Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Gospodarka polska Trybunał Konstytucyjny będzie świętował za 750 tys. zł!
Kategoria: Gospodarka polska   Czwartek, 31 grudzień 2015 00:55 Autor: admin

Trybunał Konstytucyjny będzie świętował za 750 tys. zł!

Trybunał Konstytucyjny będzie świętował za 750 tys. zł! foto: Wikimedia Commons/CC

Trybunał Konstytucyjny wkrótce będzie świętował swoje 30-lecie. Świętowanie będzie kosztować nas podatników 750 tys. złotych netto!

Z przetargu ogłoszonego 28 grudnia przez Trybunał Konstytucyjny możemy dowiedzieć się, że impreza 30-lecia powstania TK zarezerwowana jest dla około dwustu osób, a jej planowany koszt to, bagatela, 650-750 tysięcy złotych netto (blisko milion brutto!).

W tej cenie organizator ma zapewnić, by goście spali w hotelu o standardzie nie niższym niż pięciogwiazdkowy, w promieniu 3,5 km od Kolumny Zygmunta III Wazy. W cateringu ma być zapewniona najwyższa jakość i wyszukane dania na miarę Sowy i Przyjaciół.

Zaserwowane dania to m.in. rosół z bażanta, perliczki z kołdunami oraz „pieczony udziec jagnięcy z owocami czarnej porzeczki i Crème de cassis.

Polski podatnik płaci, więc baluj!

fakt24.pl/DK/ Parezja.pl


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(11 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Czwartek, 31 grudzień 2015 01:41
alexjones.pl Informacje z Polski Gospodarka polska Trybunał Konstytucyjny będzie świętował za 750 tys. zł!