bezprawie zagraża suwerenności krajów członkowskich

Każde suwerenne i praworządne państwo powinno stawiać krajowe prawo nad Unijnym. Tak robią mądre narody. Polska parlamentarna hałastra zmienia ustawodawstwo krajowe pod dyktando libertynów, których nikt w Polsce nie wybierał.

Były główny sędzia Anglii i Walii twierdzi, że Europejski Trybunał Praw Człowieka zamierza ustanowić prawa w kwestiach społecznych, które zagrażają suwerenności parlamentarnej. Pan sędzia powiedział, że Parlament musi zdecydować, jakie ze swoich dotychczasowych uprawnień, jest gotów oddać Trybunałowi w Strasburgu.

Tymczasem szef Europejskiego Trybunału powiedział, że Wielka Brytania narusza prawo międzynarodowe poprzez zakazywanie więźniom udziału w głosowaniach. Sędzia Dean Spielmann powiedział, że prawa Wielkiej Brytanii nie przystosowane są europejskich praw człowieka i w związku z tym Unia może wyrzucić Brytyjczyków na zbitą twarz. Taki maleńki szantaż.

Lord Judge, były sędzia główny Anglii i Walii, powiedział Radiu BBC że jest zaniepokojony tym co stwierdził sędzia Spielmann i że zbyt dużo władzy przekazuje się dla sędziowskich ciał niewybieralnych, a których to orzeczenia nie mogą być kwestionowane.
"To jest sąd, który nie odpowiada wobec kogokolwiek" - powiedział.
W końcu ktoś zauważył że brukselska dyktatura sama sobie przyznaje uprawnienia, których nikomu nie wolno kwestionować. To w takie bagno nas, Polaków, wprowadzono. I to nikt inny jak bracia Kaczyńscy. 

"Jeśli to prawda, to nie może być tak, że nikt nie może tego (europejskiego) prawa odwołać. Naprawdę nie sądzę, żeby jakiekolwiek ciało sędziowskie - jakiegokolwiek szczebla - powinno mieć tego rodzaju uprawnienia".
Pan sędzia powiedział, że popiera Europejską Konwencję Praw Człowieka, ale podkreślił, że sąd sam przekracza swoje uprawnienia usiłując stosować dyktaturę, nie licząc się z ustawodawstwem państw członkowskich.

Sędzia wezwał rząd do zorganizowania w Europie sprzeciwu w celu powstrzymania zapędów sądu EU.

"Według jego punktu widzenia (widzimisię sędziego Spielmanna) wynika, że sąd Europejski ma prawo powiedzieć każdemu krajowi w Europie, jak to powinien się sam organizować. Takie stanowisko to bardzo poważny problem suwerenności - powiedział.

"To nie jest problem tylko w Zjednoczonym Królestwie. Kwestia suwerenności dotyka każdego pojedynczego kraju w Europie".

PS. nasze marionetki, koalicja i opozycja, nie będą miały z tym żadnego problemu.


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(13 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 30 listopad 2015 00:55
alexjones.pl NWO Unijne bezprawie zagraża suwerenności krajów członkowskich