Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Gospodarka polska Zaczęło się! Finansjera pogroziła prezydentowi i Kaczyńskiemu
Kategoria: Gospodarka polska   Poniedziałek, 18 styczeń 2016 13:04 Napisał

Zaczęło się! Finansjera pogroziła prezydentowi i Kaczyńskiemu

Zaczęło się! Finansjera pogroziła prezydentowi i Kaczyńskiemu Photo credit: AK Rockefeller via Foter.com / CC BY-SA

PiS nadepnął potworkom na odcisk. Boląca rana uruchomiła skowyt ryczących hien z wielu stron świata, a raczej z wielu sprzedajnych organizacji i państw. Patrzę na to wszystko z niepokojem. Nie mam pojęcia czy Jarosław Kaczyński to Wiktor Orban, który samotnie przedarł się przez bramy skowyczących hien. Odnosi sukcesy. Powoli ale sukcesywnie podąża w kierunku wolności.

Czy Jarosław Kaczyński i Andrzej Duda rozumieją geopolityczne szachy?

To trzeba docenić…

Jestem w stanie jednym tchem wymienić błędy i działania na granicy sprzedawczykowości partii PiS, jak i prezydenta Andrzeja Dudy. Mocne trzymanie polityków na smyczy widoczne jest na dwóch płaszczyznach: zdrowie i ekonomia. Tutaj nowy rząd nie tylko nie wdraża dobrych rozwiązań, ale wspiera działania międzynarodowej finansjery i korporacji medycznych.

Jednak nie dostrzeganie zwycięstw na wielu polach, to zatępienie umysłu.

Każdy kto popiera PO, KOD czy Petru dołączył do ruchu peerelowskiego okrągłego stołu. Osoby używające argumentów telewizji TVN24, wyborczej pochlebiają oprawcom narodu.

Jeżeli dzieci czerwonych w demokratyczny sposób uchwalili zdradziecką Konstytucję, jeżeli w demokratyczny sposób oddali władzę nad gospodarką banksterom, jeżeli w demokratyczny sposób oddali medycynę korporacjom farmaceutycznym, to w jaki sposób chcecie pokonać tych najeźdźców?

Demokracją?

Przecież ona została zbudowana do pokojowego zniewolenia narodu.

Jeżeli potrzebny jest zamach stanu, to należy tego dokonać. Takim zamachem było odebranie władzy Trybunału Konstytucyjnemu.

Czy w tej potyczce prezydent złamał prawo?

Nie, złamał demokratycznie wdrożone przepisy blokujące drogę do wolności. Gdyby PiS zostawił Trybunał w takim układzie, jaki opracowała Platforma, to peowscy sędziowie blokowaliby co drugą ustawę, a za kilka miesięcy pod byle pretekstem odwołaliby w demokratyczny sposób prezydenta Andrzeja Dudę.

Kto nie rozumie wyższych celów, tylko w kółko powtarza „złamali prawo… złamali prawo”, ten połknął propagandę czerwonych, sprzedajnych hien.

Jak obronić się przed atakiem finansjery?

Nadepnęliśmy na odcisk demokratycznego potworka. Najgłośniej szczekają sprzedawczyki z Unii Europejskiej.

Bardzo przykro mi to pisać, ale nie mamy żadnych narzędzi obronnych. Jeżeli tylko zostanie wydany rozkaz, w kilka miesięcy doprowadzą Polskę do bankructwa. Rzucą nas na kolana. W tej chwili jesteśmy bezbronną niemiecką nastolatką, za którą biegnie setka psychopatów islamskich. Jeszcze uciekamy, ale kiedy nas dopadną, to mogą dokonać nawet morderstwa.

Rosja podczas ataku walutowego na początku 2015 roku, broniła się krótko. Przegrała. Rubel został potężnie zdewaluowany. Dziennie wydawali na obronę 20 mld dolarów. Kapitał spekulacyjny czyli armia międzynarodowej finansjery, wypływał bardzo szybko z gospodarki.

Polska ma około 95 mld dolarów rezerw.

Na ile nam to starczy?

Nie mamy żadnych, ale to żadnych narzędzi obronnych.

Jaką kasą musielibyśmy dysponować, aby odeprzeć atak?

Nie mam pojęcia, ponieważ jeszcze na tym polu nikt z nimi nie wygrał. Może bilion dolarów, albo jeszcze więcej. 

Czy jesteśmy bez wyjścia?

Nie!

Nie potrzebujemy bilionów dolarów. Nie ma takiej możliwości, aby zdobyć je przy skolonizowanej gospodarce Polski. Jest tańszy sposób. Potrzebujemy drugiej waluty. To wszystko.

Kiedy zaatakują złotówkę, traci ona na wartości. Produkty sprowadzane do Polski stają się holendarnie drogie. Inflacja szaleje. Bezrobocie rośnie. Ilość złotówki w obiegu maleje. Powstaje recesja powiązana z brakiem pracy i rosnącymi cenami.

Dlaczego tak się dzieje?

Bo zaatakowali złotówkę czyli jedyny system monetarny funkcjonujący w gospodarce.

Kiedy będziemy mieli drugą walutę, powiedzmy „srebrny”, to nie są w stanie nas zbankrutować. Wtedy rolę głównego pieniądza, przejmuje srebrny. Złotówka niech spada na łeb na szyję. Nie obchodzi nas to, ponieważ my przerzucamy się na drugi pieniądz.

Srebrnym dokonujemy płatności i dostajemy w nim wynagrodzenia.

Do srebrnego nie ma dostępu finansjera, ponieważ jest zamkniętym obiegiem monetarnym. Jest niewymienialna na inną walutę, nawet na złotówkę. Po to, aby mocno uszczelnić system przed napastnikami.

W takich warunkach, to srebrny chroni gospodarkę, a nie biliony rezerw. Mało tego. Gdy mamy srebrnego, to nie atakują złotówki, ponieważ zdają sobie sprawę z małej siły rażenia.

Finansjera pogroziła palcem 

Standard & Poor’s obniżył długoterminowy rating polskiego długu w walucie obcej do poziomu „BBB plus” z „A minus”.

Co to oznacza dla gospodarki?

Może wywołać lawinę ucieczki inwestorów z polskiej giełdy. Akcje polecą na łeb i szyję. Mogą uruchomić kryzys ekonomiczny. Jednak nie obniżenie ratingu jest najważniejsze. Agencje ratingowe to spekulacyjne, mafijne narzędzia w rękach banksterki.

Obniżenie ratingu to pogrążenie palcem Kaczyńskiemu i Dudzie: „wara od zmian w ekonomi”, „wara od podaży pieniądza„, „wara od kreacji pieniądza„.

Nie wiem czy Jarosław Kaczyński umie odczytać gesty bankierów. Lepiej, aby umiał, ponieważ nie możemy walczyć z międzynarodową finansjerą.

Najpierw należy zbudować narzędzia chroniące gospodarkę, a dopiero później rozpoczynać walkę. Teraz to jest walka z siekierką przeciwko czołgom i samolotom.

Co PiS powinien zrobić?

Rząd dokonał słusznych zmian w mediach i w Trybunale Konstytucyjnym. Nie może się przed tym cofnąć. Jednak teraz jest czas na wyciszenie złej atmosfery. Nie wolno dopuścić do takich działań, jak: zmniejszenie ratingu, sankcje, kuratela, odebranie Polsce głosu w Unii Europejskiej.

To wszystko są drobne ale ważne elementy, które niszczą gospodarkę Polski. Jesteśmy za słabym i bezbronnym krajem, aby w tym stanie ekonomiczno-gospodarczym prowadzić wojnę.

Co dalej?

Po wyciszeniu krzyku hien, należy zbudować drugi system monetarny w postaci srebrnego. Możemy powołać się na Szwajcarię, która ma trzy waluty. Możemy zrobić to podstępem. Na przykład, powstaje projekt biznesowy dostający dotacje państwowe. Wprowadza srebrnego na jedno województwo i testuje mechanizmy.

Rząd odcina się i bagatelizuje projekt.

Kiedy drugi system monetarny jest przetestowany, zostaje przejęty przez rząd i wdrożony na cały kraj.

To jest jedna z metod wykiwania krzykliwych, sprzedajnych hien.

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl – Polski Portal Informacyjny

P.S. Zobacz niesamowite komentarze o polityce, geopolityce, inwestycjach pod bezpłatnym wideo – „Aktualna analiza geopolityczna” – LINK


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(32 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Poniedziałek, 18 styczeń 2016 21:17
alexjones.pl Informacje z Polski Gospodarka polska Zaczęło się! Finansjera pogroziła prezydentowi i Kaczyńskiemu