Font Size

Czcionka
alexjones.pl Informacje z Polski Gospodarka polska Bankier Morawiecki drugi raz zdradza Polskę
Kategoria: Gospodarka polska   Środa, 15 czerwiec 2016 18:57 Napisał

Bankier Morawiecki drugi raz zdradza Polskę

Bankier Morawiecki drugi raz zdradza Polskę https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Mateusz_Morawiecki.jpg

Tak, być może ostro zareagowałem nazywając Mateusza Morawieckiego „bankierem=banksterem”. Wrzuciłem go do jednego wora z Rothschildami, Rockefellerami, Shiffami itd.

Gdzie mu tam do jelity banksterskiej…

Jednak po głębszej analizie przychodzi mi do głowy tylko jedna myśl. Mateusz Morawiecki jest kimś gorszym od jelity banksterskiej. Tamci działają jawnie, praktycznie wszystko wiemy o nich, często sami przekazują swoje plany w wywiadach, książkach, artykułach.

Wystarczy połączyć wiedzę w całość.

Mateusz Morawiecki działa z ukrycia. Omamia prawicę zmianami w gospodarce, miłością do ojczyzny, polonizacją strategicznych branż. Opracował a przynajmniej autoryzuje plan inwestycji jednego biliona w gospodarkę. Jest on nie realny przy dostępnych narzędziach, jednak robi to wszystko wrażenie.

99% prawicy będzie go nosić na rękach, oklaskiwać, krzyczeć „zbawca narodu”.

Kim jest Mateusz Morawiecki?

Nie lubię takich ludzi, jak Mateusz Morawiecki, ponieważ jawnie, z premedytacją zabija nadzieję Polaków na lepsze życie.

Identyfikuję jego działania z Lechem Wałęsą.

Prosty robotnik był nadzieją milionów Polaków. Okazało się, że od lat siedemdziesiątych współpracował z czerwonymi. Od samego początku oszukiwał, kradł nadzieję narodu.

Z frontu prezentował uśmiech i piękne słowa, z tyłu wbijał nóż w solidarnościową rzeszę narodu. Nie po to by zabić, ale ubezwłasnowolnić, ponieważ Polską miał rządzić układ rosyjsko – peerelowski.

Dzisiaj może zameldować Kiszczakom i Jaruzelskim: „zadanie wykonałem”.

Tę samą rolę pełni Mateusz Morawiecki.

Wrzucono go na stołek propagandystów. Wybór był oczywisty. Jego ojciec, Kornel Morawiecki ma przeszłość opozycjonisty solidarnościowego. Dziwny człowiek, ale niektóre kierunki ma prawidłowe.

Dwa dowody na zdradę Polski przez Morawieckiego

Pierwsza rzecz, to głośna deklaracja Mateusza Morawieckiego o całkowitym poparciu traktatu TTIP.

Jeżeli jakikolwiek polityk, osoba pracująca w strukturach władzy popiera TTIP, to należy rozpatrywać to w skali zdrady Polski. Natychmiast należy usunąć takiego delikwenta ze stołka państwowego i sądownie zabronić pełnienia funkcji państwowych.

Przypominam, że po wdrożeniu traktatu TTIP, będziemy mogli znieść parlament i władzę ustawodawczą. Kontrola prawna narodu polskiego przejdzie w ręce korporacji międzynarodowych. Nie będziemy mogli wprowadzić żadnej ustawy, która spowoduje zmniejszenie zysków korporacji.

Scenariusz może być bardzo prosty. Przez 2-5 lat będą stosować zaniżone ceny na swoje produkty. W tym czasie polscy producenci zbankrutują, ponieważ odpowiedniki zagraniczne będą tańsze. Po wyczyszczeniu rynku z konkurencji na półkach sklepowych będzie dostępna tylko żywność GMO i rakotwórcze produkty Monsanto.

Czy to nie jest zdrada Polski?

Drugim dowodem na działanie banksterskie, a raczej uniżonego sługi finansjery jest walka z gotówką.

„Wicepremier i minister rozwoju Mateusz Morawiecki zapowiedział w TVP Info, że rząd postara się wprowadzić takie zmiany, aby ograniczyć obrót gotówki.

Będziemy pokazywali razem z minister Streżyńską zmiany w zakresie projektów tzw. cashless i paperless czyli bez papieru i jak najmniej gotówki, jak najwięcej elektronicznego obrotu – zapowiedział minister rozwoju.

Ministerstwo Finansów już wprowadziło ograniczenia w obrocie gotówką poprzez obniżenie limitu transakcji gotówkowych między firmami z obecnych 15 tysięcy euro do 15 tysięcy złotych” – źródło.

Należy o tym głośno trąbić: likwidacja gotówki, to najważniejszy krok w planach międzynarodowej finansjery. Po jej likwidacji mogą śmiało ogłosić proces wdrażania systemu finansowo-gospodarczego – NWO: nowy porządek świata, czyli jeden globalny rząd kieruje wszystkimi narodami, a raczej masą ludzką, ponieważ dążą do likwidacji narodów, do mieszania ras, do skłócenia społeczeństwa światowego.

I tego chce Mateusz Morawiecki.

Nie mam tutaj miejsca na przedstawienie pełnego planu międzynarodowej finansjery. Odsyłam do wideo w Akademii Geopolityki. Przedstawię jedno z wielu możliwości bankierów.

Banki postanowią wprowadzić opłatę za trzymanie pieniędzy w banku. Powiedzmy co miesiąc będą pobierać z twojego konta 10%. Możesz to nazwać jak chcesz: podatek, opłata, haracz. Dzisiaj, kiedy masz gotówkę, możesz ominąć system bankowy. Jeżeli jest taka możliwość, pobierasz wynagrodzenie w formie gotówki, przetrzymujesz w banku tylko minimalną kwotę.

Kiedy nie będzie gotówki tylko pieniądz elektroniczny, nie masz żadnych możliwości manewru. Nie możesz ochronić ani złotówki przed haraczem bankowym.

Innymi słowy, system bankowy zarządzany przez międzynarodowego bankiera, robi z twoimi finansami, co tylko chce.

Musisz sobie uzmysłowić ważną rzecz: nie ma czegoś takiego, jak polski system bankowy. Nie ma czegoś takiego jak ochrona państwa przed bankierami. Istnieje na świecie tylko jeden system globalny, obsługujący finanse i przepływy finansowe. Każde państwo i Kowalski jest do niego podpięty.

Kiedy nie będzie gotówki, nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby zablokować twoje elektroniczne konto bankowe.

Z jakiego powodu?

Bo na przykład szerzysz propagandę kłamstw czy mowę nienawiści na Facebooku. Napisałeś, że islamista zgwałcił dziesięcioletnią dziewczynkę…

Takich zmian w Polsce chce Mateusz Morawiecki, Beata Szydło, Jarosław Kaczyński, PiS…?

 

Brzoza Robert RobertBrzoza.pl – Polski Portal Informacyjny

P.S. Zapraszam na wideo: „5 Elementów Planu Brzezińskiego budowy nowego ładu światowego NWO” – LINK


Polub nas na facebooku

Oceń ten artykuł
(44 głosów)Jeśli chcesz skomentować, ale nie używasz portali społecznościowych, możesz użyć naszego niezależnego systemu komentarzy.
Żeby to było możliwe, należy musisz mieć w naszym portalu zarejestrowane i aktywowane konto użytkownika, a także musisz być zalogowany. Rejestracja trwa chwilę i jest bezpłatna.
Rejestracja w portalu
Logowanie
Ostatnio zmieniany Środa, 15 czerwiec 2016 19:25
alexjones.pl Informacje z Polski Gospodarka polska Bankier Morawiecki drugi raz zdradza Polskę